Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

Ilość postów: 44 | Odsłon: 4206 | Najnowszy post
  • Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

    Jakie wrażenia? Co prawda nie moje osiedle ale się wybrałem z dzieciakami. I nie żałuję popołudnia. Synowie się wybawili ja posmialem. Organizacja rewelka. I darmowe lakocie i pokazy i zawody z nagrodami. Grosza nie wydałem. Chyle czoła dla kadry szkoły i wszystkich pracujących przy organizacji.

    Gość_zadowolony rodzic
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

      Było super. Byłam na wielu piknikach. Jednak tu organizacja- wszystko bezpłatnie, prowadzący, muzyka, różne pokazy- bije tamte pikniki na głowę. Pewnie, że kolejki do wszystkiego spore, ale tak jest gdy za nic się nie płaci. Pączki, jogurty, napoje, popcorn wata cukrowa za bezpłatnie. malowanietwarzy, warkoczyki, doświadczenia fizyzce i super sportowe konkurencje. Dziwi mnie, że teraz rodzice cicho sza. Jak trzeba pochwalić nauczycieli to woda w usta. Ja matka dzieci uczących się w 14 bardzo dziękuję za fajną imprezę wszystkim uśmiechniętym panią nauczycielkom i mamy nadzieję, że kiedyś będzie powtórka.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

      Super impreza, najlepsza ze wszystkich dotychczasowych! Wielkie podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli i pań woźnych ze Szkoły Podstawowej nr 14 oraz wszystkich innych osób zaangażowanych w organizacje tej zabawy. Podziękowania należą się także licznym sponsorom. Widać, że jak się chcę to nawet w Ostrowcu można zorganizować świetny festyn rodzinny.

      Gość_Ania
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

      a to nie był festyn Nivea?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

        Organizatorem festynu była szkoła gościu 20:24.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

        Nie. Owszem powodem było otwarcie placu Nivea, ale festyn organizowala szkoła że wsparciem sponsorów z naszego miasta. Na festynie wszystki bylo powiedziane.Były to firmy i osoby prywatne. Nawet nikt z Nivea sie nie pofatygowal. Szkoda. Ogrom pracy i my rodzice to doceniamy.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

          Fajna impreza dla dzieci, super zorganizowana. Dla każdego coś miłego.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

          Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

          to super

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

      Nie no rewelka. disco polo 150 decybeli i drący ryja wodzirej. świetna zabawa dla dzieci!

      Gość_MamaMani
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

        Gdzie tam miałaś Disco polo? Występowały tylko dzieci. Tobie jak widać nie dogodzi. Musisz być bardzo zgryźliwą i nieciekawą kobietą.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

          Jest relacja https://youtu.be/aulrWRoMOJE

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

        Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

        Muzyka grała bardzo cicho i to tylko jako przerywnik. Prowadzący darł się? Nie tylko mówił żartobliwie. Dziwne, MamaMani niezadowolona a inni rodzice tak a dzieci zachwycone. Idź MamoMani na festyn gdzie nikt nic nie mówi i za wszystko zapłacisz. Jeśli to ty, bo wydaje mi się, że pisałaś na forum już, to nie dziwię się, bo wszystko zawsze krytykujesz. Może się mylę?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

          MamaMani może ty imprezy pomyliłaś? W sobotę było disco polo na KSZO. Tu były śpiewy, tańce, muzyka grana na instrumentach w wykonaniu uczniów. A tu relacja. Było rewelacyjnie. To że tobie się nie podobało, cóż .... A tu relacja

          http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150821/POWIAT0107/150829779

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

            Jak zwykle Pani Dyrektor dopięła wszystko na ostatni guzik. Żałuję że moje dziecko skończyło w tym roku już szkołę, chodziło tam 9 lat i nie żałuję. Pani Dyrektor oby tak dalej a bale gimnazjalne były z roku na rok coraz fajniejsze.

            Gość_mama
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

              Mam takie samo zdanie. Ale co tam moje zdanie. Ważniejsze od mojego jest zdanie mojego dziecka, które zawsze chętnie chodzi do szkoły. I to mnie cieszy.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

          Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

          MamaMani wiecznie jest niezadowolona, przynajmniej tu, na forum tak to okazuje. Opinii takich ludzi nie ma co brać pod uwagę.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

            Gościu czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem??

            autor wątku spytał : Jakie wrażenia? --> zatem odpowiadam jak moje wrażenia.

            Nie cierpię disco polo, a widzę że jedyną opcją w tym mieście aby przyciągnąć trochę ludzi jest koncert disco polo. I jeszcze miała to być wspaniała zabawa dla dzieci... Ostrowiec ma piękną muszlę koncertową, stadion... a przyciąga jedynie gwiazdy disco polo... zupełnie jak na wiejskich dyskotekach. Takie jest właśnie moje zdanie.

            Gość_MamaMani
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Piknik w PSP nr 14 - organizacja rewelka

              Ty mi tu nie wyskakuj z czytaniem ze zrozumieniem bo to już nudne jest. Napisałem przecież, że Ty wiecznie jesteś z niczego niezadowolona i masz co najmniej dziwne poglądy. Nie dziwi więc mnie że odniosłaś takie, a nie inne wrażenie po tym pikniku. Na szczęście jesteś w dużej mniejszości. Nie cierpisz disco polo? I co z tego? Większość ludzi uwielbia tą muzykę bo jest ona stworzona do zabawy. Nie jest prawdą, że Ostrowiec przyciąga tylko gwiazdy disco polo, jest wręcz odwrotnie. To był pierwszy od wielu, wielu lat taki koncert i jak widać okazał się strzałem w dziesiątkę, tyle, że taka maruda jak Ty i tak tego nie doceni. Wracając do pikniku w PSP14, uważam, tak jak większość tu piszących że był bardzo udany.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Bistro za Miastem
Branża: restauracja
Dodaj firmę