Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

PG nr 5 - przestroga dla innych

Ilość postów: 23 | Odsłon: 3732 | Najnowszy post
  • PG nr 5 - przestroga dla innych

    Jest na tym forum wątek o PG 5, ostatnio żywy ze względu na zmianę dyrektora. Warto przeczytać, szczególnie niech zajrzą do niego inni dyrektorzy szkół. EWD i parcie do przodu za wszelką cenę to nie wszystko. Liczby to nie wszystko. Trzeba być czlowiekiem, trzeba pamiętać, że atmosfera w pracy też jest ważna i że przekłada się nie tylko na zdrowie i samopoczucie pracowników, ale też na uczniów, bo zestresowany belfer nie będzie miał serca i cierpliwości do pracy z dziećmi. A przysłowie, które jest tam kilkakrotnie przytaczane niech stanowi przestrogę dla tych, co zapominają, że kiedyś też byli zwykłymi nauczycielami i że władza nie musi być dana na wieki. A za kilka lat nikt nie będzie pamiętał o tym, ile nagród czy medali zdobył dany dyrektor, ale każdy zapamięta jakim był człowiekiem, jak odnosił się do innych. Ja jestem już na emeryturze i nie mnie oceniać sytuację w PG5, ale to co przeczytałam na forum zmusiło mnie do powyższych refleksji. I życzę wszystkim pedagogom, by nie musieli kojarzyć przejścia na emeryturę z uwolnieniem się od wyniszczającego stresu. I wiem też, że nie ma ludzi niezastąpionych.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

      Mam nadzieję, że była dyrektorka PG 5 pamięta moje słowa, że dyrektorem się bywa a człowiekiem się jest.

      Gość_ilo
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

        Nauczyciele i tak się wyżywają na uczniach, więc niech i oni się postresują. Mnie ich nie żal. Wieczne niezadowolenie? Atmosfera nie pasuje? Każdy może zmienić pracę, ale nauczyciele prawie nigdy tego nie robią a praca podobno bardzo ciężka... Szkoda, że cierpią tylko uczniowie.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

          21:25 jak się nie uczy to mu 5 nie będą stawiali

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

      Ludzie dajcie już spokój. Masz żal to nie powiedziałaś jej tego? Wypisujesz na forum swoje płaczki nie myśląc o tych, którzy tam zostali i pracują. Daj "swoim koleżankom" już spokój. Masz już po stresie. Siedź w domu i się ciesz, że Ciebie to już nie dotyczy. Brak Ci kultury i fasonu droga nauczycielko-emerytko.

      Gość_anka
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

        A dlaczego ma nie pisać? Wolny kraj. Póki co do 25 października.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

          Nowy dyrektor jest ok!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

            To jest super facet.Takich dyrektorów więcej.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

              Zauważyłem,że ci najgorsi dyrektorzy nie szanujący pracownika są wydalani ze stanowisk i słusznie

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

                a własciwie co sie stało z pania dyrektor ?

                Gość_kolezanka
                Zgłoś
                Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 29

        Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

        Nie wiem co tu jest brakiem "kultury i fasonu" gościu_anka z 21:17 w wypowiedzi założycielki tego wątku. Choć prawdę mówiąc nie rozumiem tego pojęcia "fason", to takie dresiarskie trochę, no ale nie dziwię się w kontekście całej twojej wypowiedzi.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

          po konkursie stara pani dyrektor odpadła ku uciesze nauczycieli i rodziców

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

            Wiecie ,tak czytam te informacje o dawnych dyrektorach i nie dziwię się,że nastąpiły zmiany przy wyborze na to stanowisko,przykro jest teraz słuchać innego szefa jak się nim było,przykro jest spaść ze stanowiska tak wysokiego na prawie najniższy i trzeba pracować, a nie rządzić i wymagać poniżając.

            Co niektórzy nauczyciele mając labę w poprzednich szkołach muszą nauczyć się pracować w innej szkole, bo znajomości się skończyły.Lizusostwo , podlizywanie i kablarstwo się skończyło i trzeba pracować a do tego nie przywykli.Przyjemnej pracy życzymy.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

              Do tej pory nowe wybory dyrektorów na plus

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

              Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

              12:53 nauczyciele szczególnie w najmłodszych klasach podstawówki nie przepracowują się i często już po 11 są w domu. Tak więc im się krzywda na pewno nie dzieje.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

                Co to ma dowątku pg 5?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 36

                Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

                To prawda. Stanowisko dyrtora nie jest dane do końca kariery zawodowej. Pracuje w bardzo dużej szkole podstawowej. Pan dyrektor ciagle tylko zastrasza nauczycieli, szykanuje ich. Jest bardzo albo kompetentny, nie potrafi rozmawiać z nauczycielem czy rodzicem. Ja w takich warunkach pracować.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: PG nr 5 - przestroga dla innych

                  tak pracować jak większość nauczycieli i pracowników

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
8 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
KAMO usługi elektryczne
Branża: Elektryka
Dodaj firmę