Ogladajcie TVN - mamy parke z Ostrowca 14.10.2013
Była właścicielko Nic Nowego nie masz się czym chwalić! co z Ciebie za kobieta żeby miec taki syf w domu? i tam się dziecko chowa? wstyd........... W dodatku sama o sobie zakladasz wątek
Który to odcinek? da ktoś link żeby obejrzec na internecie?
To jest parcie na bycie zauważonym. Smutne
A dlaczego nie? Jak jeszcze można na tym zarobić lub dostać prezent ;?)
Gościu z 10.30, a dlaczego tak napadłeś na tą kobietę? I dlaczego była właścicelko tak z ciekowości? na mnie ci panstwo zrobili bardzo, dobre, miłe wrazenie. niektorzy po porostu duzo pracuja, podrozuja, ciesza sie zycoiem, poznaja nowe miejsca itp a nie tylko siedza w domu i muskaja kuchnie!
Fajna rodzinka. I nie przesadzajcie,ze w domu byl syf. Byli gorsi od nich. Ja odnioslem mile wrazenie i mysle,ze ci Panstwo nie maja sie czego wstydzic.
Co w tym takiego? W Fabryce piękna też była osoba z ostrowca
Nie radzą sobie, to poprosili o pomoc Perfekcyjną Panią. Kazdy moze. A czy taki porządek mają także w swoim miejscu pracy? Po prostu chcieli się pokazać.
P. Aniu jak dla mnie super. Ale wrogów to ma Pani wielu w tym miescie (post 22:43 i 10:30). Pozdrawiam
Który to odcinek????
Wysyła się zgłoszenie przyjeżdżają,kręcą,a jak przy okazji się zarobi kasę to co w tym złego.Kogoś to razi ? to jest jego sprawa i nic wam do tego !!!! A TVN kłamie nie wieże że ludzie mieszkają w takim syfie ludzie na poziomie mogą mieć bałagan, ale nie aż taki.Widzowie te wszystkie odcinki są naciągane robi się gorszy syf żeby gorzej wyglądało.
odcinek 7 sezon 4 mozecie sobie obejrzeć:)
świetne małżeństwo jak dla mnie bardzo pozytywnie ich odebrałam.Oni maja dalej Nic Nowego?