Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

Ilość postów: 65 | Odsłon: 8288 | Najnowszy post
  • Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

    Witam. Wie moze ktoś co to za osoba i co ona chce która zaczepia mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego.

    Gość_BPboss
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

      Taka szczupła wysoka ciemne włosy? Tez ją widziałam i właśnie zastanawiałam się gdy stałam na krzyżówce o co pyta tych mężczyzn. Wie ktoś? Z daleka wygląda zwyczajnie tylko to zachowanie jest dziwne..

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

        Może to ta sama Pani ktora chcę 11,20zl na busa do Kielc bo niby jej syn miał wypadek od roku ta sama śpiewak ale niektórzy się na to łapią a to zwykła oszustka

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

          Zastanów się i waż słowa zanim napiszesz, że ktoś jest oszustem. Może ktoś po prostu potrzebuje pomocy psychologicznej lub psychiatrycznej. Wydaje mi się,że ta Pani właśnie potrzebuje pomocy. Czasem ją widzę i na przestrzeni roku jest w coraz gorszej formie psychicznej, bo to widać z twarzy.

          Może warto jej pomóc, gdzieś są ludzie, którzy ja znają bliżej.

          A potem te udawane żale - o szkoda człowieka - jak coś się stanie.

          Więcej empatii.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

          Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

          kurde ja sie nabrałam pod żłobkiem pajacyk była z pół roku temu...

          Gość_anna
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

            Ostatnio po ogrodach chodzi i zaczepia ludzi ale to nie ta sama co kolo BP

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

          Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

          Co jakiś czas przychodzi do mnie do pracy, na os. Stawki i prosi o pieniądze na busa, nie dałam się nabrać bo czuć od niej wódkę na kilometr :/

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 29

          Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

          Tez spotkalam kilka dni temu Pania ktorej syn mial wypadek w kielcach i prosila o pieniadze na busa. Na poczatku wydawala sie byc przekonujaca ale won alkoholu ja zdradzila.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

        Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

        Wysoka i bardzo,bardzo szczupła, krotkie włosy,dziwnie się zachowywująca?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

      podbijam. zna ją ktoś?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

        Papirosa zawsze odemnie woła.

        plaz
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

        Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

        Powiedział bym coś o tej pani ale moderator mnie zablokuje. Prawda jest taka, że ma to co ma na własne życzenie. A dlaczego zaczepia? Zaczyna od pytania o papierosa, jak go dostanie przechodzi do alkoholu żeby jej dać i często zaczyna składać niemoralne propozycje, swojego czasu dostałem propozycje, że dobrze mi zrobi za paczkę fajek. Był już temat o tej kobiecie i szczerze mówiąc miałem już dość tego jak czytałem to jak się ludzie litują nad nią i każdy chce jej pomóc. Nikt nie zmusił jej do takiego życia, sama wybrała alkohol i inne dodatki. Jak to się mówi każdy sobie rzepkę skrobie. Skoro nie chce pomocy to po co robić to na siłę? Czekam na zjechanie mnie równo z błotem ale to jest forum, każdy ma prawo do swojego zdania.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

        Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

        w jakim wieku?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

      czarne włosy? ogólnie ubrana na czarno ?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

        Kobieta, brązowe kręcone włosy do ramion, wiek ok30 lat bardzo szczupła wręcz anorektyczka. Ma bardzo zniszczone dłonie i paznokcie. Zaczepia mężczyzn w celu poproszenia o papierosa i ogólnej rozmowy. Jest ona chora od lat cierpi ma depresje i chyba anoreksję. Znam ja z widzenia juz od dobrych 10 lat, bo kreci sie po mojej okolicy, widocznie gdzieś w pobliżu mieszka.

        Gość_Ewa
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

          Również znam tą kobietę, często pyta mnie o papierosa. Ta kobieta jest chora psychicznie, dlatego trzeba ją zrozumieć. Ma depresję od dziecka.

          Gość_X332
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

          Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

          Jakie to smutne, że tyle dobrego własnego samopoczucia w tym wątku, że jest ktoś komu gorzej w życiu wyszło niż mnie. Nie chwal dnia przed zachodem ....))

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

      Odp.: Pani zaczepiająca mężczyzn na stacji BP na Waryńskiego od ponad 3 tygodni

      Jest juz o niej wątek na forum. Nadużywa alkoholu, w tym celu zbiera kase

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
8 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
PHU Jeremi Auto
Branża: sklep motoryzacyjny
Dodaj firmę