Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Kto zostanie nowym Prezydentem RP
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Pamiętaj obywatelu! ("Nie zgadzasz się z prezesem – jesteś agentem.")

Ilość postów: 4 | Odsłon: 1460 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Pamiętaj obywatelu! ("Nie zgadzasz się z prezesem – jesteś agentem.")”.
  • Pamiętaj obywatelu! ("Nie zgadzasz się z prezesem – jesteś agentem.")

    Nie zgadzasz się z prezesem – jesteś agentem."

    "Nie zgadzasz się z wersją zamachu pod Smoleńskiem – jesteś ruskim agentem."

    "Nie chcesz, by się czepiali krzyża dla politycznych celów – nie jesteś katolikiem."

    "Nie ... rozwiń całośćchcesz, by pod płaszczykiem prawicy uprawiali socjalizm – jesteś liberałem."

    "Nie masz nic przeciwko prywatyzacji niewydolnych molochów państwowych – jesteś obrzydłym liberałem."

    "Jesteś za prywatyzacją w służbie zdrowia – jesteś mega obrzydłym liberałem."

    "Nie chcesz mitomanii w polityce – jesteś sługusem salonu."

    "Obce są ci odruchy stadne – jesteś odszczepieńcem."

    "Nie uwierzyłeś w przemianę prezesa – miałeś rację, ale tym gorzej o tobie to świadczy."

    "Nie chorujesz na Moskala – zapomnij, że jesteś Polakiem."

    "Nie chcesz finansowania partii z budżetu – godzisz w demokrację."

    "Uważasz, że Lech Kaczyński był przeciętnym prezydentem – jesteś bluźniercą."

    "Uważasz, że PiS, to nie jest prawica – no wiesz, jak możesz?"

    "Widzisz, że "Gazeta Polska" to gniot do kwadratu – jesteś przeciwko polskim mediom."

    "Nie ruszają cię programy "Misja specjalna" i "Warto rozmawiać" – jesteś agentem"Szkła kontaktowego"."

    "Nie chcesz się włączyć w budowę wielkiego Stronnictwa Smoleńskiego im. Edwarda Gierka – kwestionujesz, że Polska jest najważniejsza."

    pismen
    Zgłoś
    • Odp.: Pamiętaj obywatelu! ("Nie zgadzasz się z prezesem – jesteś agentem.")

      Z Tobą ,emeryt jest coraz gorzej.Tu Twój pan rudy tez nie pomoże.Ty cały czas piszesz do tłumu.Na to potrzeba choć trochę rozumu.Piszesz ,że jesteś demokratą .Za pózno na to ,mój stary tato.

      Gość_dziadostwo
      Zgłoś
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Pamiętaj obywatelu! ("Nie zgadzasz się z prezesem – jesteś agentem.")

      No żeby to jeszcze chociaż raz, chociaż ten jeden jedyny raz ... niejaki/a "pismen" napisał/a coś od siebie, a tu znowu kopiuj/wklej. Ynteligencyja godna naszych obecnych "elyt". Poczytajcie, jakież to żałosne. Najgorsze i jednocześnie najśmieszniejsze jest to, że takie stereotypy nam próbują do głów wsadzić, które w niektórzy może i wierzą :))) ale to już nie działa kanalio, może coś o pracy i godnej płacy można by napisać ... no dalej szukaj na necie ... może coś znajdziesz i dalej ... kopiuj/wklej :)))

      Ależ miernota, ale dla "piniendzy" to zrobi wszystko :)))

      Gość_czas ...
      Zgłoś
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

      Odp.: Pamiętaj obywatelu! ("Nie zgadzasz się z prezesem – jesteś agentem.")

      @pismen nie srasz już nie srasz prezesem . To już tak nie działa .. Wyciągacie strasznego prezesa i ze strachu glosujemy na PO . Tym razem glosuje na SLD .

      Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
      • w poście użyto wulgaryzmu, podczas gdy można było użyć innego słowa (dotyczy to także wykropkowanych oraz w inny sposób ukrytych wulgaryzmów); wulgaryzmy są zabronione na tym Forum.
      Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
      Gość

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Salon Kosmetyczny Agata Żelazowska
Branża: Kosmetyczne salony
Dodaj firmę