Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Paliwo drożyzna

Ilość postów: 115 | Odsłon: 96047 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Paliwo drożyzna”.
    • Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
      Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
      • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
      Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 707

      Odp.: Paliwo drożyzna

      Można jeździć rowerem. Albo hulajnogą, kiedyś popularną wśród dzieci, teraz i dorośli jeżdżą.

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 708

    Odp.: Paliwo drożyzna

    ceny szybują jak diabli - inflacja inflacja inflacja, a barany się cieszą i klaszczą staremu dziadowi

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Paliwo drożyzna

      I tak ma być. Uczciwemu nic nie grozi. Yhu!

      Gość
      Zgłoś
      • Odp.: Paliwo drożyzna

        23:13 wystarczy że juz placisz wysokie ceny i podatki to już ci nic narazie... gorszego niegrozi:)

        Gość_hwdp
        Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 770

    Odp.: Paliwo drożyzna

    Nie szkalują tylko pokazują jego hipokryzję i kłamstwa. Wiem, chłop nie jest do tego przyzwyczajony bo za jego rządów można było tylko dobrze o nim mówić ale te czasy minęły. Bardzo dobrze, że TVP pokazuje jaki z niego kawał chama. Ludzie mają go dość i nie chcą go w Polsce, taka prawda.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Paliwo drożyzna

      Ponad 6 zl juz, kiedy strajk kierowcow?

      Gość
      Zgłoś
      • Odp.: Paliwo drożyzna

        paliwo za 100zł nigdy nie drożeje :)

        Gość
        Zgłoś
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 774

      Odp.: Paliwo drożyzna

      15:52 Ja nie mam go dość, więc nie wypowiadaj się za wszystkich.

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 945

    Odp.: Paliwo drożyzna

    Marku, bzdety piszesz.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 947

    Odp.: Paliwo drożyzna

    Akurat Marek ma rację. Ty z 19:36 masz jakieś rzeczowe argumenty czy jak zawsze apogeum myśli to "bzdura", "bzdety" i brak dalszego rozważania?

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Paliwo drożyzna

      Oczywiście że mam gościu 22:01. Nauczyłem się jednak nie wchodzić w dyskusję z ludźmi, którzy mają fobię na punkcie PISu. Mam ich gdzieś, wyrażam tylko swoje zdanie i nie czuję potrzeby aby ktoś się z nim zgadzał. Robię swoje i cieszę się życiem, bo obecnie nie mam żadnych powodów do narzekań. Oczywiście na PIS zagłosuję ponownie, nie mają w tej chwili żadnej konkurencji.

      Gość
      Zgłoś
      • Odp.: Paliwo drożyzna

        Mam ale nie napiszę bo nie chce dyskutować = nie mam i szukam wymówki do wyjścia z twarzą

        Gość
        Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1040

    Odp.: Paliwo drożyzna

    ale my żyjemy w Polsce,więc to wiadomości z d...

    Gość_@
    Zgłoś
    • Odp.: Paliwo drożyzna

      No jak z dupy 20:38. Wszędzie jest teraz podobnie. Pokazuję tylko, że problemy z paliwem nie tylko w Polsce i nie są winą rządu, jak chcieliby niektórzy wmawiać.

      Gość
      Zgłoś
      • Odp.: Paliwo drożyzna

        Nie jest drogo, przesadzasz.

        Gość
        Zgłoś
    • Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
      Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
      • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
      Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
W tym wątku znajdują się 515 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -