Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Paliwo drożyzna

Ilość postów: 115 | Odsłon: 96011 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Paliwo drożyzna”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 362

    Odp.: Paliwo drożyzna

    A pewno tylko materiały budowlane. Wszystko bardzo zdrożało. Parę lat temu prawie w jednym i tym samym czasie wysiadły mi: telewizor, pralka i lodówka, spłacałam za nie raty.Piszę ,,prawie,,

    ponieważ raty tych produktów łączyły mi się i miesięcznie płaciłam prawie 600zł i stać mnie było,a dziś bez żadnych rat czy pożyczek brakuje mi pieniędzy i w lodówce mam prawie pusto.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Paliwo drożyzna

      13:06 Ale masz nadmiar wody bo lejesz nią aż miło.

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 366

    Odp.: Paliwo drożyzna

    Pensje też poszły w górę. Jest większy popyt to i ceny w górę idą. Takie są prawa ekonomii. Osobiście wolę to co jest teraz niż to co było. Więcej zarabiam, dodatkowo jest 500 plus i można sporo odłożyć nie martwiąc się o przyszłość, mimo trochę większych cen.

    Gość
    Zgłoś
    • Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
      Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
      • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
      Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 371

    Odp.: Paliwo drożyzna

    19:06. Gdy czytam wpisy takiego dupowłaza, jak ty, to zaraz dziwnie przypomina mi się stara piosenka na cześć Lenina i między innymi słowa: "A w mieście Moskwa żyje jeszcze taki komsomolec, co za Lenina honorowo oddal stolec. A ty maszeruj, maszeruj, głośno krzycz - niech żyje nam Wołodia Ilicz!!!Jesteś potomkiem tego komsomolca?

    Gość_wesołek mimo wszystk
    Zgłoś
    • Odp.: Paliwo drożyzna

      Nikomu w dupę włazić nie mam potrzeby wesołku 21:38, stwierdzam tylko fakt, że teraz żyje mi się o wiele lepiej. Widać, że masz z tym problem ale to twoja sprawa. Ogromne poparcie PIS'u nie bierze się znikąd.

      Gość
      Zgłoś
      • Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
        Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
        • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
        Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 397

    Odp.: Paliwo drożyzna

    Nie rozśmieszają mnie 13:50. Tak, będę na nich głosował a cena paliwa nie ma tu nic do rzeczy, jeśli ma drożeć to zdrożeje bez względu na to, kto akurat rządzi. Tak samo w drugą stronę. rok temu np było tanio jak barszcz

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Paliwo drożyzna

      Taki urok demokracji - ludzi którzy nie mają pojęcia o działaniu państwa zawsze jest więcej niż tych którzy mają - stąd zawsze wygrywają ci którzy najwięcej naobiecują i działają wbrew interesowi państwa i narodu, ale przypodobają się wyborcom

      Gość
      Zgłoś
      • Odp.: Paliwo drożyzna

        Obiecywać można wiele(jak Tusk) i nic z tego nie wynika 08:54. Dopiero PIS zaczął spełniać obietnice i dlatego rządzi z niesłabnącym poparciem. Trzecia kadencja za pasem, mój głos na pewno mają.

        Gość
        Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 399

    Odp.: Paliwo drożyzna

    takiej drogiej to nawet za Tuska nie było.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 400

    Odp.: Paliwo drożyzna

    Mimo wszystko za Tuska było gorzej 19:26 bo zarobki były trzy razy mniejsze.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Paliwo drożyzna

      Bo za Tuska baryłka ropy była kilka razy droższa niż była kiedykolwiek za PiS

      Gość
      Zgłoś
      • Odp.: Paliwo drożyzna

        Cena baryłki to nie wszystko 08:50, nie masz pojęcia o czym piszesz.

        Gość
        Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 413

    Odp.: Paliwo drożyzna

    Na brak pieniędzy nikt teraz nie narzeka 12:44, nie to co za Tuska było, przy tych samych cenach paliwa co teraz.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Paliwo drożyzna

      Tak no to idź za 11zl/h pracować np; do pizzerii na kelnerkę bo właściciel musi się odbić po cowidzie. Sama niech se robi za 11 złoty po 10-12 godzin dziennie.

      Gość
      Zgłoś
      • Odp.: Paliwo drożyzna

        Nie pracuje się tam, gdzie stawką jest poniżej minimalnej. Mało tego, takie sytuacje należy zgłaszać do PIP gościu 18:51.

        Gość
        Zgłoś
W tym wątku znajdują się 515 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę