Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Paliwo drożyzna

Ilość postów: 2784 | Odsłon: 131224 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Paliwo drożyzna”.
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2931

                          Odp.: Paliwo drożyzna

                          18.57 teraz do matki sapiesz cymbale? Skoncz szkołe i naucz sie zwrotow

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          Twoja starą to nawet żule patykiem nie chcą tykać koniowale 09:43.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          https://www.euractiv.com/news/eu-imports-of-russian-gas-highest-since-ukraine-invasion-report/

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          https://tysol.pl/wiadomosci/import-rosyjskiego-gazu-do-ue-najwyzszy-od-czasu-inwazji-na-ukraine,170765

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          Gdzie to paliwo po 5,19 ryży chuju?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          U trampa w dupie socjalna kurwo z 7.44.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          Pomarańczowa KUPA nieszczęścia! Wstrzymał pomoc dla Ukrainy, rozwinął czerwony dywan przed Putinem i powiesił jego zdjęcie w Białym Domu, podważa NATO, prowadzi wojenki handlowe z dotychczasowymi sojusznikami, napada na inne kraje, doprowadził do zablokowania cieśniny Ormuz i dał silny impuls inflacyjny na całym świecie itd.

                          Gość_Racjonalny
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2940

                          Odp.: Paliwo drożyzna

                          Hahahs

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2941

                          Odp.: Paliwo drożyzna

                          Socjal to cię zrobił eunuchu 18:52 ciąg kiche cwelu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2942

                          Odp.: Paliwo drożyzna

                          Lepiej jest pisać chyży rój.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          Ropa nadal płynie do Europy..jaja..

                          Komisja Europejska znajduje się pod rosnącą presją, aby w końcu przedstawić przepisy zakazujące importu rosyjskiej ropy naftowej w ramach wyrazu zaangażowania, podczas gdy niektóre kraje G7 wahają się co do swojego systemu sankcji.

                          Moskwa miała dobry tydzień: ropa mocno utknęła na poziomie powyżej 100 dolarów za baryłkę, a po zamknięciu Zatoki Perskiej niektóre kraje G7 wydają się gotowe ponownie kupić język rosyjski. W poniedziałek Stany Zjednoczone przedłużyły zniesienie sankcji; Wielka Brytania poszła w ich ślady we wtorek.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          Paliwo ostro w dół. Brawo Panie Premierze!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 152153155
Przejdź do strony nr
136 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -