Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Paliwo drożyzna

Ilość postów: 2784 | Odsłon: 131237 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Paliwo drożyzna”.
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          Masło też było po 10 zeta teraz po 90 groszy. Ciekawe czy z paliwem też tak będzie he he he he he

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          Juz schodzi do obiecanych przez Pana Premiera 5,19zl

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          To nie jest prima aprilis 19:02 i nigdy nie będzie, cóż szkodzi obiecać.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          Miej pretensje do waszego przyjaciela zza Oceanu.Za twoich było wszystko drogie ,paliwo też , proszę zrobić sobie wietrzenie pamięci.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          Za to wasz przyjaciel z molo w Sopocie w ogóle nie przyczynił się do wzrostu cen ropy w 2022 roku, nic a nic. Zrób sobie wietrzenie umysłu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          Wujek tramp ma dawac doplaty do paliwa

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          Cóż szkodzi obiecać......

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2916

                          Odp.: Paliwo drożyzna

                          Ceny paliw jak w Niemczech a zarobki marne grosze, wszystko idzie pod Unię europejską dlaczego nie wynagrodzenia???

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          2,94 tyle kosztuje litr paliwa w hurcie, reszty chyba nie trzeba tłumaczyć.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          Ryży chuju gdzie to paliwo po 5,19 zł???

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          U Trumpa w domu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          Wasz ryży chuj to oszust i zdrajca

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2924

                          Odp.: Paliwo drożyzna

                          11.54 jak sie odnosisz do ojca kmiocie

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          Hahaha

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2926

                          Odp.: Paliwo drożyzna

                          Dlaczego nie mamy tak taniego pa... https://vm.tiktok.com/ZNRsXUWNU/

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2927

                          Odp.: Paliwo drożyzna

                          Pierdol się w ryj koniowale 15:26

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          Polacy nie mają się czego wstydzić

                          https://www.youtube.com/watch?v=QP07LNjlf9A

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Paliwo drożyzna

                          No tak paliwo eksportowane do Ukrainy w cenie 2,94 zł za litr, tak się oszukuje i grabi Polaków.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 151152154155
Przejdź do strony nr
136 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -