Masło też było po 10 zeta teraz po 90 groszy. Ciekawe czy z paliwem też tak będzie he he he he he
To nie jest prima aprilis 19:02 i nigdy nie będzie, cóż szkodzi obiecać.
Miej pretensje do waszego przyjaciela zza Oceanu.Za twoich było wszystko drogie ,paliwo też , proszę zrobić sobie wietrzenie pamięci.
Za to wasz przyjaciel z molo w Sopocie w ogóle nie przyczynił się do wzrostu cen ropy w 2022 roku, nic a nic. Zrób sobie wietrzenie umysłu.
Ceny paliw jak w Niemczech a zarobki marne grosze, wszystko idzie pod Unię europejską dlaczego nie wynagrodzenia???
2,94 tyle kosztuje litr paliwa w hurcie, reszty chyba nie trzeba tłumaczyć.
11.54 jak sie odnosisz do ojca kmiocie
Dlaczego nie mamy tak taniego pa... https://vm.tiktok.com/ZNRsXUWNU/
Pierdol się w ryj koniowale 15:26
Polacy nie mają się czego wstydzić
No tak paliwo eksportowane do Ukrainy w cenie 2,94 zł za litr, tak się oszukuje i grabi Polaków.