Czy był ktoś może w ośrodku wypoczynkowym ZAKOPIEC w Zakopanem ?? Czy warto tam spędzić urlop?? Jeśli ktoś był to proszę się podzielić wrażeniami:)
ogólnie Zakopane - komercja na każdym kroku, czuje się okradzany na kazdym kroku. Co innego u naszych sąsiadów Słowacja - polecam !
Jesli planujesz cos wiecej niz Krupowki, to warto. jesli tylko spacery wzdluz deptaku, troche kasy pojdzie.
może źle sprecyzowałam swoje pytanie... zależy mi na opiniach na temat OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO ZAKOPIEC, który jest w Zakopanem.. mam zamiar się tam wybrać na turnus rehabilitacyjny i zastanawiam się czy ten ośrodek to dobry wybór. Jeśli ktoś w nim mieszkał to proszę podzielić się swoimi uwagami dotyczącymi tego ośrodka zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi. Będę bardzo wdzięczna:)
Opinie w internecie pozytywne. Ja zdecydowalam sie pojechac tam od 22.09.12. Jeśli opinie są rzetelne to powinno być fajnie. Jeśli już gosciu byłeś, to napisz jakie wrażenia są.
byłam w lipcu, bardzo dobre wrażenie, wyżywienie dobre, rehabilitacja
też, panie miłe, a przedwewszystkim pani Zosia
Osoby które korzystały z dwutugodniowego pobytu rehabilitacyjnego
były zadowolone.