Kolejne TKM.
Byłem na Walnym Zebraniu OSM. Kandydaci do Rady Nadzorczej twierdzili, że Spółdzielnia radzi sobie bardzo dobrze, a nasze osiedla są najpiękniejsze. Słuchając ich, miałem wrażenie, że opisują jakąś inną równoległą rzeczywistość.
Czyli było lizanie dupy po łostrowiecku. A skoro widzą tylko piękno, to niech popatrzą na zagrzybiałe elewacje bloków. Na początek niech spowodują powrót do współczynników atrakcyjności mieszkań, bo nie wszyscy mieszkają na pierwszym i drugim pietrze.
Gościu z 20:21 dobry jesteś, wiesz o czym mówisz, dawaj dalej!