Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
          • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

            Nie tylko Osm..w Polsce wchodząc do biura takich firm jak spółdzielnie, budżetowki, UM, UG jesteśmy intruzami

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

              Powinna być 100 % jawność i dostępność do wydawanych pieniędzy publicznych może wtedy wszyscy wiedzieliby kto im placi

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 62

              Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

              To najlepiej nie wychodzić. Jeśli jestem intruzem, to niech mnie stamtąd siła wypchną.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                Pewnie, że wszystko powinno być jawne, zarobki, zamówienia, płatności , rozliczenia....żeby przewalow nie było. Bo wiadomo, że jak nie ma dostępu i przejrzystości, to różnie bywa. Czasem niektórzy powinni siedzieć tylko nie tam, gdzie siedzą.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                  Okazja czyni .... Jak to się mowi

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                    Admistracja na Osiedlu Słonecznym to dość specyficzny klimat: Otóż panowie mówią, że zrobią to mówią, że zrobią! hahaha...

                    Ale nic nie robią! Czy to jest normalne i poważne

                    I na takich gości idą opłaty z czynszu! Ile z tej tz puli idzie na inwestycje, remonty itd ,itp....

                    Jakie środki generuje wynagrodzenie począwszy od Prezesa w dół do szeregowego pracownika (sprzątaczka).

                    Gzdzie idą te pieniądze! Skoro efektu nie widać.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                      Kierownik to na 100% z namaszczenia od TKM;)

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                        Ale mamy nową RN i rezolutna blondynka znów będzie się bawić za nasze ...

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                          Kto jest w tej radzie?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajduje się 1 post, który oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -