Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 40

                Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                Podstrona z informacją o zwołaniu walnego zgromadzenia już usunięta

                http://web.archive.org/web/20230611190108/https://osm.ostrowiec.pl/komunikaty/1305-zawiadomienie-o-zwolaniu-walnego-zgromadzenia-ostrowieckiej-spoldzielni-mieszkaniowej

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                  Banda cwaniaków i nierobów

                  Administracja Osiedle Słoneczne Pan "Kierownik" oderwany od rzeczywistości od wypłaty do wypłaty i święty spokój Mistrzowie ooooo to jest dopiero Liga mistrzów Panowie jak wam nie wstyd

                  Pracując nic nie robiąc brać co miesiąc wypłatę!!!

                  Taka to prężnie działająca organizacja za którą my płacimy !!!!

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                      Nie tylko ta spółdzielnia jest ostoją dla ludzi PRL-u. Cała samorządowa czapa jest zbudowana na

                      PRL-owskich fundamentach. Dziś to już drugie pokolenie czerwonej populacji. Jak nie córka to zięć, ale najczęściej i jedno i drugie.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                        Krzemionki też naśladują OSM , tam w Radzie Nadzorczej jest jeden z dyrektorów KSZO ,pewnie marzy mu się stołek prezesa.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                          Chyba w OSM był nabór nowych speców od wszystkiego, bo jakieś nowosci się wożą meleksami. Ciekawe, czy wszyscy mają uprawnienia na wszystko? Bo warto sprawdzać papiery.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                          Stara gwardia z korzeniami socjalistycznymi trzyma się mocno u władzy bo jest skąd i od kogo wyciągać pieniądze stąd parcie na te stołki

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                          Zarobki astronomiczne Prezesa i Kierowników osiedli. Bałagan na osiedlach, brak remontów. A jeżeli już są to wątpliwej jakości i trwałości.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 50

                          Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                          Spółdzielnie mieszkaniowe to twory epoki socjalizmu stąd starzy wiekowo ludzie którzy doskonale pamiętają czasy stalinowskie bo w tych czasach czerpali zyski z racji przynależności do PZPR-u i pełnili różne władzy to teraz pchają się bo wiedzą że tylko tam można dużo ukraść będąc niewidocznym dla ludzi. To samo dotyczy wszelkiego rodzaju Rad Nadzorczych, gdzie również zasiadają starzy komunistyczni wyjadacze oczywiście nie wszyscy.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                          Cały ten Marcin Marzec, który został dyrektorem CRL (Agencja Rowoju Lokalnego Spółka Akcyjna >> Agencja Rozwoju Lokalnego spółka z o.o. w likwidacji >> Centrum Rozwoju Lokalnego jednostka budżetowa miasta) mówi, że jako około 20 latek poszedł na zebranie rady osiedla i tak już poleciało... Ciekawe czy ktoś z rodziny mu doradził, czy może zainspirował się serialem Alternatywy 4 ? A może w rodzinie ma / miał milicjantów albo SB-eków?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 51

                          Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                          https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art44650801-pracownicy-na-posylki-i-awanse-dla-rodzin-zarzuty-o-mobbing-i-nepotyzm-w-warszawskim-urzedzie-stanu-cywilnego

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                          Myśliwy z ul. Kochowskiego to taki Dyzma w OSM. Człowiek bez słowa i honoru!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 55

                          Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                          Tak w Warszawie jak i w Ostrowcu

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

                          Prywatne folwarki za nasze pieniadze

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 57

      Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

      W ubiegłym tygodniu było walne zebranie OSM. Czy coś się zmieni?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

        Po dzisiejszych opadach widać pracę OSM. Pobudka nieroby czerwiec już!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

          Ciepłe posadki Odpowiedzialność zerowa. To jest firma

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajduje się 1 post, który oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -