Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

Ilość postów: 23 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    mijasz się z prawdą, wieżowce na pierwszych Pułankach dostały nowe ściany szczytowe, to samo w czteropiętrowych od Jana Pawła/Iłżeckiej

    Gość_lokator
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    ......... sponsorowane przez najemców sklepówm, knajp i iinych użytkowych lokali a podobno co kwartał premia jak psu buda się należy - ale nie dla pracowników tylko tkz zarzadu

    Gość_Edytka
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    a był któryś na walnym? bo mi się wydaje, że wasza aktywność kończy się przed komputerem!

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    utrzymujemy jednego prezesa ds technicznych , jednedo ds ekonomicznych to po diaska ten trzeci od sprwaz żadnych. Panie Zaremba chyba naszedł czas, najwyzszy czas ....... Koniec opierdalania sie i podróżowania za pieniądze członków spółdzielni

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście użyto wulgaryzmu, podczas gdy można było użyć innego słowa (dotyczy to także wykropkowanych oraz w inny sposób ukrytych wulgaryzmów); wulgaryzmy są zabronione na tym Forum.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość_Straś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    Powtórka z 201 roku

    http://www.ostrowiecka.pl/ostrowiec-swietokrzyski/miasto/4283-karykaturalne-wybory-w-osm-qpopracowa-na-swoich-by-zostali-wybrani

    a zarząd zrywa boki z ciemnogrodu mieszkańców

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • post jest odpowiedzią na post wyraźnie sprzeczny z Zasadami Forum lub post jest jednym z postów wątku, w którym post rozpoczynający jest wyraźnie sprzeczny z Zasadami Forum; ignoruj posty, które są wyraźnie sprzeczne z Zasadami Forum.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość_Eryk
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    Oj admin nieładnie cenzorem być i wycinać wypowiedzi

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nie odniesiono się do tematu wątku ani do żadnego z poprzednich postów; aby wypowiedzieć się na nowy temat, należy rozpocząć nowy wątek.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość_Eryk
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    http://web.archive.org/web/20230611185940/https://osm.ostrowiec.pl/

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    Niestety we wszystkich spółdzielniach to ostoja PRL-u, ale ta wiedzie prym. Dziś juz najczęściej to dzieci tych resortowych przejęły pałeczkę, niczym jak syn ziemie po ojcu, ale zdarzają się też komusze dinozaury w okolicy 80-tki jak w RN OSM. Rada swoją kadencję powinna zakończyć w 2020 roku. Dziś już pandemii nie ma. Jakim więc prawem wybiera nowego prezesa?

    Na Walnym Zgromadzeniu Członków OSM wybrana została Rada Nadzorcza OSM na kadencję 2017-2020, w osobach:

    Chudzińska Grażyna - Przewodniczący Rady Nadzorczej

    Kluba Janusz - Z-ca Przewodniczącego RN, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

    Karolik Renata - Sekretarz, Przewodniczący Komisji Mieszkaniowej

    Bogdański Jarosław - Przewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi

    Brodnicka Beata - Członek

    Dziadowicz Wanda - Członek

    Kuzdak Robert - Członek

    Lipka Tomasz - Członek

    Loranty-Syta Małgorzata - Przewodniczący Komisji Samorządowej

    Łata Mariusz - Członek

    Mroczek Anna - CzłonEK

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 29

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    https://osm.ostrowiec.pl/wadze-osm/47-rada-nadzorcza

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 30

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    Rada nadzorcza powinna być rada społeczną, która nie dostaje za to kasy. Większość to ludzie pobierający duże emerytury albo pracujące na wysokich stanowiskach w spółkach miejskich. Nie przydatna do niczego. Tylko my płacimy ...

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 40

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    Podstrona z informacją o zwołaniu walnego zgromadzenia już usunięta

    http://web.archive.org/web/20230611190108/https://osm.ostrowiec.pl/komunikaty/1305-zawiadomienie-o-zwolaniu-walnego-zgromadzenia-ostrowieckiej-spoldzielni-mieszkaniowej

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 41

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    Banda cwaniaków i nierobów

    Administracja Osiedle Słoneczne Pan "Kierownik" oderwany od rzeczywistości od wypłaty do wypłaty i święty spokój Mistrzowie ooooo to jest dopiero Liga mistrzów Panowie jak wam nie wstyd

    Pracując nic nie robiąc brać co miesiąc wypłatę!!!

    Taka to prężnie działająca organizacja za którą my płacimy !!!!

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 43

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    Nie tylko ta spółdzielnia jest ostoją dla ludzi PRL-u. Cała samorządowa czapa jest zbudowana na

    PRL-owskich fundamentach. Dziś to już drugie pokolenie czerwonej populacji. Jak nie córka to zięć, ale najczęściej i jedno i drugie.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 47

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    Stara gwardia z korzeniami socjalistycznymi trzyma się mocno u władzy bo jest skąd i od kogo wyciągać pieniądze stąd parcie na te stołki

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 49

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    Zarobki astronomiczne Prezesa i Kierowników osiedli. Bałagan na osiedlach, brak remontów. A jeżeli już są to wątpliwej jakości i trwałości.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 50

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    Spółdzielnie mieszkaniowe to twory epoki socjalizmu stąd starzy wiekowo ludzie którzy doskonale pamiętają czasy stalinowskie bo w tych czasach czerpali zyski z racji przynależności do PZPR-u i pełnili różne władzy to teraz pchają się bo wiedzą że tylko tam można dużo ukraść będąc niewidocznym dla ludzi. To samo dotyczy wszelkiego rodzaju Rad Nadzorczych, gdzie również zasiadają starzy komunistyczni wyjadacze oczywiście nie wszyscy.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 51

    Odp.: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - ostoja stołków dla ludzi z PRL

    https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art44650801-pracownicy-na-posylki-i-awanse-dla-rodzin-zarzuty-o-mobbing-i-nepotyzm-w-warszawskim-urzedzie-stanu-cywilnego

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 10 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -