mijasz się z prawdą, wieżowce na pierwszych Pułankach dostały nowe ściany szczytowe, to samo w czteropiętrowych od Jana Pawła/Iłżeckiej
......... sponsorowane przez najemców sklepówm, knajp i iinych użytkowych lokali a podobno co kwartał premia jak psu buda się należy - ale nie dla pracowników tylko tkz zarzadu
a był któryś na walnym? bo mi się wydaje, że wasza aktywność kończy się przed komputerem!
utrzymujemy jednego prezesa ds technicznych , jednedo ds ekonomicznych to po diaska ten trzeci od sprwaz żadnych. Panie Zaremba chyba naszedł czas, najwyzszy czas ....... Koniec opierdalania sie i podróżowania za pieniądze członków spółdzielni
Powtórka z 201 roku
a zarząd zrywa boki z ciemnogrodu mieszkańców
Oj admin nieładnie cenzorem być i wycinać wypowiedzi
http://web.archive.org/web/20230611185940/https://osm.ostrowiec.pl/
Niestety we wszystkich spółdzielniach to ostoja PRL-u, ale ta wiedzie prym. Dziś juz najczęściej to dzieci tych resortowych przejęły pałeczkę, niczym jak syn ziemie po ojcu, ale zdarzają się też komusze dinozaury w okolicy 80-tki jak w RN OSM. Rada swoją kadencję powinna zakończyć w 2020 roku. Dziś już pandemii nie ma. Jakim więc prawem wybiera nowego prezesa?
Na Walnym Zgromadzeniu Członków OSM wybrana została Rada Nadzorcza OSM na kadencję 2017-2020, w osobach:
Chudzińska Grażyna - Przewodniczący Rady Nadzorczej
Kluba Janusz - Z-ca Przewodniczącego RN, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Karolik Renata - Sekretarz, Przewodniczący Komisji Mieszkaniowej
Bogdański Jarosław - Przewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi
Brodnicka Beata - Członek
Dziadowicz Wanda - Członek
Kuzdak Robert - Członek
Lipka Tomasz - Członek
Loranty-Syta Małgorzata - Przewodniczący Komisji Samorządowej
Łata Mariusz - Członek
Mroczek Anna - CzłonEK
https://osm.ostrowiec.pl/wadze-osm/47-rada-nadzorcza
Rada nadzorcza powinna być rada społeczną, która nie dostaje za to kasy. Większość to ludzie pobierający duże emerytury albo pracujące na wysokich stanowiskach w spółkach miejskich. Nie przydatna do niczego. Tylko my płacimy ...
Podstrona z informacją o zwołaniu walnego zgromadzenia już usunięta
http://web.archive.org/web/20230611190108/https://osm.ostrowiec.pl/komunikaty/1305-zawiadomienie-o-zwolaniu-walnego-zgromadzenia-ostrowieckiej-spoldzielni-mieszkaniowej
Banda cwaniaków i nierobów
Administracja Osiedle Słoneczne Pan "Kierownik" oderwany od rzeczywistości od wypłaty do wypłaty i święty spokój Mistrzowie ooooo to jest dopiero Liga mistrzów Panowie jak wam nie wstyd
Pracując nic nie robiąc brać co miesiąc wypłatę!!!
Taka to prężnie działająca organizacja za którą my płacimy !!!!
Nie tylko ta spółdzielnia jest ostoją dla ludzi PRL-u. Cała samorządowa czapa jest zbudowana na
PRL-owskich fundamentach. Dziś to już drugie pokolenie czerwonej populacji. Jak nie córka to zięć, ale najczęściej i jedno i drugie.
Stara gwardia z korzeniami socjalistycznymi trzyma się mocno u władzy bo jest skąd i od kogo wyciągać pieniądze stąd parcie na te stołki
Zarobki astronomiczne Prezesa i Kierowników osiedli. Bałagan na osiedlach, brak remontów. A jeżeli już są to wątpliwej jakości i trwałości.
Spółdzielnie mieszkaniowe to twory epoki socjalizmu stąd starzy wiekowo ludzie którzy doskonale pamiętają czasy stalinowskie bo w tych czasach czerpali zyski z racji przynależności do PZPR-u i pełnili różne władzy to teraz pchają się bo wiedzą że tylko tam można dużo ukraść będąc niewidocznym dla ludzi. To samo dotyczy wszelkiego rodzaju Rad Nadzorczych, gdzie również zasiadają starzy komunistyczni wyjadacze oczywiście nie wszyscy.
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art44650801-pracownicy-na-posylki-i-awanse-dla-rodzin-zarzuty-o-mobbing-i-nepotyzm-w-warszawskim-urzedzie-stanu-cywilnego