Peowski Goebbels się odezwał.
kazdy kto przyjdzie będzie mógł powiedzieć coś do mikrofonu czy tylko "liderzy"? ja to bym raczej wolał rozmawiać o sprawach miasta. I zima się zrobiła...
Mirek a dlaczego powinien przemawiać Sułek a inni nie?ZobaczSułek dorwał sie do władzy i ludzi miał w nosie.Był radnym i posłem !Wtedy zaczął mówić to co prezydent i reszta.A może to on to nakręca?
No, ZIMAAAAAA
Pismen mój konik się leni i bardzo pierdzi po zimie mógłby zaszkodzić manifestacji więc wolę przyjść z kolegami.
zapytam jeszcze raz, czy my "szaraczki" też będziemy mogli się wypowiedzieć?
ale ten wiec będzie cały antyrządowy? czy można będzie protestowac też przeciwko biedzie w mieście i tych sprawach lokalnych?
żarty,zarty,żarty-to wszystko na co niektórych forowiczów stać.WesołegoAlleluja.
Przeciwnik-pociotek masz duże wiadomości o mojej osobie.
Tak byłem Solidarnościuchem w latach 1980-89 do odzyskania wolnosci.
Potem gdy działacze Solidarnosci zaczeli działac, nie rózniac sie od komunistow- sprzeciwiałem sie temu, za to spotkała mnie wykluczenie ze zwiazku Solidarność.
Na dzisiejszy dzien nie ważne kto jakie ma poglady polityczne łaczy nas jeden cel-rozbicie sił zła jaki reprezentuje dzisiejsza władza Ostrowca tj. PO,TOS,SLD.
NIgdy nie było w miescie takiego bezrobocia kumoterstwa,neoptyzmu władz.
WSzyscy co sa usteru władz w powiecie miescie sa zwiazni z kierownicza partia narodu PZPR- to wina Solidarnosci ze nie siedza w wiezieniach.Dlatego wklejam 2 załaczniki co mnie łaczy z dzisiejsza Soldarnoscia.
Uwazam za dobry ruch zwiazku ze Solidarnosc pomaga w protescie 20 marca godz 12.
Tak dalej byc nie moze nn jesli nadal nie zmieni sie postepowanie władz zostana tylko ruchy rewolucyjne, mówi to człowiek ktory do dzis uwazał pokojowe zwyciestwo Solidarnosci nad komunizmem za najwiekszy wkład Polski w historie świata.
https://zalacznik.orange.pl/06/d203/001.bmp?o2=394183&wid=1414&p=3&t=IMAGE&st=BMP&ct=QkFTRTY0&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=136343092550672203&sid=a2bd9268d45ef2be5b4ecae5376486e7
https://zalacznik.orange.pl/06/d203/002.bmp?o2=394183&wid=1414&p=2&t=IMAGE&st=BMP&ct=QkFTRTY0&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=136343092550672203&sid=c5aeff1c37ecfd1674ef89908a8984be
CHCEMY Pracować chcemy godnie żyć nie chcemy konfliktów pokoleń bo do tego doprowadzacie jedni pracuja na emeryturach inni na chleb nie mają , są tacy co pracują na kilku etatach jak tak można gdzie władza kontrola na takie bezrobocie taką biedę//
Zasiłki dajace ludziom ,,przetrwanie potrzebne od zaraz // od państwa albo praca od zaraz i płacą za nią nie grosze i wyzysk ile się da ...Ocknijcie się ludzie
sprzedali i sprzedaja kraj-zasilki dla ludzi bo jesli nie dacie w tym kraju poleje sie krew,wczesniej czy pozniej do tego dojdzie-nie liczcie na to ze sie wam upiecze i tak juz dlugo jestesmy cierpliwi
Zobaczcie jak nas niszcza i smieja sie na imprezach w zywe oczy.Jakim prawem ustalaja sobie kominowe pensje i nagrody,premie. Ta wladza zrobila sobie panstwo dla siebie,o nas zapomniala-najwyzsza pora powiedziec stop
ale czy rząd usłyszy o strajku w Ostrowcu, no może w statystykach. ja to się martwie o Ostrowiec
Dajcie pozyczki bezzwrotne ludziom-to sami pozakladamy firmy,bo mamy na to pomysly -tylko nie ma z czego wystartowac
"organizatorzy twierdzą, że protest nie będzie wymierzony w lokalne władze.
- Liczymy na to, że poprzez działania ogólnokrajowe i w naszym mieście, doprowadzimy do tego, że wreszcie ten rząd, któremu nie zależy na sytuacji pracowników, zostanie zmieniony- mówi.- Ten wiec jest też po to, żeby pomóc takim gminom jak Ostrowiec. Co prawda władze miasta niewiele robią, by pozyskiwać nowych pracodawców- inwestorów, ale wiadomo, że są sprawy od nich niezależne."
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130315/POWIAT0107/130319270