Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Os. Stawki bydło strzela petardami gdzie policja

      21:54 Posłuchaj mnie teraz bardzo uważnie: Hokus-pokus, czary-mary — twoja stara to twój stary.

      21:54 A próbowałeś pojechać na Zębiec i tam zameldować? xD

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Os. Stawki bydło strzela petardami gdzie policja

      na Aleii

      Gość_nostradamus XXI wiek
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Os. Stawki bydło strzela petardami gdzie policja

      Trump znowu aranżuje zamach żeby przetrwać w sondażach.

      Zrobili z tego temat dnia

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

      Odp.: Os. Stawki bydło strzela petardami gdzie policja

      Policja??? Oni co najwyżej żula z piwem złapią pod sklepem.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Os. Stawki bydło strzela petardami gdzie policja

        Nie zawracaj dupy stróżom prawa z powodu byle kapiszona.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Os. Stawki bydło strzela petardami gdzie policja

          To są stróże prawa? Weź spierdalaj razem z tą bandą debili udających chuj wie kogo.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Os. Stawki bydło strzela petardami gdzie policja

            Gówniarze juz nagrani, dzisiaj beda zgloszeni

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 30

      Odp.: Os. Stawki bydło strzela petardami gdzie policja

      Spryskać ich wszystkich deparchatorem i po sprawie.

      Bajlando
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Os. Stawki bydło strzela petardami gdzie policja

        Wejsc do domu tych szczyli i nawrzucac im petard

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Os. Stawki bydło strzela petardami gdzie policja

          Madki hoduja bombelki bezstrsowo smartfonem

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Os. Stawki bydło strzela petardami gdzie policja

            A wy staruchy siedzieliście w kątach cichutko?

            No tak,ojciec pasiorem złoił dupę,a matka wyzwała?

            Teraz udajecie ?Ta stare dziady co to im teraz przeszkadza wszystko to było najgorsze pokolenie

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Os. Stawki bydło strzela petardami gdzie policja

              Ty też będziesz staruchem i starym dziadem już niedługo o ile dożyjesz tych dni więc nie obrażaj nikogo bo nie wiesz co ciebie czeka.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 36

              Odp.: Os. Stawki bydło strzela petardami gdzie policja

              14.53 petardami se w domu strzelaj przyglupie

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 37

              Odp.: Os. Stawki bydło strzela petardami gdzie policja

              Przyjmij się do policji ORMOwcu

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę