Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Opinie o PSP nr 10

Ilość postów: 10 | Odsłon: 2118 | Najnowszy post
  • Opinie o PSP nr 10

    Czy psp nr 10 bedzie funkcjonowac dalej, czy tez bedzie zlikwidowana? Dogie mamy wyrażcie swoje opinie co sądzicie o waszej szkole , ilu jest uczniów ,czy jest przedszkole itp.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Opinie o PSP nr 10

      Włodarze,radni a dlaczego nie zlikwidowaliście szkoły nr 10 ? . Bo nie potrzebny wam budynek na razie?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Opinie o PSP nr 10

        Tam będzie wylęgarnia nowych ostrowiaków i zapełnią tą szkołę,Ci co budują tam domy w pobliżu mają się mnożyć jak króliki i tam posyłać swoje dzieci.Przynajmniej takie są założenia,więc korzystając z kiepskiej pogody bierzcie się do pracy rodacy :).

        Z tego co pamiętam tam dopłacają w granicach 7 000 na ucznia(gdzieś tu albo na innym forum można znaleźć dane nie chce mi się szukać ),dużo się nie pomyliłem raczej.Jak nie poległa w tym roku będąc droższą w utrzymaniu to znaczy,że chcą ją utrzymać.

        Czlowiek
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Opinie o PSP nr 10

      Szkoła bardzo fajna , przyjazna dzieciom, W ubiegłym roku szkolnym uzyskała najlepszy wynik w mieście ze sprawdzianu szóstoklasisty, (lepiej wypadł tylko niepubliczny smyk).

      Dokładnych liczb nie pamiętam, ale na wywiadówce w tym tygodniu p.dyrektor wspominała coś, że w szkole jest ok 125 uczniów, a w zerówce i przedszkolu ok 50. Jak chcesz zapisać dzieciaka to będziesz zadowolona/y.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Opinie o PSP nr 10

        Bardzo dobra szkoła.Godna polecenia,tu nauczycielom chce się jeszcze pracować.Pani dyrektor wie jak prowadzić swoją placówkę.Przedszkole super bardzo miłe panie dzieciaczki zadowolone.Pozdrawiam

        Gość_gość rodzic
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Opinie o PSP nr 10

          bardzo dobre szkoły z przedszkolami i godne polecenia były te zlikwidowane a i tak do likwidacji

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Opinie o PSP nr 10

            10-tka super szkoła!

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Opinie o PSP nr 10

              szkoły 8,11,12, takze były super i zlikwidowane

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Opinie o PSP nr 10

                Żal mi tych szkół, ale jednocześnie cieszę się, ze 10-tka ocalała. Tu chodziła starsza córka, a teraz syn. I mam porównanie, jak dużo się zmieniło w ostatnich latach. Nowa dyrektorka doprowadziła, że szkoła niczym nie różni się od tych w centrum, jest wyremontowana, super wyposażona no i nauczyciele jakby lepiej uczyli, co widać po wynikach. Dla mnie jest też ważny stosunek do rodziców. Nareszcie nie czuję się intruzem ani osobą drugiej kategorii.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Opinie o PSP nr 10

                  Ci co budują i wybudowali się w większości wozi dzieci do miasta do szkoły.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę