Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Opinie o Przedszkolu Publicznym nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Ostrowcu Św.

Ilość postów: 6 | Odsłon: 1240 | Najnowszy post
  • Opinie o Przedszkolu Publicznym nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Ostrowcu Św.

    Opinie o Przedszkolu Publicznym nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Ostrowcu Św.

    Proszę o opinie rodziców.

    Gość_Robert
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Opinie o Przedszkolu Publicznym nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Ostrowcu Św.

      bardzo dobre przedszkole z wykwalifikowanymi nauczycielkami

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Opinie o Przedszkolu Publicznym nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Ostrowcu Św.

        Tez tak mysle

        Gość_g
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Opinie o Przedszkolu Publicznym nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Ostrowcu Św.

          Moje dziecko tam chodzi i uwielbia. Grupy dzieci są małe. Panie bardzo miłe ale zarazem wymagające. Mają duży zakres dodatkowych zajęć.A co najciekawsze dużo wycieczek organizowanych. Ja osobiście jako matka jestem zadowolona.

          Gość_mama
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

          Odp.: Opinie o Przedszkolu Publicznym nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Ostrowcu Św.

          Moja córka tam chodziła, kilka lat temu. Jako dziecko zdrowe do grupy integracyjnej.

          Byłam zadowolona, ale ja, jako rodzic musiałam dużo tłumaczyć odnośnie zachowania dzieci chorych. Efekt jest, ma wrażliwość i zrozumienie dla ludzi niepełnosprawnych. Ja osobiście polecam, poziom nauczania też był bardzo dobry.

          Gość_płomyczek
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

      Odp.: Opinie o Przedszkolu Publicznym nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Ostrowcu Św.

      Córka tam chodziła, raczej pozytywnie oceniamy, szczególnie p.Anię i p.dyrektor - nie wiem czy jeszcze pracują. Była też zadowolona z kuchni :)

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -