Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

Ilość postów: 18 | Odsłon: 33877 | Najnowszy post
  • Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

    Użytkuje ktoś w/w auto? Jak to się sprawuje? Warto kupić? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

    Gość_Kasia
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

      ople dużo palą i leci blacha

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

        w niektórych jest aluminium nierdzewieje tylko że jak trzeba wymienić element po stłuczce to niektórych niestać, do opla by kupił kilkanascie i załozył i pomalował :)))taki to interes

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

        Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

        STARE TAK PO 2000 R JEST OK

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

      Ja użytkuje i jestem zadowolony... więc mogę polecić

      Gość_Janek
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

        Kolega "leci blacha" to w starych modelach opla, widać że nie masz pojęcia o czym piszesz ha ha, jeźdzę oplem z roku 2003 i mam zero rdzy. Chyba że ktoś kupi opla ulepka z kg szpachli wtedy bedzie lecieć.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

      Odradzam !!!

      Gość_Max
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

        jeśli cena jest dobra to warto

        Gość_p
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

          Ceny kształtują się od 20000 do 25000 zł...

          Gość_Kasia
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

            Warto,ja jeżdzę i jestem zadowolona.Sprawdż czy komputer i nawigację da się przetłumaczyć na jęz.polski.Bo nie we wszystkich wersjach się da.A cena przystepna.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

      generalnie jeżeli nie był rozbity to blachy są w porządku. Miałem opla vectra z 1.8 125KM. Zero problemów.Prosta konstrukcja. Spalenie na przyzwoitym poziomie jak na Pb(6-7 l średnio -komputer, jeżeli nie posiada się ołowianych bloków zamiast stóp). Też szukam zafiry lub vectry z tym silnikiem. Wczoraj zaliczyłem Wawke i Radom. Same strupy.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

      Kasiu licz się z wysokimi kosztami paliwa, auto jest warte zakupu ale dokładnie trzeba go sprawdzić .

      Gość_edi
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

        Ja mam od 10 lat vectrę 1,8 z 2000 roku w benzynie i wiem , że to temat rzeka , ale bardzo sobie cenię to auto , bo ma wszystko co potrzeba od klimy po elektrykę , wygodnie się jeździ i zero problemów , a ma zrobione ponad 300 tys/km .

        Spalanie trasa 6,5 do 8,0 zależy jak się jedzie , a miasto 9 do 10,5 .

        Jak widzę moich znajomych co kupują autka trochę młodsze i szczególnie diesle i jakie mają kłopoty i wydatki to nie wygląda to dobrze .

        No cóż chyba , że ktoś jest nastawiony na lans no to vectra obciachem jest .

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

          Warto kupić :)

          Gość_A
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

            warto kupić ,proste autko i b.dobrze niema co sie bardzo psuć,a jak się zepsuje to części tanie i full, ale tylko na gazie ,spalanie srednio ok.10 litrów LPG, nieradze diesla chyba że nowego

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

              Mam Vcetrę i uważam, że to żaden obciach nie jest, a bardzo komfortowe auto.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

                Opel Zafira 2000 rok zero rdzy bez wiekszego wkladu tylko to trzeba zmienic ,klocki,itp.pierdółki jezdże 8 lat ,ma ocynk silniki ecotek żyleta na gazie spalanie 8-10 litrow LPG chodzi to jak ta lala, a warte z 5 tys to szkoda sprzedac a kupic 4 x drozszego rupiecia z problemami...gdzie trzeba nie jezdzic tylko dokladać w skarbonke ,dlatego jeszcze Zafirka jeżdżę super bezawaryjny samochodzik

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Opel Zafira B 1.8 benzyna 140KM - czy warto kupić (rocznik 2007-2009)

                  Kupuja lansiarze Bmw z odpadajacymi elementami karoserii i tylko wkladają w rupiecie krocie.jak widze takich to smiac mi sie chce

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Bistro za Miastem
Branża: restauracja
Dodaj firmę