Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

Ilość postów: 153 | Odsłon: 18925 | Najnowszy post
  • Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

    Ogladajcie Panorame o 18. Dziś albo jutro( jeśli dziennikarze się nie wyrobią ) będzie pokazana sprawa okoliczności śmierci 14 letniej dziewczyny z naszego powiatu.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

      O jeju,taka młodziutka dziewczynka?Co się stało,kiedy?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

      własnie będą mówić o tym

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

        na dwojce

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

      Odp.: Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

      Karina niedługo skończyłaby 14 lat

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

        oglądajcie trwa panorama

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

      Jeśli mieliście podobne przejscia podzielcie sie swoimi doświadczeniami.

      W tej sprawie bedziemy wdzięczni za kazde wskazówki i rady

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

        mialam podobnie w zeszlym roku i moje dziecko tez wyladowalo w psychiatryku i w momencie kiedy naszprycowana lekami pociela sie zabralam ja na wlasne zadanie a miala problem z kregoslupem .Po dzisiejszej panoramie bogu dziekuje ze wtedy podjelam ta decyzje i zabralam ja stamtad

        Gość_anka
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

          kurcze nie ogladałam ma morze ktos linka

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

          Odp.: Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

          Szpital w ostrowcu to jest popelina. Wypisywałem dziecko na własne żądanie kilka razy. Lekarze robią łaskę że przyjmą kogoś na izbie przyjęć. Tragedia. Parę lat wstecz nie poznali się że dziecko miało zapalenie nerek !!!. Co niektórzy z nich nie nadają sie do pasania krów nie mówiąc o leczeniu ludzi. Kiedy wreszcie zostanie rozgoniona ta klika! No i dyrektor -metalurg. Padnę ze śmiechu. Co to za kraj! Ordynator z neurologii ma się chyba za panią profesor. Pomyła. Wpierw trzeba nauczyć się kultury i wrażliwości na cierpienie innych a potem zabierać się za opiekę nad chorymi. No cóż, jaki rząd taka służba zdrowia. Tylko dlaczego mamy płacić na placówki szpitalopodobne?

          PRokuratura oczywiście nasza powinna być wyłączona z rozpoznania sprawy powinna pozamiatać to towarzystwo a winnych bezapelacyjnie pozamykać w pierdlu. Dziecko straciło życie, ogromna tragedia dla rodziny przez bandę nieudaczników którzy bawią się w lekarzy.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

            Zrozumienie pewnych faktów bywa jak widać zbyt skomplikowane. Szpital ostrowiecki zachował się należycie kierując dziecko do Kielc. Co mieli zrobić waszym zdaniem skoro szpital kielecki dziecka nie przyjął?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

              Od razu wiadomo było,że nie ma miejsc w Kielcach- jeszcze w Ostrowcu, i to Ostrowiec skierował ja na psychiatrie a powinni ja skierować do innego szpitala na neurologie a nie na oddział psychiatryczny gdzie dziecko się wykończyło. Rozumiem ,że dla ciebie gościu obojętne jest gdzie leżysz np. z wyrostkiem czy to chirurgia czy psychiatria ważne ,ze w szpitalu....

              Wygląda to tak, jakby chcieli się tylko pozbyć "problemu".

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

                Wiesz pewnie wszystko lepiej, tylko nie wiesz, że szpital w Morawicy to nie tylko "psychuszlka" ale i terapia uzależnień. Taki mały drobiazg, jak i to, że wiesz lepiej do ilu szpitali wydzwaniano aby znaleźć miejsce dla pacjentki.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

                  akurat wiem

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

                    I wiem jeszcze, ze nie trafiła do Morawicy tylko na oddział w Kielcach

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 79

              Odp.: Okoliczności śmierci 14-letniej dziewczyny z powiatu ostrowieckiego

              tylko że szpital wysyła do Kielc bo tu im się nie chce np mój sy został wysłany do Kielc bo jako 2 latek wtedy bał się zrobić prześwietlenia głowy lekarz nawet nie dał mi chwili żebym go w jakiś sposób przekonała żeby się położył na tym stole dał mi skierowanie do Kielc a tam aż się dziwili że z taką głupotą zostałam odesłana i tylko lekarka mnie zapytała czy nie potrafią zrobić 2 latkowi zdjęcia?...

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
25 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -