Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                          • Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            maja byc moze pod koniec lutego

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 43

                            Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            Ale obsługują stażystów z zeszlego roku - tzn. przyjmują listy obecności, wydają zaśwaidczenia o ukończeniu i takie tam. Cała maaaasa pracy heh;)

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            Taka masa pracy ze panienki sobie siedza i plotkują, 1 albo we 2 by zrobiły ta papierkowa robote stażystów co są i tyle. A tak to siedzą sobie i maja pretensje jak sie zapyta o staż , ze im sie przeszkadza. Cały UP.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            Tak to jest w PUPie

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 46

                            Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            w marcu

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            a w marcu że w kwietniu

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            wszystkie pup'y w Polsce nie maja kasy

                            Gość_b
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 49

                            Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            a w kwietniu, że w maju i tak zleci roczek

                            Gość_inka
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            Co z tego, że zrobią te staże w końcu? Zapomnijcie o nich w tym roku czyli 2011 mamy malutko pieniędzy na staże 1/4 tego co mieliśmy w tamtym roku także nie pchajcie się tak ludzie.

                            Poza tym w tym roku staże będą dostawali jedynie ludzie, którzy idą na staż pierwszy raz !! I dobrze. Reszta osób niech zapomnie o stazach bo po prostu nie ma na to pieniędzy i trzeba to zrozumieć.

                            A Wy winicie nas że siedzimy, co my mamy do tego ? To nie nasza wina, Urząd nie dostał jeszcze pieniędzy na staże i szukajcie winy wyżej a nie u nas. !

                            Zasypujecie nas tymi podaniami bo nie chce wam sie chodzic do normalnej pracy tylko na staz bo lzej traktują a płaca lepiej niz na bezrobociu za 700 zł tak sie złajdaczyć, wiecie co inni ludzie myślą o stazystach ? Ja bym sie wstydziła wogole po coś takiego isc do urzędu pracy chyba ze pracodawca wymaga...

                            Bidaczki, cebulaczki

                            Gość_kdc.pl
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            I tu się nie zgodzę! Po pierwsze na pewno nie jest tak,że komuś nie chce się szukać normalnej pracy bo gdyby ona była to z chęcią by ktoś taką wziął, a że wielu pracodawców woli stażystów, bo mają darmową siłę roboczą bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów to już inna sprawa. A że niby na stażu lżej traktują? śmieszne, byłam na stażu i nie jednym i jakoś nikt mnie łaskawiej nie traktował, ale łatwo się mówi jak się nie wie jak co smakuje.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 52

                            Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            Osz, ty! Nie chce nam się do normalnej pracy chodzić? Kobieto! Nikt by nie chciał na staż iść, tylko poprostu musi tam iść, bo normalnej pracy nie ma! To, że ciebie ktoś wcisnął do tego Urzędu Bezrobocia po znajomości to nie znaczy, że możesz sobie takie rzeczy pisać. Jeżeli tak ci to nie pasuje to z chęcia się zamienie z Tobą. Ty na bezrobocia, ja do urzędu. Pasuje? I patrzcie ludzie jacy ludzie tam pracują. Czy oni chcą wam pomóc? Widzicie jak was traktują? Przecież to jest jawna pogarda.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            10/10

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            Ja byłam na stażu i wcale lekko nie miałam ,jeszcze więcej musiałam pracować niż normalni pracownicy na etacie bo byłam nowa a oni juz przepracowani i ganiali do roboty - '' boś ty młoda '' aż nogi w dupe wchodziły.I to była praca za pół ich pensji a jak wspomniałam czy można załapac się na etat po stażu to odpowiedzieli - '' zapomnij w jakim świecie żyjesz''. Zgadzam się z opinią ,że stażysta jest TANIĄ SIŁĄ ROBOCZĄ !!!

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            Ja chcę pracować a nie moge pracy znaleść

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 55

                            Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            CAŁA PRAWDA!!

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            ot cały Ostrowiec

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 58

                            Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            z braku kasy obsluga stazystow bedzie niebawem zamknieta, takze niebawem ustawisz sie grzecznie w kolejce do rejestracji zapracowana kolezanko z biura "pracy"

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 59

                            Odp.: Od kiedy PUP będzie wysyłał na staż w 2011 r.?

                            do kdc.pl - twoja wypowiedz znajdzie sie jak mniemam niebawem u starosty do wgladu, nie dosc ze napisana w chamski sposob to jeszcze w godzinach pracy, pozdrawiamy.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    PHU Jeremi Auto
    Branża: sklep motoryzacyjny
    Dodaj firmę