Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ocieplenie domu

Ilość postów: 10 | Odsłon: 852 | Najnowszy post
  • Ocieplenie domu

    Witam. Przymierzam się do ocieplenia domu. Ma ktoś namiary na rzetelną firmę, która wystawi fv 8%. Proszę nie polecać firm które nie płacą VAT lub ryczałtem. Jak ktoś z nimi robił to może podać orientacyjną cenę za m2 na gotowo cała elewacja (jakiej firmy) i ew z jakim styropianem tyle wyszło. Dziękuję za polecenie.

    Gość_Stefan
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Ocieplenie domu

      U mnie robili,jestem zadowolona.Nic mnie nie interesowało,wszystkie materiały kupował wykonawca.Razem z podatkiem zapłaciłam po 180 zł za metr kwadratowy.Jakość wykonania pierwsza klasa.Nie napisze nazwy tej firmy aby nie być posądzona o kryptoreklamę.Szef firmy mieszka na Henrykowie.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ocieplenie domu

        180 zł to gruba przesada, kwota 140 zł /m2 byłaby adekwatna do zakresu i cen materiałów

        Gość_aa
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ocieplenie domu

          Rzeczywiście 180 to dość dużo chyba że styropian 20cm grafit 0,031 i tynki jakieś super. Z tego co mi się obiło o uszy to ceny są bliżej 100 niż 200 zł m2 chyba że już tak zdrożało no nic zobaczymy co inni napiszą.

          Gość_Stefan
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Ocieplenie domu

            Dom tylko wata trwała i ciepła , styropian ok 30 lat.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Ocieplenie domu

              a mozna docieplic dom? mam polozony styropian ale jakis cienki i czy mozna na niego klasc druga warstwe?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Ocieplenie domu

                Tak pod warunkiem ze pierwsza warstwa jest dobrze zakolkowana i przyklejona

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

            Odp.: Ocieplenie domu

            Stefan Stefan zrób to sam, będzie może bliżej 100

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Ocieplenie domu

              Koszt wysokiej jakości materiałów wynosi ponad 100 zł za m2.Do tego doliczyc tzw.bonie,często klient chce jeszcze wstawki z płyt ceramicznych drewnopodobnych.Wydaje mi się,że 180 zł za metr jest normalną ceną wraz z podatkiem przy użyciu dobrych materiałów.Owszem,zgodzę się,że można to zrobic o wiele taniej przy zastosowaniu materiałów gorszej jakości,pomocy szwagra i sąsiadów.Niestety,dobrym,NIEPIJĄCYM!!!!!! pracownikom trzeba zapłacic też odpowiednie pieniądze.Są fachowcy i fachowcy.Jeden zrobi to za niską cene ,drugi za wyższą.Ale czy jakość ta sama?Chyba nikt nie chce,by wiatr mu zerwał docieplenie tak jak z wieżowca na Pułankach.Wolę zapłacić kilka tysiecy więcej i spać ze świadomością,że robota została dobrze wykonana.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

      Odp.: Ocieplenie domu

      92zł/m z materiałami i styropian 10 cm genderka kleje struktura kraisel 3 tygodnie 320m zero problemów materiały kupował wykonawca szukaj w Iłży

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Rafal Ciba Remonty i wykonczenia
Branża: Budowlane usługi
Dodaj firmę