Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Nowy zarząd KP KSZO 1929

Ilość postów: 87 | Odsłon: 9465 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                • Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

                  Czy Twoja odpowiedz ma się jakkolwiek do tego, że klub ma zarabiać? Chyba tym chciałeś błysnąć? Jak sam widzisz "Ciężarem to jest dla Ciebie ale logiczne myślenie, rozumienie tekstu czytanego" - możesz sobie to spokojnie czytać codziennie na pobudkę.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 46

                  Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

                  Facet próbuje błysnąć w anonimowej dyskusji tym, że jest zarządcą przedsiębiorstwa jako argument :D. Musze powtórzyć to w tym miejscu "Wybacz ale odnoszę wrażenie, że mam do czynienia z małym dzieckiem które nie wie co mówi."

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

                    Bajdurzenie o "zarabianiu", "przedsiębiorstwie", "reklamie" etc. na IV poziomie rozgrywkowym w Polsce? Upały dały się we znaki.

                    Jest sport profesjonalny, półprofesjonalny i amatorski. Ta liga to coś pomiędzy dwoma ostatnimi. Żaden zakład działający w skali krajowej nie mówiąc już o tych produkujących na eksport nie jest zainteresowany reklamą w skali dwóch województw. Zresztą reklama to chyba i tak za duże słowo. Jedyne co może zdobyć taką działalnością to szacunek i przychylność społeczności lokalnej. W całej Polsce, lecz nie tylko kluby aż po Ekstraklasę są częściowo bądź niemal całkowicie finansowane przez lokalne samorządy. Patologia? Zależy. W skali w jakiej robi się to w Kielcach owszem, ale w skali o której mówimy w przypadku klubów z niższych lig - konieczność. Można te kluby pozamykać. Problem w tym że w społeczeństwie które coraz częściej ma problem ze zmuszeniem się do jakiejkolwiek aktywności fizycznej sport powinien być dotowany i promowany. Wole żeby z moich podatków finansowany był sport niż np. patologiczny przerost zatrudnienia w urzędach. Jeśli było by jak snuje ktoś wyżej - pełen profesjonalizm i samowystarczalność w Polsce zostało by do 30 klubów. A pozostałe kilka tysięcy by zaorano. Można by obejrzeć piłkę w telewizji bądź grając w FIFE czyli zgodnie z duchem czasu.

                    Gość_Kapsel
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

                      To powodzenia IV ligowcy

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 49

                    Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

                    Dobra nie ośmieszaj się już człowieku, jak skoro nie rozumiesz jak moja odpowiedź ma się do tego, że klub nie jest w stanie zarabiać. Ktoś ci tutaj Ci tutaj zresztą dobrze napisał o 21:21 o tym twoim "zarabianiu", "przedsiębiorstwie", "reklamie"... hehe. Ogólnie się z tym zgadzam z tym, że wg mnie klubów zostałoby nie 30, a max. 5. Próbujesz mnie dyskredytować, jakieś osobiste wycieczki do mnie chociaż nie wiesz kim jestem heh. Inwektywy pod moim adresem do bo ci napisałem, że poleciesz bzdury i wytłumaczyłem na przykładzie dlaczego, a ty dalej jeszcze się uważasz za najmądrzejszego. Zdaj sobie sprawę z tego kolego, że atakując moją osobę, zamiast pisać konkretne argumenty, a jeszcze bardziej sam z siebie robisz pośmiewisko. Sorry nie mój poziom, żeby się anonimowo licytować na forum, kto jest dzieckiem z nas i kto ma ile o czym pojęcia. Skończ waść wstydu sobie oszczędź jak nie masz nic mądrego do powiedzenia

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

              Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

              Aha jeszcze jedno sponsorzy się zmieniają i to świadczy o tym, że klub ma zarabiać na sponsoringu a nie być utrzymywany. Zarobione pieniądze przez klub muszą być mądrze wydane przez zarząd.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

        Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

        Żal , ze kiedyś przyjaciele na dobre i złe , a obecnie nieobliczalni wrogowie p. Łata kontra p. Lasocki tu jest coś nie tak. Dobra praca powinna być odpowiednio z klasą zakończona. Natomiast ten obrazek na koniec wygląda mi tak ,że zabawki do pracy zabrał p. Łata i jego żona , a resztę ich nie obchodzi. Tak z klasą się nie odchodzi.

        Dziękuję Ci p. Rafale za wspaniałą prace z piłkarzami i proszę zostań z Klubem .

        Gość_Marek i Wacek
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

        Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

        Dajmy im szanse kibicowsko dali rade wiec i teraz dadza gleboko w to wierze bo kocham Kszo

        Gość_kibic
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

        Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

        Wszyscy tu sie zastanawiaja czy zarzat da rade a ktury z was wpadl na taki pomysl zeby ratowac pilke w ostrowcu poprostu oni kochaja Kszo

        Gość_goju
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

        Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

        Po pierwsze - nikt na siłę się nie pcha do wyższych lig. Jeśli nie będzie kasy to nie będzie awansów. Takie podejście funkcjonowało już od 5 lat w ostrowieckiej piłce nożnej i przeszkadzało tylko kibicom orlen ligi...

        Po drugie - z tego co wiadomo to Celsa ma przekazywać 2-3 razy więcej piniędzy na ostrowiecki sport (w tym także na piłkę nożną seniorską, na które do tej pory pieniędzy nie dawała). Dodatkowo Dariusz Łata nie wycofał się ze sponsorowania tego klubu, który de facto sam stworzył, a jedynie wycofał się z działalności w zarządzie.

        Także pieniądze raczej są wystarczające na grę w 3 lidze. Jest też czas i możliwość aby znaleźć nowych sponsorów. Jeśli tacy się pojawią to można będzie także myśleć o awansie do wyższej ligi..

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

          nowych sponsorów w Ostrowcu ? zartujesz? moze Lidl? albo zloty kłos?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 32

          Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

          Chciałbym uzyskać informację - jedną w miarę konkretną - (wystarczy od jednej osoby, komentarze możecie sobie odpuścić). Jaki jest mniej więcej roczny koszt utrzymania drużyny KSZO w III lidze w PLN?

          Gość_?
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

            Jeśli chcesz sprawdzoną i pewną informację to takie pytania kieruj do klubu, a najlepiej to pana Łaty dopytaj ile pieniędzy wydano na utrzymanie piłki w zeszłym sezonie. On w obecnej chwili ma najlepsze rozeznanie w tym ile pieniędzy, z jakich źródeł i na co wydawał klub.

            Nieoficjalnie wychodzi na to (są to jedynie wnioski wyciągnięte ze słów byłego prezesa oraz kwot jakie miasto przekazywało na ostrowiecki sport), że utrzymanie drużyny seniorskiej mogło kosztować nawet 500 tys. zł rocznie. Do tego bardzo zbliżona kwota została wydana na drużyny młodzieżowe. Łącznie ta kwota oscyluje w okolicach nawet 1 mln zł rocznie - przypominam, że KSZO 1929 i MKS KSZO Junior połączyły się i jest to teraz jeden klub.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

              Dzięki (Gość 11:20). A miasto i Celsa to jakie kwoty mniej więcej? Nie obiecane tylko przekazane :)

              Gość_?
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

                Miasto dało w ciągu całego ubiegłego sezonu bodajże 399 tys. zł o ile dobrze pamiętam. Od początku tego roku było to 199 tys. zł. Pieniądze te zostały przekazane na MKS KSZO junior. Celsa na piłkę seniorską nie przekazywała ani złotówki, natomiast przekazywała bliżej nieokreślone sumy na drużyny młodzieżowe. Nie znalazłem jednak żadnych informacji o wysokości tych kwot nawet w przybliżeniu. Jak jednak twierdził były prezes - były to niewielkie pieniądze (w sumie z pieniędzmi od miasta i Celsy wychodziło mniej niż sam dawał na oba kluby).

                Tak jak jednak napisałem wcześniej. Nie wszystkie kwoty są szerzej znane, można je sobie jednak wywnioskować i określić w przybliżeniu. Po dokładne dane lepiej udać się do klubu bądź pana Łaty.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 40

                Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

                z tego co mi wiadomo to Łata miał dosyć być wykorzystywanym przez wszystkich i dlatego chciał oddać klub bez obciążeń,ale członkowie mieli inną wizje no to powołał pełnomocnika żeby nie bić się z koniem ,on prowadzi działalność a pozostali TO JEST ICH SPOSÓB NA ŻYCIE .Na piłke seniorską w 3 lidze potrzeba ok 600000 tyś ,a było więcej i dlatego Lasocki doił sponsora do przesady ,lecz Łata już sobie na to nie pozwolił.Nie piszcie głupot jak nie wiecie podro

                Gość_kibic kszo
                Zgłoś
                Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 44

            Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

            ok 300 tys

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Nowy zarząd KP KSZO 1929

              Wydaje mi się ze celsa tez nie na daje pieniędzy bo nie wesoło tam jest

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
7 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
KAMO usługi elektryczne
Branża: Elektryka
Dodaj firmę