Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

Ilość postów: 25 | Odsłon: 3820 | Najnowszy post
  • Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

    Chciałbym zapytać co Państwo sądzą o pomyśle na nową szkołę tańca w ostrowcu . Jestesmy młoda ambitna i ciagle rozwijajaca sie para tanca towarzskiego . Chcielibyśmy oderwać dzieci od komputerów i pokazac im troche naszego tanecznego świata . Pytanie tylko czy byliby chętni na uczęszczanie na takie zajęcia i czy znalazłyby sie dzieci które chciałyby osiągnąć jakis sukces sportowy ? Chcielibyśmy szkolić pary turniejowe , organizowac kursy tańca dla dorosłych , byłaby rownież możliwośc nauki tańca hip-hop rowniez jako taniec turniejowy . W Ostrowcu nie ma zbyt duzego wyboru w szkolach tanca stad nasz pomysl . Dlatego moje pytanie czy sa Panstwo chetni na cos takiego ?

    czekamy na komentarze :)

    Pozdrawiamy

    Gość_Tancerz
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

      Ryzykuj. Jest szkoła tańca w Ostrowcu, która zniechęciła krzykiem moje dziecko do tańca.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

      Pewnie,że otwierajcie,jesli tylko macie pomysł i umiecie z dziećmi pracować jak najbardziej,mam 3 latkę i chętnie zapiszę na zajęcia:)Mam też podejście do dzieci, cierpliwość, jeśli mogę w czymś pomóc -chętnie:)

      Gość_Ania
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

        Nie chodzi nam o to , by zniechęcać dzieci, tylko wręcz przeciwnie. Chcemy dać im możliwość rozwoju. Jesteśmy na bieżąco w świecie tańca , sami ciągle się szkolimy. Chcemy dać młodym możliwość osiągnięcia tego, co my już osiągnęliśmy. :)

        Gość_Tancerz
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

          A co osiągnęliście ? Pochwalcie się trochę i przedstawcie. Czy macie doświadczenie w pracy z dziećmi, może jakieś kursy trenerskie ukończone? Czy podjęlibyście się przygotowania pary 40+ do turnieju hobby ? Tak prawie od zera ale chęci są wielkie:))

          Gość_lovedance
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

        Odp.: Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

        a mnie się marzy taka prawdziwa szkoła tańca dla dorosłych

        np. taniec brzucha

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

        Jak Tancerzu nie strzelisz ceny z kosmosu to się piszę z dziewczyną (dla dorosłych). A jak będziesz dobry to przez dłuższy czas będziesz miał nas na głowie.

        Gość_MichalZOc
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

          ceny na pewno nie beda z kosmosu :) pytanie tylko czy beda chetni ? :) dlatego mysle ze na poczatku zajecia odbywalyby sie w jakiesj szkole na sali gimnastyczniej a jesli okaze sie ze jest duze zainteresowanie wtedy bedzie pracowali nad otwarciem dzialalnosci we wlasnym lokalu sali z lustrami wszystko na profesionalnym poziomie :)

          Gość_Tancerz
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

            a jeszcze jedno pytanie czy byliby chetni na maratony zumby ? :)

            Gość_Tancerz
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

              Maraton zumby to cos na co czekam,czekany z kolezankami, w tym mieście od lat,świetny pomysł,gdzie pojawia się informacje gdyby cos wvtym temacie ruszyło?chodzilam na zumbe i zainteresowanie kobietek było spore ale mała sala i trochę późne godziny.

              Gość_Mmm
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

        Odp.: Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

        Jestem jak najbardziej za!!!

        Jest mały wybór szkół tańca, a właściwie wyłączność mają dwie. Niestety nie jest tam najlepiej, no i te opłaty prawie z kosmosu. Nie każdego stać na takie ceny, nawet 10 zł mniej jest ważne.

        Dlatego otwierajcie, jak najbardziej!!!

        Gość_A
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

          Ja bym chciała zajecia z pole dance.Fajnie jakbyscie mieli w ofercie

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

      Odp.: Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

      Ja i moje koleżanki piszemy się na maratony zumby.

      Gość_anna
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

        jeżeli chodzi o pole dance myślę że byłaby taka możliwość natomiast dopiero wtedy gdy uzbieralaby się oodpowiednia ilość chętnych że względu na sprzęt jaki jest do tego potrzebny

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

          I co z tą szkołą ? jest już, jakie zajęcia ? proszę o info zwłaszcza zajęć dla dzieci :-)

          Gość_Joanna
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Nowa szkoła tańca w Ostrowcu

            A ja jestem osobą dorosła i tez chciałbym nauczyć się tańczyć :-) I pytanie, gdzie?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -