22.00 - 6.00. Bedzie w Kielcach. Kiedy w Ostrowcu?
Hura. Nareszcie. Jestem babką emerytką i wreszcie mi się stopa życiowa podniesie na handelku nocnym.
16.41 teraz juz nie przejdzie, za duzo podpierdalaczy
Wyobrażacie sobie trzeźwy Ostrowiec? Tu 80% ludzi chla co najmniej raz w tygodniu.
Menelstwo
Kto na tym biznesie zarobi ? Odp : zarobią nocne meliny bo flaszka najgorszego gatunku będzie kostowała 5 dych za półlitra,głupia decyzja głupich rządów
Każdy rozsądny taksówkarz będzie miał w kufrze pół litra albo litr gorzały aby sprzedać z zyskiem, nic nowego , nie będe zdziwiony bo sam zrobiłbym to samo aby cokolwiek w nocy zarobić pieniędzy, każdy musi z czegoś żyć, dla przykładu to polityk żyje dość dobrze z pieniędzy podatnika a taksówkarz z pieniędzy polityka bo polityk też człowiek i w nocy tez musi się napić
W sejmie zablokowano alkohol ale w nocy ktoś chce sie napić więc jest możliwość, człowiek nie wielbłąd i pić musi , oszust tego nie zrozumie
Chłop musi się napić bez względu na porę doby a głupie babsko musi mieć tą wiedzę w innym przypadku to głupie babsko zginie .
W Ostrowcu zbyt dużo ludzi chleje i nie można im utrudniać życia
Radni do dzieła, wprowadzac zakaz i zmniejszyc ilosc sklepow monopolowych
Na stacjach paliw w ogole nie powinno byc alkoholu
Jasna sprawa, zarobią pokątni handlarze bo pół litra nie wiadomo czego ,będzie kosztowało 50 zeta. Każdy taksówkarz w bagażniku będzie literek gorzałki woził, bo 2 dychy drogą bezpańską nie chodzi. Kto chce pić , będzie pił, myślenie tym tokiem prowadzi do wniosku aby wprowadzić całkowity zakaz sprzedaży jakiegokolwiek alkoholu w Polsce i co wtedy ? Mam nadzieje że nasi radni nie pójdą owczym pędem aby zakazać nocny handel gorzałą bo to głupota, taka sama jak parkometry w centrum. Jeśli miast gospodarczo tonie to trzeba dołożyć wszelkich starań aby tego miasta nie zatopić, jak się bierze dietę radnego to należy uczciwie myśleć i głosować bo wiecznym radnym nikt nie będzie a półmetek władzy już zagląda w oczy
Wiadomo, ile w ogóle jest w Ostrowcu interwencji różnych służb, które opłacamy z naszych podatków, które to interwencje są związane z alkoholem kupionym po 22:00 w sklepie?
Tak dla poznania skali zjawiska.
Wydaje się, że przez wyludnienie miasta to i chlania po nocach jest może i mniej?
Ludzi coraz mniej, zakazów i nakazów coraz więcej, każdy tylko widzi swoją kieszeń i ma gdzieś daleko od siebie sprawy przyszłości miasta. Dawniej w dniu 14 każdego miesiąca ,była wypłata w hucie Nowotki, miasto szalało, alkoholowo również, bary ,knajpy pełne wesołego towarzystwa, trawniki często słane drzemiącymi hutnikami po zakrapianych imprezach a dziś wszystko odmienione o 180 stopni. Kto dzisiaj widzi idącego ze śpiewem na ustach człowieka ? Jak wypije bo go stać, siada do taxi i jedzie do domu, niepoważnym posunieciem będzie nocna prohibicja bo ten problem nie dotyczy nocnego Ostrowca wręcz przeciwnie bo zakazany owoc smakuje najlepiej, kto ma kupic to kupi więcej alkoholu a komu zabraknie to odkupi po wyższej cenie od pośrednika, problem stworzy Rada Miasta wprowadzając głupi przepis
Jedyny skutek zakazu to spadek dochodów sklepikarzy. Kto chce pić nakupi wcześniej w markecie bo taniej i pił będzie. Dodajcie jeszcze strefe płatnego parkowania i czekajcie na rozwój miasta.