Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

Ilość postów: 31 | Odsłon: 1071 | Najnowszy post
  • Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

    22.00 - 6.00. Bedzie w Kielcach. Kiedy w Ostrowcu?

    Gość_Ekolok
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

      Oby

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

        Hura. Nareszcie. Jestem babką emerytką i wreszcie mi się stopa życiowa podniesie na handelku nocnym.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

          16.41 teraz juz nie przejdzie, za duzo podpierdalaczy

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

        Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

        Wyobrażacie sobie trzeźwy Ostrowiec? Tu 80% ludzi chla co najmniej raz w tygodniu.

        Menelstwo

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

        Kto na tym biznesie zarobi ? Odp : zarobią nocne meliny bo flaszka najgorszego gatunku będzie kostowała 5 dych za półlitra,głupia decyzja głupich rządów

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

          Każdy rozsądny taksówkarz będzie miał w kufrze pół litra albo litr gorzały aby sprzedać z zyskiem, nic nowego , nie będe zdziwiony bo sam zrobiłbym to samo aby cokolwiek w nocy zarobić pieniędzy, każdy musi z czegoś żyć, dla przykładu to polityk żyje dość dobrze z pieniędzy podatnika a taksówkarz z pieniędzy polityka bo polityk też człowiek i w nocy tez musi się napić

          Gość_obywatel GC
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

            W sejmie zablokowano alkohol ale w nocy ktoś chce sie napić więc jest możliwość, człowiek nie wielbłąd i pić musi , oszust tego nie zrozumie

            Gość_obywatel GC
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

              Chłop musi się napić bez względu na porę doby a głupie babsko musi mieć tą wiedzę w innym przypadku to głupie babsko zginie .

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

                amen

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

      W Ostrowcu zbyt dużo ludzi chleje i nie można im utrudniać życia

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

        Radni do dzieła, wprowadzac zakaz i zmniejszyc ilosc sklepow monopolowych

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

          Na stacjach paliw w ogole nie powinno byc alkoholu

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

            Kiedy wchodzi w ostrowcu?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

              Jasna sprawa, zarobią pokątni handlarze bo pół litra nie wiadomo czego ,będzie kosztowało 50 zeta. Każdy taksówkarz w bagażniku będzie literek gorzałki woził, bo 2 dychy drogą bezpańską nie chodzi. Kto chce pić , będzie pił, myślenie tym tokiem prowadzi do wniosku aby wprowadzić całkowity zakaz sprzedaży jakiegokolwiek alkoholu w Polsce i co wtedy ? Mam nadzieje że nasi radni nie pójdą owczym pędem aby zakazać nocny handel gorzałą bo to głupota, taka sama jak parkometry w centrum. Jeśli miast gospodarczo tonie to trzeba dołożyć wszelkich starań aby tego miasta nie zatopić, jak się bierze dietę radnego to należy uczciwie myśleć i głosować bo wiecznym radnym nikt nie będzie a półmetek władzy już zagląda w oczy

              Gość_z Ostrowca
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

                Wiadomo, ile w ogóle jest w Ostrowcu interwencji różnych służb, które opłacamy z naszych podatków, które to interwencje są związane z alkoholem kupionym po 22:00 w sklepie?

                Tak dla poznania skali zjawiska.

                Wydaje się, że przez wyludnienie miasta to i chlania po nocach jest może i mniej?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

                  Ludzi coraz mniej, zakazów i nakazów coraz więcej, każdy tylko widzi swoją kieszeń i ma gdzieś daleko od siebie sprawy przyszłości miasta. Dawniej w dniu 14 każdego miesiąca ,była wypłata w hucie Nowotki, miasto szalało, alkoholowo również, bary ,knajpy pełne wesołego towarzystwa, trawniki często słane drzemiącymi hutnikami po zakrapianych imprezach a dziś wszystko odmienione o 180 stopni. Kto dzisiaj widzi idącego ze śpiewem na ustach człowieka ? Jak wypije bo go stać, siada do taxi i jedzie do domu, niepoważnym posunieciem będzie nocna prohibicja bo ten problem nie dotyczy nocnego Ostrowca wręcz przeciwnie bo zakazany owoc smakuje najlepiej, kto ma kupic to kupi więcej alkoholu a komu zabraknie to odkupi po wyższej cenie od pośrednika, problem stworzy Rada Miasta wprowadzając głupi przepis

                  Gość_obywatel GC
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Nocny zakaz sprzedaży alkoholu.

                    Jedyny skutek zakazu to spadek dochodów sklepikarzy. Kto chce pić nakupi wcześniej w markecie bo taniej i pił będzie. Dodajcie jeszcze strefe płatnego parkowania i czekajcie na rozwój miasta.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Ilando" Grzegorz Drogosz
Branża: Komputery
Dodaj firmę