Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

Ilość postów: 19 | Odsłon: 1660 | Najnowszy post
  • Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

    Witam.Mam pytanie. Jestem w małżeństwie pare lat mamy dziecko.Niestety bardzo sie popsulo między mna a mezem.Nie potrafimy sie dogadać w wielu kwestiach nie rozmawiamy ze soba prawie wcale a jak juz to sa klotnie. Nie moge na niego patrzeć i wydaje mi sie ze on tez. Najgorsze ze dziecko to widzi

    Chciałabym aby wyprowadził sie na jakos czas aby sprawdzic czy bedzie nam lepiej.Tylko pytanie moje czy musze miesc rozwod albo separacje aby placil alimenty na dziecko i 500+ ktore nie bedac z nim bedzie mi sie należało bo pracuje tylko dorywczo. Jak to wyglada??ktos mi pomoze???Nie wiem czy chciałby sam z sibie płacić alimenty bez sadu.pomozcie.Juz nie potrafie z nim byc.

    Gość_Kasia Katarzyna
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

      Kasia Katarzyna

      Nie musisz miec rozwodu,ani separacji aby podać męża o alimenty.Samą sprawę alimentacyjną zakładasz w ostrowieckim sądzie i jest ona bezplatna.

      Gość_A.B.
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

      Nie musisz mieć rozwodu, by mąż płacił alimenty. Jednak do 500+ będą się liczyć wasze wspólne zarobki. Tylko po rozwodzie/separacji, bierze się pod uwagę zarobki tego rodzica, przy którym jest dziecko.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

        22.43

        Nieprawda,jesli jest wyrok alimentacyjny,dochody męża nie są brane pod uwagę.Nawet to nie jest logiczne,bo ojciec placi alimenty i jeszcze oddaje wyplate do wspólnego budżetu domowego??

        Gość_A.B.
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

          Zapomniałam dodać,ze alimenty będą brane pod uwagę jako dochód przy wniosku 500+.

          Gość_A.B.
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

            Ciekawe jestem ile matek by poszlo do pravy jak by sady dawaly opieke dzieci dla ojcow.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

              powiem z mojego doświadczenia sam wychowuje dziecko i matka nie płaci ba nawet nie chce widywać 500+ mi się nie należy a żebym mógł ja pracować musze zatrudniać opiekunkę czyli super polityka prorodzinna matka nieściągalna a ja musze pracować na dwa etaty żeby na opiekunkę zarobić i na życie

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

                : (

                Gość_z
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

                Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

                Do 06.54

                No,a co z alimentami od matki? Nie placi Ci alimentów?

                Gość_A.B.
                Zgłoś
                Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

          Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

          A.B jestem w takiej sytuacji i wiem co piszę

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

        Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

        Dzięki dziewczyny.Ale podobno 500+ alimenty nie graja roli.

        Gość_Kasia Katarzyna
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

          Graja, graja

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

          Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

          Niestety są wliczane w dochód. Kiedy składałam wniosek o 500+ to musiałam przynieść zaświadczenie od komornika (bo tylko dzięki niemu dostaje jakieś pieniądze na dzieci)o wysokości przekazywanych pieniędzy i byly wliczone w dochód

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

            Tak ale alimenty twoje jeżeli byś je uzyskała w tym.roku będą w miodzie do 500+brane dopiero pod uwagę za rok albo dwa bo składając wnioseko 500plus nie składasz za rok bieżący tylko za rok albo dwa wstecz a wtedy jeszcze alimentów nie miałaś więc będą brane pod uwagę wasze wspólne dochody

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

              Biezace dochody tez sie pododaje. O kazdej zmianie dochodu trzeba informowac MOPS. Nie wprowadzaj ludzi w blad

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

                To Ty głupoty opowiadasz ją nie jestem.po sllubię sprawa alimentacyjna jest w toku i dochody ojca dziecka były brane pod uwagę. PaniA w mopsie mi powiedziała że wyrok w sprawie alimentów będzie brany dopiero pod uwagę w 2017 roku jak się będzie ponownie w wnioski składało.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

              Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

              Nie prawda.Bo jesli bedziesz miala rozwód to dochody wtedy juz bylego męża będą dochodem utraconym. A żeby złożyć o rodzinne i o 500+ musisz miec rozwod i dopiero z wyrokiem mozesz isc do Mops.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

      Odp.: Niestety bardzo się popsuło między mną a mężem - alimenty, 500+

      Kasia

      A Ty nie czytaj tu porad,bo każdy Ci pisze co innego.Pofatyguj sie w wolnej chwili do MOPS jesli jesteś z Ostrowca,przedstaw sprawę i wszystko Ci wytłumaczą.Będziesz wiedziała na czym stoisz.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Wesna-Probud" Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę