Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Niepokojące dane na temat ostrowieckiego szpitala. Rewident: „Istotna niepewność

Ilość postów: 21 | Odsłon: | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Niepokojące dane na temat ostrowieckiego szpitala. Rewident: „Istotna niepewność”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

    Odp.: Niepokojące dane na temat ostrowieckiego szpitala. Rewident: „Istotna niepewność

    Ile setek miliardów złotych polski rząd (za PiS-u i przy wsparciu partii opozycyjnych) wydał na walkę z pandemią? Starczyłoby na oddłużenie wszystkich szpitali w Polsce i jeszcze sporo by zostało, ale jak nie wiadomo o co chodzi... to chodzi o walkę z pandemią? http://www.ostrowiecnr1.pl/forum/watek/jadlodzielnie-i-ksiazkodzielnie/

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

    Odp.: Niepokojące dane na temat ostrowieckiego szpitala. Rewident: „Istotna niepewność

    Znowu trzeba będzie wydać kasę na opracowanie planu naprawczego? Ciekawe, kto wygra konkurs na opracowanie planu naprawczego, a może zwycięzca zostanie wybrany z tzw. wolnej ręki? ;-) Według mnie opracowywanie planu naprawczego powinno należeć zawsze do dyrektora naczelnego placówki, bo to on zarządza tym podmiotem i bierze za to pieniądze.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

    Odp.: Niepokojące dane na temat ostrowieckiego szpitala. Rewident: „Istotna niepewność

    Lekarze świetnie zarabiają, ale szkoda że ich wynagrodzenia finansowane są z kredytów / pożyczek. Swoją drogą nie rozumiem, dlaczego CUS (MOPS) nigdy nie zaciągał pożyczek, skoro wiecznie brakuje tam pieniędzy.

    Hopsa, hopsa...

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

    Odp.: Niepokojące dane na temat ostrowieckiego szpitala. Rewident: „Istotna niepewność

    Nie tylko pożyczkę wzięła, ale też brała przez 3 lata zasiłek pielęgnacyjny z MOPS-u, bo lekarze orzecznicy z PZOON orzekli znaczny stopień niepełnosprawności, mimo to świetnie sobie radziła na stołku starosty.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

    Odp.: Niepokojące dane na temat ostrowieckiego szpitala. Rewident: „Istotna niepewność

    Oczywiście.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

    Odp.: Niepokojące dane na temat ostrowieckiego szpitala. Rewident: „Istotna niepewność

    Pamiętamy!

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

    Odp.: Niepokojące dane na temat ostrowieckiego szpitala. Rewident: „Istotna niepewność

    "W dokumencie czytamy: „Obecnie największym zagrożeniem dla kontynuacji działalności szpitala jest przede wszystkim zwłoka w regulowaniu zapłat z tytułu nadwykonań przez Narodowy Fundusz Zdrowia, sięgająca od 6 – 12 miesięcy, a także zapłata za udzielanie świadczeń zdrowotnych nielimitowanych, w tym ratujących życie i zdrowie ludzkie (…)”."

    Czyli za pół roku sytuacja może się kolosalnie poprawić i w żaden sposób nie jest to wina ostrowieckiego powiatu? Dobrze rozumuję?

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

    Odp.: Niepokojące dane na temat ostrowieckiego szpitala. Rewident: „Istotna niepewność

    niepewność

    "W dokumencie czytamy: „Obecnie największym zagrożeniem dla kontynuacji działalności szpitala jest przede wszystkim zwłoka w regulowaniu zapłat z tytułu nadwykonań przez Narodowy Fundusz Zdrowia, sięgająca od 6 – 12 miesięcy, a także zapłata za udzielanie świadczeń zdrowotnych nielimitowanych, w tym ratujących życie i zdrowie ludzkie (…)”."

    Czyli za pół roku sytuacja może się kolosalnie poprawić i w żaden sposób nie jest to wina ostrowieckiego powiatu? Dobrze rozumuję???

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

    Odp.: Niepokojące dane na temat ostrowieckiego szpitala. Rewident: „Istotna niepewność

    niepewność

    "W dokumencie czytamy: „Obecnie największym zagrożeniem dla kontynuacji działalności szpitala jest przede wszystkim zwłoka w regulowaniu zapłat z tytułu nadwykonań przez Narodowy Fundusz Zdrowia, sięgająca od 6 – 12 miesięcy, a także zapłata za udzielanie świadczeń zdrowotnych nielimitowanych, w tym ratujących życie i zdrowie ludzkie (…)”."

    Czyli za pół roku sytuacja może się kolosalnie poprawić i w żaden sposób nie jest to wina ostrowieckiego powiatu? Dobrze rozumuję??

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 26

    Odp.: Niepokojące dane na temat ostrowieckiego szpitala. Rewident: „Istotna niepewność

    Starosta Rogalińska zdobywała kwalifikacje zawodowe na Collegium Humanum.

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 5 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Ilando" Grzegorz Drogosz
Branża: Komputery
Dodaj firmę