Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu

Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś zadowolony z granitowych chodników powstających w centrum miasta?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Nielegalnie zatrudniał 89 obcokrajowców - z powiatu ostrowieckiego

Poszukują dużo ludzi do pracy.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Ludzie przychodzą i odchodzą, tania siła robocza za grosze nierzetelny pracodawca

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Prawda omijać z daleka, obóz pracy

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

To ten co słupów szuka na nowych prezesów?

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Firma niepoważna. Aplikacja na stanowisko związane z jakościowym przyjęciem towaru w mieście Lublin. Tak przynajmniej podano w ogłoszeniu. Gdy dzwonią, mówią, że to Motycz. Pal sześć, zdarza się. Zaproszenie na rozmowę, a potem CYRK. Po przyjeździe na miejsce brama zamknięta, a jest to jedyne wejście. Dzwonię - nie odbiera się telefonu. Wpuszcza mnie jeden z panów (pracownik) z placu manewrowego, na którym praca wre. Pytam, gdzie iść żeby dotrzeć na umówioną rozmowę. Kieruje mnie, gdzie trzeba. Mnie i pana, który startuje na inne stanowisko, a który umówiony został na tę samą godzinę... I tu się zaczyna. Wątpliwość - kto z nas pierwszy? Po dżentelmeńsku zostaję wpuszczona jako pierwsza. Super. No i teraz do sedna. Rozmowa zaczyna się od pytania o nazwisko, bo nawet nie zanotowali z kim umówili się na daną godzinę. Po chwili pan wyjmuje karton z upchaną ryzą papieru, która okazuje się... zbiorem CV. Super porządek czyli. Po odszukaniu mojego CV zaczyna się ściema. Na temat pracy na produkcji, 2 zmiany, bla, bla, itp. Przerywam ten wywód i przepraszam, że to robię, ale odpowiedziałam na ogłoszenie dotyczące innego stanowiska. Na co słyszę odpowiedź: "aha, no tak, też prowadzimy taką rekrutację. A pani by wolała?". Załamka. Skoro składam na daną ofertę, to chyba logiczne, że nie tylko wolałabym, ale inna mnie nie interesuje. Potem z kolei Pani tłumaczy mi na czym polega praca. Już wtedy wiem, że wysłucham grzecznie do końca, wyjdę stamtąd i nawet mimo propozycji pracy po prostu jej nie przyjmę. Za to pierwsze wrażenie - brak profesjonalizmu, bałagan w aplikacjach, brak wiedzy, kto przychodzi na rozmowę i na jakie stanowisko. Śmieszne było też to, że ok. tydzień później dzwoni do mnie jakaś Pani i miłym tonem mówi, że... praca jest od czerwca, ale rekrutacja jeszcze trwa. Tydzień przed końcem maja... Nie zdążyłam nawet powiedzieć, że nie jestem jednak zainteresowana ofertą, choć po takim telefonie już wiem, że na szczęście nikt nie zadzwoni, a ja nie będę musiała rezygnować z oferty pracy, na której na etapie składania aplikacji jeszcze mi zależało. I faktycznie - nikt nie dzwoni i bardzo dobrze, bo po tak przeprowadzonej "rekrutacji" sami skutecznie mnie zniechęcili do podjęcia współpracy, a gdy jeszcze dowiedziałam się, że w grę wchodzi dyspozycyjność nawet po godzinach pracy, to jest to już dla mnie brak organizacji i nieodpowiednie zarządzanie. Od jednego z pracowników usłyszałam też, że na umowie dostaje się najniższą krajową, a resztę pod stołem. Także dziękuję za taką ofertę. Choć bardziej dziękuję za ten brak kontaktu, bo przynajmniej nie musiałam tłumaczyć przez telefon nikomu, że jednak za współpracę serdecznie dziękuję.

Gość_P.
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Reszta pod stolem czyli do dzioba?

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Jeśli wolisz do dzioba twój wybór.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 80

Odp.: Nielegalnie zatrudniał 89 obcokrajowców - z powiatu ostrowieckiego

W Borii tak samo jest :)

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

I jak tam ?

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Wielkie chemiczne gówno.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Zapomniał wół jak był cielęciem.Nic gorszego od zazdrości nie ma w świecie.Jak polak jeżdził za Odrę na skasy jako gazarbaiter i pracował na czarno to było OK ? jak polka jeżdziła do Włoch aby na chleb dorobic na czarno to było OK ?.Cały świat na tym bazuje,chcesz robić na czarno to rób.Nie pasuje to dupy nie zawracaj.Nizgodzę się jedynie z niewolnictwem,gdy ktos kogoś siłą zmusza do arbaitu.Z pisarzy tu piszących ,ktoś kiedykolwiek był pracodawcą???? chyba nikt bo nikt nie ma zielonego pojęcia o kosztach i problemach pracodawcy zatrudniającego "na biało" czyli legalnie w Polsce.Najlepiej krytykować przedsiębiorcę,bo po co ma się bogacić? w imię czego? naród jest podły i woli obserwować innych a z siebie nie dawać NIC

Gość_żyd Jankiel
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Będąc uczciwym zarabiam adekwatne pieniądze.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 87

Gościu_żyd Jankiel czemu nie podpiszesz się imieniem i nazwiskiem? panie prezesie tego gówna w Borii i Motyczy?

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 85

Ukraińcy, bandyci, potomki tryzubków z upa mają większe prawa niż Polacy, gdzie tu jest państwo ?

Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz

Byś miał polski rząd to było inaczej

Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
Losowa firma:
Biuro Rachunkowe A-KATRIN
Branża: Biura rachunkowe
Dodaj firmę