Nie wynajmujcie mieszkania matce z corka obydwie czarne obcnie kobieta nie moze ich wyrzucic Kochanowskiego
maże tak jaśniej -o co ci chodzi w tym założonym wątku
jak to nie może ,zgłosić na policję,że włamała się do domu i nie chce wyjść
jezeli ma umowe najmu to nic polocja nie zrobi, nawet jesli nie płacą. Na bruk nie można nikogo wyrzucić. A jeżeli nie ma umowy to sam sie podłoży skarbówce?
Chyba wiem o kim mowa, u mnie w moim bloku mieszkały kiedyś jeśli to te same. Dziwne były.
Chyba je widzialam wynajmuja kawalerke ?
kazdego kto nie placi mozna eksmitowac jest cieplo,gorzej zima wtedy nie wyrzucisz.nie ma ich wdomu,powynos wszystko,wymien zamki i juz,policji powiesz ze same opuscily to pospszatales i zmieniles zamki bo nie chcialy kluczy oddac i gotowe.
gorzej jak one same zamki wymienily...
umowy najmu zawieramy na czas określony, powinna zawierać klauzulę że wynajmujący ma gdzie się wyprowadzić po zakończeniu umowy najmu.
Powymienialy zamki w cudzym mieszkaniu właścicielki nie wpuszczając a policja nie może wywarzyc drzwi i ponoć nie ma żadnej ustawy, żeby je wywalic
co znaczy czarne?brunetki czy murzynki?
ja pierdziele ale prawo ze nie mozna do własnego domu wejsc bo zadzi wynajmujący...masakra jakas
Po pierwsze trochę empatii do drugiego człowieka. Czy naprawdę macie sumienie wyrzucić matkę z dzieckiem na bruk w imię pieniądza? Może najzwyczajniej w świecie są biedni i nie mają pieniędzy na czynsz, może potrzebują pomocy. Po drugie, jeśli jest umowa najmu nie ma prawa wyrzucić nikogo z mieszkania bez wyroku sądu o eksmisji, ale jeśli nie ma umowy najmu to martwiłbym się raczej o Urząd Skarbowy.
Goldmann jak jesteś taki empatyczny może weż ich do siebie.
jeśli jest umowa najmu to powinno być też o wypowiedzeniu umowy (miesięcznym, dwumiesięcznym) albo o tym, że jeśli nie spełniają warunków umowy to w ciągu 7 dni powinny się wyprowadzić, proste
Tylko dlaczego żyją kosztem innej osoby? Przecież trzeba będzie zapłacić ich długi. Goldmann jeśli z Ciebie taki dobry człowiek zaproś je do siebie :) Komuś odejmiesz problemów i zrobisz dobry uczynek.... Powodzenia :)))
Goldman to może ty przyjmiesz pod swój dach okaz trochę empatii. Myślisz że jeśli ktoś wynajmuje mieszkanie to mu się przelewa, może też podjął taką decyzję bo nie ma pieniędzy. Nie pisz głupot bo to co te Panie robią to zwykłe cwaniactwo.