Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu

Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czego brakuje w Ostrowcu?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 127

Odp.: Odp.: „NIC SIĘ NIE STAŁO” o pedofilii wśród CELEBRYTÓW; dokument Latkowskiego w TVP1 20.05.202

A jakie to ma znaczenie pedofilu z 12:22?

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Odp.: „NIC SIĘ NIE STAŁO” o pedofilii wśród CELEBRYTÓW; dokument Latkowskiego w TVP1 20.05.202

Tak Skiba z Big Cyc bronił Zatoki "sztuki" w 2015 roku.

(...) Kilka lat temu w obronie tego lokalu stanęło wielu polskich celebrytów, w tym Krzysztof Skiba. Co ciekawe swój apel nagrał on... już po medialnych doniesieniach na temat szokujących czynów "Krystka", gdy nad Zatoką Sztuki zaczęły zbierać się mroczne chmury.

"Zatoka Sztuki to miejsce słynne na całą Polskę. To perła Sopotu w której ma miejsce wiele wydarzeń artystycznych. Występują tu artyści popularni w Polsce, a także młodzi nieznani, a wartościowi, oraz ci słynni na całym świecie. Miejsce stało się modne, a cała Polska chce tu bywać. Tu także mają miejsce liczne akcje charytatywne a także spotkania skierowane do rodzin z dziećmi. Sam prowadziłem i wspomagałem tu aukcje charytatywne oraz czytałem bajki dla maluchów.

Przemek Szaliński organizuje tu cykl spotkań charytatywnych "Serca gwiazd" w ramach którego pojawiło się tutaj wielu wybitnych artystów takich jak Halina Kunicka, Jerzy Stuhr, Daniel Olbrychski, Kazimierz Kaczor, Grażyna Wolszczak, Jerzy Radziwiłowicz, Magdalena Zawadzka, Cezary Żak i wielu, wielu innych. I znowu słyszymy zarzuty o hałas, zakłócanie ciszy nocnej, a także te cięższego kalibru - pisał w sierpniu 2015 roku.

Zatoka Sztuki to nie jest jakaś enklawa dla wybranych.

To miejsce dla wszystkich i otwarte dla wszystkich. Tak łatwo dziś stawia się zarzuty, tak trudno buduje coś wartościowego. Nie dajmy zniszczyć Zatoki Sztuki w Sopocie!

https://niezalezna.pl/330960-apel-skiby-w-obronie-zatoki-sztuki-pojawil-sie-juz-po-artykulach-o-zwiazkach-krystka-z-klubem

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 129

Odp.: Odp.: „NIC SIĘ NIE STAŁO” o pedofilii wśród CELEBRYTÓW; dokument Latkowskiego w TVP1 20.05.202

12.25 nie jestem ksiedzem, mylisz mnie ze swoim bratem

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Odp.: „NIC SIĘ NIE STAŁO” o pedofilii wśród CELEBRYTÓW; dokument Latkowskiego w TVP1 20.05.202

Jesli ktoś z celebrytów nie dostrzegał w tym lokalu przestępczej działalności to albo nie chciał widzieć, albo jest idiota.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Albo też lubił wykorzystywać dzieci na zapleczu.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Reżyser mówił o pewnym showmanie z TVN.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Temu prymitywowi zTVN tak źle z oczu patrzy, że raczej mnie nie zdziwiłyby takie skłonności u niego. I do tego te jego seksistowskie uwagi do zaproszonych gości, przy których rżnąc głupa aż się ślinił mówiąc o seksie. Fuj.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 133

Odp.: „NIC SIĘ NIE STAŁO” o pedofilii wśród CELEBRYTÓW; dokument Latkowskiego w TVP1 20.05.2020

Jaka wiarygodność reżysera kryminalisty. Pomówił ludzi chyba na czyjeś zlecenie i za nasze pieniądze. Setki tysięcy ludzi bywało w Zatoce Sztuki i co wszyscy to pedofile. Przypomnij sobie aferę podkarpacką z domami publicznymi zamienioną pod dywan z udziałem prominentów dobrej zmiany.

Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: „NIC SIĘ NIE STAŁO” o pedofilii wśród CELEBRYTÓW; dokument Latkowskiego w TVP1 20.05.2020

No przygłup. W pewnych miejscach się nie bywa, chyba, że uważa się zło za dobro.

Masz dzieci?

Wątpię.

Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 136

Odp.: „NIC SIĘ NIE STAŁO” o pedofilii wśród CELEBRYTÓW; dokument Latkowskiego w TVP1 20.05.2020

Zatoka Sztuki-fajne czasy miłośnicy PO

Gość_Ob
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: „NIC SIĘ NIE STAŁO” o pedofilii wśród CELEBRYTÓW; dokument Latkowskiego w TVP1 20.05.2020

I jaka sztuka.;)

Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz

Taka browarna;)

Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz

Gdyby Latkowski dotarł do afrykańskich 12-latek "ruchanych " przez nie tylko polskich dżentelmenów.

Zachwyca się nimi w swojej książce "Chwila przed zmierzchem" Marcin Kydryński - mąż Anny Marii Jopek piosenkarki i syn Lucjana Kydryńskiego znanego konferansjera i słynnej piosenkarki Haliny Kunickiej.

Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz

Dziś w ONET pan Kydryński, były już radiowiec Trójki występuje jako obrońca WARTOŚCI. Tak kreują media wyretuszowany obraz celebrytów.

Mam coraz bardziej pogardliwy stosunek do wszelkiej maści sław, o pięknych karierach i szlachetnym życiu. Jak nie za życia, to po ich śmierci wyłazi z ich życiorysu szokujący obraz pełen brudu.

Media to taka jedna wielka rodzina, która brudów własnych nie pierze, za to skrzętnie ukrywa i tuszuje. Zmowa milczenia?

Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz

Teraz będzie pracował w radio "Nowy Świat". Te afrykańskie doświadczenia z 12 letnimi dziewczynkami z pewnością wniosą powiew świeżości do nowo powstającego radia.

Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz

Raczej odór zgniluzny moralnej.

Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz

Latkowski ma nastepne materiały.

Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz

Mikołaj Podolski, dziennikarz Onetu:

seksafera z "Krystkiem" w roli głównej wybuchła w 2015 r. i od początku udawano, że Marcin T. został odcięty od Zatoki Sztuki, a w rzeczywistości nią dalej zarządzał i nawet według niektórych źródeł przez jakiś czas w niej mieszkał. Opinia publiczna była w tym zakresie wielokrotnie okłamywana, a prawnicy spółki, do której pan niedawno wszedł, okłamywali w tym zakresie nawet sąd.

Co więcej, zdradzę panu, że wczesną jesienią ubiegłego roku chciałem rozmawiać z Marcinem T., ale on twierdził, że porzucił już interesy w Sopocie, nie ma nic wspólnego z Zatoką i że nie ma o czym ze mną rozmawiać. Nie wiedział, że chwilę wcześniej dzwoniłem do recepcji Zatoki i tam mi niechcący potwierdzili, że on dalej jest z nią związany. Wobec powyższego pierwsze moje pytanie musi być takie: czy może pan przysiąc, że Nowa Zatoka nie ma kompletnie nic wspólnego z Marcinem T. i że nie jest pan tzw. słupem?

https://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/lukasz-mazur-twierdzi-ze-zniszczyl-zatoke-sztuki-wywiad/cwbz3c8?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -