Piszą, że Tusk i Żeleński zaproszenia pisali.
https://www.pap.pl/aktualnosci/prezydent-nie-wezmie-udzialu-w-konferencji-na-rzecz-odbudowy-ukrainy
Teraz tusoku się płaszczy przed zełenem
Niech się zdecyduje czy niemcy czy ukraińce,ale to jedno i to samo