Jak wygląda sytuacja z nauczaniem jezyków w szkolach ponagimnazjalnych. Czy cięcia finasowe nie spowodują spadku dostepności nauki językow dla naszych dzieci. Dlaczego nie będa miały mozliwości kontynuacji nauki jezyka rozpoczetej w gimnazjum ? Dlaczego robi się oszczedności kosztem naszych dzieci ? Co jest wazniejsze - my polacy czy wynik finansowy ?
Polacy z dużej litery. Jak z małej, to finanse a nie polacy. A tak w ogóle to o co chodzi? W liceum wybierasz jaki język chcesz przyswajać.
Ważniejsze są lekcje religi.
Nie ważna historia , matematyka etc...
Najważniejsza religia.
W ktorej szkole ponadgimazjalnej w Ostrowcu będzie się można uczyć włoskiego i francuskiego ?
Francuski - oczywiście Broniewski!
Najlepsza pani od francuskiego jest w Bronku. W ogóle najlepsze LO to Bronek!!
Generalnie Staszic był od zawsze językowy. Włoski jest tylko tam, natomiast francuski w każdej szkole średniej. W Broniewskim oczywiście też.
W bronku języki na najwyższym poziomie i profil humanistyczny również bardzo dobry.
Francuski w Bronku
Pani od francuskiego jest spoko, gorzej z Niemcem jeśli się trafi na pana
Patryk od niemieckiego jest tylko pani. Gdzie masz pana?
Był pan i pani, ale od 2 sem jest tylko pani.
A inne języki w Bronku jak? Rosyjski, angielski, czy jeszcze są jakieś?
Jest ang oczywiście i to w różnych postaciach( ang w medycynie, ang techniczny). Jest ros, fran i niem. Są bardzo dobre anglistki, polonistki, chemiczki. Polecam klase 1 d: biologiczna- chemiczna . Szkoda tylko ze o drugiej klasy mamy inna wychowawczynie, bo nasza poprzednia odeszła :((( a szkoda, bo nas uczyła jednocześnie biologii i chemii.