Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy wyjeżdżasz na ferie zimowe z rodziną?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

"Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

Ilość postów: 496 | Odsłon: 5562 | Najnowszy post
 • "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

  "Rozwiązywanie nieistniejącego problemu i nazywanie tego ratowaniem życia- coś takiego tylko w Polsce! - napisał na portalu społecznościowym Łukasz Foltyn. Twórca Gadu-Gadu tłumaczy w swoim wpisie sposób działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Tuż przed kolejnym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Łukasz Foltyn postanowił opisać sposób funkcjonowania fundacji Jerzego Owsiaka a także mechanizm dzięki któremu Polacy uważają, że działalność ta ma ogromny wpływ na polską służbę zdrowia.

  Twórca komunikatora Gadu-Gadu podkreśla, że Narodowy Fundusz Zdrowia wydaje na ratowanie życia i leczenie Polaków blisko 1000-krotnie więcej niż WOŚP. "Tyle że nie kupuje za to sprzętu ani nic innego dla służby zdrowia, tylko płaci szpitalom za konkretne procedury medyczne- zabiegi itp... Z tych pieniędzy, czyli z NFZ, szpitale same kupują wszystko co niezbędne do leczenia - sprzęt, leki, materiały, opłacają rachunki za prąd, ogrzewanie, oraz - co najważniejsze, bo stanowi aż 80% kosztów leczenia szpitalnego - płacą pensje lekarzom, pielęgniarkom, i pozostałemu personelowi szpitala" – pisze Foltyn. Jak zauważa, na wszystkim tym nie ma żadnego znaczka NFZ, choć zostało to przez ten fundusz, czyli nas wszystkich płacących składki zdrowotne, sfinansowane. "I wtedy w szpitalu, który ma kontrakt z NFZ- a jest to warunek otrzymania sprzętu z WOŚP- pojawia się WOŚP z propozycją przekazania szpitalowi jakiegoś sprzętu..." – dodaje.

  Wskazując, że żaden szpital nie odmówi przyjęcia sprzętu otrzymywanego za darmo, podkreśla że jest to - wbrew powszechnej opinii - sprzęt tani i drobny. Jako przykład podaje tu kardiomonitory po kilka tysięcy zł za sztukę. "Droższy np tomograf został zakupiony chyba jeden w całej historii WOŚP, na kilkaset takich urządzeń pracujących w placówkach medycznych w Polsce... Ale to z WOŚP kojarzą się Polakom tomografy... Tak to działa... Podobnie z inkubatorami dla wcześniaków itp... Wraz ze sprzętem z WOŚP przy wejściu do szpitala zawisa logo fundacji, które zwykle jest większe a przynajmniej bardziej widoczne niż znaczek NFZ symbolizujący że w danym szpitalu leczy się za pieniądze NFZ. Ale odtąd ludzie uważają że to dzięki WOŚP szpital leczy i ratuje życia. Takiej opinii sprzyja wszechobecna propaganda medialna, na przykład reportaże zatytułowane „WOŚP uratował życie mojemu dziecku”. Za to na temat NFZ mediach są wyłącznie negatywne materiały"

  ciemniak12
  Zgłoś
  Odpowiedz
  • Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

   Buuuuuuuuuhahahaha. To ci dopiero autorytet się wypowiedział. Mniej więcej taki sam, jak ty na forum. Daję i będę dawać na WOŚP, bo mi się tak podoba, a tobie g...... do tego co ja robię ze swoimi pieniędzmi, stary hejterze.

   Gość_Czekam na WOŚP
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

    hahahahahahahaha ...... pośmiejemy się?

    ciemniak12
    Zgłoś
    Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

   Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

   Dużo prawdy jest w powiedzeniu że to nie Owsiak zbiera na dzieci tylko dzieci na Owsiaka. Nie popieram, dla mnie ten pan może nie istnieć.

   Gość
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

    To podobnie, jak ty dla mnie. Też możesz nie istnieć, ale zanim to nastąpi, żebyś przypadkiem nie korzystał ze sprzętu zakupionego przez WOŚP. Zgłoś się wtedy do Radia Maryja.

    Gość_Czekam na WOŚP
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

     A ty nie korzystaj z lekarzy i pielęgniarek opłacanych z funduszy NFZ

     ciemniak12
     Zgłoś
     Odpowiedz
     • Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

      Z jakiego powodu mam nie korzystać, jeśli co miesiąc płacę składkę zdrowotną? NFZ, to nie fundacja partii rządzącej PIS, a instytucja utrzymująca się ze składek obywateli. Żałosny jesteś, jak zwykle drobny trolliku z demencją starczą.

      Gość_Czekam na WOŚP
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

       A z jakiego powodu ja mam nie korzystać skoro płacę podatki z których jest utrzymywany sprzęt z orkiestry kompletny idioto z 15:11?

       Gość
       Zgłoś
       Odpowiedz
       • Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

        Zresztą kompletny idioto z 15:11 to facet w czerwonych portkach jest tu problemem.Coraz więcej przegranych wyroków

        "Profesor Krystyna Pawłowicz nie ma litości dla gówniarza Owsiaka

        Zbliżają się żniwa, a skazany i ponownie oskarżony „Jurek” Owsiak, na 11 dni przed koszeniem kasy, ma pusty bak w swoim ulubionym kombajnie. W 2015 roku Owsiak wpadł na żyłę złota, całkiem przypadkowo i po błędzie posła Stanisława Pięty. W przełomowym roku poseł PiS pogroził odpowiedzialnością dyscyplinarną pracownikom mundurowym, którzy pomagają WOŚP w ramach pełnionych obowiązków. Dalej dodał, że jeśli nie są w pracy mogą robić, co chcą, ale było już za późno, takich okazji sekta „charytatywna” nie przepuszcza.

        Tak narodziło się słynne hasło „dam dwa razy więcej na WOŚP” i od tamtej pory Owsiak robi wszystko, żeby rzucić gawiedzi na pożarcie nowego Stanisława Piętę. W 2016 roku był to mój „ulubieniec” Jacek Kurski, który miał rzekomo zerwać umowę z fundacją, chociaż prawda była taka, że Owsiak najpierw podpisał umowę z TVN, potem zrobił awanturę z TVP. Powtórka z rozrywki miała miejsce w 2017 roku, wtedy ofiarą stał się Bank PEKAO i analogiczna sytuacja, Owsiak podpisuje umowę z Mbankiem i robi zadymę, że „pisowski” bank rezygnuje z pomagania dzieciom.

        W 2018 roku ofiarą miała być Poczta Polska, bo zrezygnowała z kiczowatych znaczków i znów TVP. Odgrzewany kotlet kupili tylko najwięksi fanatycy, reszta znała śpiewkę na pamięć i hasło „dam dwa razy więcej na WOŚP” przycichło. Dopiero w dniu 26 Finału, rzutem na taśmę, Owsiak znalazł Patryka Jakiego, który powiedział prawdę, jak WOŚP finansuje Woodstock i biezre udział w „Czarnych marszach”. Po tych słowach, już w czasie 26 Finału, Owsiak natychmiast zorganizował konferencję, pokazał palcem Patryka Jakiego i lewa strona Internetu się zagotowała. Zadziałało – sekta wrzuciła dwa razy więcej.

        W ubiegłym roku również moja nieskromna osoba została wykorzystana jako paliwo do kombajnu nienawiści. Jeden z moich wpisów na Twitterze, ociekający sarkazmem, był parodią obrzydliwej deklaracji krążącej po sieci i wciskanej krytykom WOŚP, jako dobrowolna rezygnacja z leczenia „sprzętem WOŚP”. Wpis mojego autorstwa, przez wiadome media, został potraktowany dosłownie. W efekcie sparodiowana deklaracja, w której nie życzyłem sobie leczenia „sprzętem WOŚP” posłużyła za przykład najdalej posuniętego „hejterstwa” i z tego tytułu też poszło „dwa razy więcej”, ponieważ tak działa sekta.

        Zbliżający się 27 Finał WOŚP do dnia 2 stycznia 2019 roku nie ma motywu przewodniego i kombajn jedzie na oparach z lat ubiegłych. Oczywiście Owsiak staje na głowie, żeby zatankować maszynę do pełna, ale w wyniku przegranych procesów traci resztki rozumu i instynktu samozachowawczego. Teoretycznie Profesor Krystyna Pawłowicz nadaje się idealnie do napędzania biznesu, ale w praktyce chamstwo Owsiaka i atak na sędziego, który przetrzepał Owsiakowi skórę, zostały potępione nawet przez „dziennikarzy” Wirtualnej Polski. Z drugiej strony każdy kolejny akt agresji jest wykorzystywany przez pełnomocnika Krystyny Pawłowicz i dołączany do materiału dowodowego w toczących się procesach. Z tych powodów pozwany oraz oskarżony Owsiak niezwykle cierpi i z zagryza język do krwi.

        Problem w tym, że Owsiak to stan umysłu i choćby mu wszyscy dookoła mówili: „Nie pakuj się w to, bo się wykładasz na tacy”, to on nie jest w stanie ani powstrzymać emocji, ani zmienić charakteru. Stąd „genialny pomysł” prezesa "Złotego Melona", aby wysłać do biura poselskiego Krystyny Pawłowicz Życzenia Świąteczne. Popisowy numer, dokładnie w „stylu” Owsiaka. W treści „życzeń” znajduje się cała lista prowokacji, szyderstw i toporem ciosanych aluzji. Wiadomo, że człowiek inteligentny odczyta te pomyje bez trudu i albo da się sprowokować albo uda, że nie było sprawy. Cóż, tym razem, i to jest któryś raz z rzędu, Pani Profesor Krystyna Pawłowicz odpowiedziała gówniarzowi po profesorku. Jest to tak piękna riposta, że nie będę jej psuł żadnym komentarzem:"

        http://www.kontrowersje.net/profesor_krystyna_paw_owicz_nie_ma_lito_ci_dla_g_wniarza_owsiaka?fbclid=IwAR0w6-S1vJCojqKPOsep9SNNvSJmYti-KuK4968p96MJHLrOChJ0QItAC9I

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
       • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

        Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

        Żartujesz? Kogo i co ty biedny ciemniaku12 nie utrzymujesz i nie finansujesz ze swojej marnej emerytury?Utrzymaniem, jak to nazywasz, czyli konserwacją i naprawami sprzętu medycznego w szpitalach zajmują się pracownicy tych szpitali. Co rok piszesz te same durne posty, nie mając o niczym zielonego pojęcia.Coś czuję, że u ciebie z głową marniutko. To chyba końcówka:)

        Gość_ostrowiak
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

         Wszyscy to utrzymują którzy płacą podatki i nie doszukuj sie wszedzie ciemniaka ignorancie z 15:40.

         Gość
         Zgłoś
         Odpowiedz
         • Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

          Dzięki, właśnie tego słowa ignorant mi brakło, aby określić ciebie ciemniaku12. Ty już jesteś ciemniak112 albo jeszcze więcej. Tak się rozwijasz hahahahahaha

          Gość_ostrowiak
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

           No to smiej sie dalej ze swojej paranoi ignorancie.

           Gość
           Zgłoś
           Odpowiedz
           • Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

            Coś mądrego i nowego jesteś jeszcze w stanie napisać, czy już tylko galaretka zamiast mózgu?

            Gość_ostrowiak
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

             No i z braku argumentów inwektywy,jakie to pospolite,opisane w artykule wyżej błaźnie z 15:55

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

             Mówisz o swoich dzisiejszych inwektywach wobec ostrowiaka- kompletny idiota, ignorant i inne? Ale z ciebie ciemniaku wyjątkowa kanalia i muł bezmózgi. Ostrowiak jeszcze ci dzisiaj nie ubliżył, ale ja to nadrobię.

             Gość_Taka prawda
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

             Hau hau hau .... poszczekaj :)

             A dokładnie tak jak napisał forumowicz - sprzęt jest obsługiwany z moich podatków. Konserwowany z moich podatków i wykorzystujący zasilanie opłacane z moich podatków. Wsadź sobie w cztery litery ten sprzęt - wystarczająco dużo płacę, aby szpital wykorzystywał sprzęt zakupiony przez NFZ. Mało tego. W roku 2017 (tylko) NFZ wydał na sprzęt 700 mln zł. Więcej niż owsiki przez 25 lat trwania swojej głupkowatej imprezy (notabene kolejne miasta rezygnują z organizacji "światełek" wykazując - co pewnie tacy jak ty i tak nie pojmą -, że koszty organizacyjne tej "imprezy" są większe niż dochód z puszek - który i tak notabene w części znika gdzieś w czeluściach kieszonek pana w czerwonych spodenkach).

             Tak więc sie ma - baranie, którego strzyże pan w czerwonych gatkach :)

             ciemniak12
             Zgłoś
             Odpowiedz
     • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 136

      Odp.: "Największy szkodnik służby zdrowia i chorujących"

      A Ty plac składki chorobowe i czekaj na zabieg 2 lata

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
134 ... 25262728
Przejdź do strony nr
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
Losowe zdjęcie

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -