Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Najwięksi szkodnicy tego forum felice123 i jej gach ciemniak12.

Ilość postów: 75 | Odsłon: 2467 | Najnowszy post
  • Najwięksi szkodnicy tego forum felice123 i jej gach ciemniak12.

    Sieją na lewo i prawo nienawiść, uważają się na najmądrzejszych (a pusto u nich w głowie), propagują pogardę i hipokryzję.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Najwięksi szkodnicy tego forum felice123 i jej gach ciemniak12.

      Niestety Administracja nie daje sobie z nimi rady.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Najwięksi szkodnicy tego forum felice123 i jej gach ciemniak12.

      Jeżeli już zakładasz taki wątek to warto podeprzeć się jakimiś cytatami na poparcie swoich słów, prawda ? Ja żadnego szerzenia nienawiści ze strony tych użytkowników nie zauważyłem, wręcz przeciwnie. Są jednymi z nielicznych już na tym forum osób, które potrafią sensownie pisać i argumentować swoje wypowiedzi. Nie wstydzą się przy tym podpisywać, co sprawia że wylewane są na nich są olbrzymie ilości hejtu. Nie wiem na jakiej podstawie sądzisz że uważają się za najmądrzejszych (nigdy nic takiego nie napisali) ani że mają pusto w głowach ale jeśli już coś takiego piszesz to proszę, uargumentuj to. Napisz jakiś dłuższy, sensowny post, zainicjuj ciekawą dyskusję i podpisz się pod tym stałym nickiem tak, by można było w przyszłości Cię zidentyfikować i przekonać się o Twojej mądrości, bo jak mniemam czujesz się mądrzejszy od nich. Co by nie pisać o Felice123 czy Ciemniaku12 oni są "jacyś" bo jak widać wzbudzają niemałe emocje, choćby u takich ludzi jak Ty i tego prawdopodobnie im zazdrościsz. Dlatego też założyłeś wątek w którym zarzucasz innym to, co sam robisz. Tak gościu 13:49, to Ty siejesz nienawiść i pogardę próbując dyskredytować pełnoprawnych użytkowników forum i licząc przy okazji na poklask. Cóż, nie tędy droga. Tak jak napisałem, oni wzbudzają jakieś emocje, lepsze gorsze ale z pewnością nie obojętne. Ty wzbudzasz co najwyżej politowanie.

      TropicielAbsurdu
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Najwięksi szkodnicy tego forum felice123 i jej gach ciemniak12.

        Owszem są ciut wkurzający z tym swoim wywyższaniem się, bo znają" prawdę",wierzą i te takie tam mity i legendy.Byliby zapewne dla większości bardziej znośni gdyby tego nie robili.Ale jak widać, muszą - inaczej " się uduszą"... Stanowią swoisty "folklor" tego forum i tyle.

        Ale żeby tak zaraz nienawidzić, to nie. Budzą uśmiech politowania, ot co.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Najwięksi szkodnicy tego forum felice123 i jej gach ciemniak12.

          Dlaczego politowanie ? Bo są wierni swoim poglądom i ich bronią, bez względu na wszystko narażając się przy tym na ataki z wielu stron ? Dla mnie to bardzo pozytywne cechy, szczególnie we współczesnym świecie. Oni są po prostu prawdziwi. Przydałoby się więcej takich ludzi na forum, wtedy i dyskusje byłyby ciekawsze.

          TropicielAbsurdu
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Najwięksi szkodnicy tego forum felice123 i jej gach ciemniak12.

            Wystarczy tych dwoje i ich pieski takie jak ty.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Najwięksi szkodnicy tego forum felice123 i jej gach ciemniak12.

              Nic mądrzejszego nie jesteś w stanie wymyślić, prawda ? To dlatego nie chcesz się nawet podpisać ? Rozumiem. Wbrew pozorom jestem bardzo wyrozumiały i tolerancyjny ;)

              TropicielAbsurdu
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Najwięksi szkodnicy tego forum felice123 i jej gach ciemniak12.

      Ja tam uważam, że są bardzo potrzebni na tym forum- zawsze co najmniej jeden czarny charakter jest potrzebny (felice123) i chociaż jeden błazen (ciemniak12). :)

      ciemniak666
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Najwięksi szkodnicy tego forum felice123 i jej gach ciemniak12.

        Czrnym charakterem jesteś Ty 16:17, to wystarczy.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Najwięksi szkodnicy tego forum felice123 i jej gach ciemniak12.

          Twój sam nick świadczy o tobie źle 16:17.Zreszta kazdy rozsadny wie że jest to chamski atak na tych ludzi.Nie pasuje mi nie czytam-proste.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

          Odp.: Najwięksi szkodnicy tego forum felice123 i jej gach ciemniak12.

          Dla ciebie mogę być czrnym charakterem:)

          ciemniak666
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Najwięksi szkodnicy tego forum felice123 i jej gach ciemniak12.

            Cieszysz się czarny charakterze?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

        Odp.: Najwięksi szkodnicy tego forum felice123 i jej gach ciemniak12.

        Popieram chociaż ja ciemniaka12 nazwałbym raczej kanalią z elementami błazna. No i jeszcze panna samochwała- felice123.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

      Odp.: Najwięksi dobrodzieje tego forum to Felice123 i Ciemniak12.

      Już sobie użyłeś ? Gdzie Ciemniak i Fela sieją nienawiścią ? Uważają się za najmądrzejszych? Każdy człowiek, nawet największy głupek ma chociaż cichą nadzieję na to, ze jest mądry więc tyczy się to wszystkich ludzi. Gdzie propagują pogardę i hipokryzję ? W którym miejscu? Wydaje mi się że ten wątek to nędzna prowokacja, bo co jak co, ale akurat Ciemniak i Fela mają dobry wpływ na forum i nie widzę u nich nagannego zachowania. Jak macie przykład to pokażcie, wtedy zmienię zdanie.

      ASDFGHJKL
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Najwięksi dobrodzieje tego forum to Felice123 i Ciemniak12.

        Przecież Ty założyłeś wątek namawiający do całkowitego zaprzestania uprawiania sexu. Witaj zatem w zacnym gronie :))))

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

        Odp.: Najwięksi dobrodzieje tego forum to Felice123 i Ciemniak12.

        jeszcze głupszego tematu nie widziałem i nie słyszałem - założycielowi chyba coś zaszkodziło albo jest w malignie

        Gość_x
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Najwięksi dobrodzieje tego forum to Felice123 i Ciemniak12.

          Założyciel wątku rzuca bezpodstawne oskarżenia wyssane z palce. Powiewa jakąś zazdrością chyba, albo mu się nudzi samemu.

          Gość_js
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

      Odp.: Najwięksi szkodnicy tego forum felice123 i jej gach ciemniak12.

      Felice123 (Martyna) rekompensuje sobie na forum wyjątkowy brak urody. Tu jej rozmówca nie widzi.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -