Witamy serdecznie,
chcielibyśmy odświeżyć wątek najlepszego lokalu na małe przyjęcie ślubne (do 50 os.) w cenie do 170zł za osobę w Ostrowcu Świętokrzyskim - opcjonalnie w okolicy.
Liczy się przede wszystkim jakość jedzenia i obsługa.
Uprzejmie prosimy o sugestie.
Pozdrowienia!
hotel gromada
sala bankietowa w Smykowie (Ćmielów)
Pałac Tarnowskich
A'propos idealne mała sala świetnie ustawione stoły (w krztalcie prostokąta beż krótszego boku :)) balkonik do palenia :) sala dla tańczących oddzielna byłam 2 tyg temu na małym weselu i polecam :) było ok 80 osób
a mnie sie w apropos nie podoba na wesele ta sala to moze byc na chrzciny lub komunie a nie na wesele ludzie zreszta rzecz gustu.
A pytałeś o możliwość i ceny w Hotelu Gromada? Z tego co słyszałem to organizują tam od czasu do czasu wesela, przyjęcia. Trzeba pytać o konkretny termin, bo czasem mają zgrupowania sportowców.
Ten lokal to wygląda jak z lat 70-tych lamperia na olejno,może 30 lat temu był spoko
Też byłam na pułankach zobaczyć salę, wolałabym remizę wiejską niż tą sale, brak pojedynczych płytek w podłodze, krzesła każde z innej parafii, obdarte, zastawa z prl-u, brud, za darmo bym tej sali nie wzięła