Co to za przerażający młody chłopak? Cała twarz zakryta czarnymi wlosami? Na głowie czerwony kaptur. Często jeździ linia nr 1 wysiada przy działkach na Kolonii Rob. Każdy omija go i zerka na niego dyskretnie. Wygląda przerażająco. Bezdomny, chory ....? Może potrzebna mu pomóc? Ale jeżeli to jak?
Często bywa przy Alei, albo siedzi na murku przy Feniksie lub Galerii MCK. Nic przerażającego. Po prostu trochę inny niż reszta ostrowieckiej gawiedzi.
Czy wy nie macie o czym pisać! Ta osoba co założyła ten wątek to osoba , która powinna powinna zająć się sobą! Człowieku, szukasz sensacji masz problemy typu psycholog ! Osoby poszukujące sensacji mają nudne życie! Współczuję!Myślę, że niektórzy zgodzą się z moją opinią publiczną!
Nie nie zgodzą się,jeżeli ciebie nie interesuje nic to zamknij sie w czterech ścianach i nie wychodź z domu,telewizji nie oglądaj bo przecież wszystko tam jest nie na poziomie,o nic nie pytaj tylko zajmuj sie swoją d.... Tylko po co w każdym wątku wtrącasz swoje śmierdzące trzy grosze i krytykujesz lub do psychologa wysyłasz. Współczuję osobom z twojego otoczenia,bo masz problem ze sobą poważny, nieszczęśliwa istoto.
Tak bo od 4 min chłop czeka żebyś go zadowoliła.Nie spotkamy się bo ja jutro do pracy idę.
Wyobraź sobie,że kobiety mają taką dziwną,niezrozumiałą dla ciebie przypadłość,chodzą do pracy i zarabiają na siebie,rodzinę,nie piszą całymi dniami na forum.
Z twoją opinią publiczną 21.47?? A od kiedy ty jesteś przedstawicielem opinii publicznej? Ktos cie mianował na to stanowisko? Nic mi o tym nie wiadomo.Media milczą;)
Zapytaj go wprost, a nie na forum, de facto za jego plecami.
Też widziałam tego chłopaka. Rzeczywiście dziwny i te włosy zakrywające całą twarz... Czarna kurtka, czerwony kaptur i jakieś spodnie we wzorki. Opuszczona głowa, twarz i oczy całkowicie zakryte długą grzywą.
Brrrrr... Dziwny jakiś...
Aaaa to Jason Todd :) spoko.
Trochę dziwak bo miał trudne dzieciństwo.
Mnie przerazaja latajacy w dresach, jakie toto puste jest
dziewczyny,nastolatki,bójcie się ,bo chłopak z grzywą na was czeka.Jest przerażający i ma zakrytą twarz.No ,to jest po prostu straszne. A może on nie ma twarzy? Chłopak bez twarzy,na pewno!