poznam fajna dziewczyne do pogadania spedzenia czasu moze czas pokaze co wiecej
To fatalnie świadczy o tobie.
Czyli najlepsze rozwiązanie to dobry w łóżku kochanek, i odpowiedzialny mąż w domu? Bo jeśli mężczyzna tak może to czemu nie kobieta, w końcu mamy równouprawnienie czyż nie?
do dzioba do dzioba
ja piszę tylko za siebie, bo wiem jak bardzo mi poglądy zmieniły pewne sytuację życiowe, a przez to charakter też się zmienił. Może inni się nie zmieniają, ale ja w to osobiście wątpię.
Mężczyźni inaczej patrzą na świat (bo mają niektóre bardziej rozwinięte ośrodki w mózgu, a inne mniej). Jeśli naprawdę chcesz zrozumieć jak to działa to na początek polecam książkę: "Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map". Po przeczytaniu sama sobie odpowiesz na pytanie czy nie lubią, czy nie umieją czy nie chcą rozmawiać.
Pozdrawiam i już więcej nie będę się udzielał w tym temacie :)
Sex może i jest istotną sprawą w związku ale z pewnością nie najważniejszą. Wzajemna miłość i szacunek jest u nas na pierwszym miejscu, bez tego seks nigdy nie będzie spełniony.
Korzystaj z niego ile chcesz! Ale poważnie o nim nie myśl. Nie wiem jak długo z nim jesteś, ale jeśli krócej niż 2 lata to wiedz, ze to taki okres "graniczny". Jeśli potem nadał będzie Ci z nim dobrze to się wtedy zastanawiaj czy go wciąż chcesz. I słuchaj z doświadczenia ci powiem, ze na 100% nie warto być z wiecznym chłopcem. Podsumowując z seksu korzystaj, mało który facet wie jak to się robi:) , ale nie poświęcaj się w żadnym stopniu i nie angażuj.
SCZ zakalec z ciebie .