Tak jak w temacie -- tylko bez autoreklamy -- kogo polecacie , a kogo omijać szerokim łukiem, pozdrawiam i dziękuję za cenne opinie.
Nie ma w Ostrowcu żadnego dobrego fachowca , są tylko wymieniacze metodą prób i błędów , tak że możesz wydać 1000 PLN, i nie trafić usterki, pozdrawiam
Mechanicy.... a od czego???. Jeżeli typowa wymiana: alternatora, końcówki drążka i tym podobne, to polecam nowy warsztat w Bodzechowie - Romana Kolasy przy ulicy Goździelińskiej. Wymieniając mi uszkodzony alternator, sprawdził również rozrusznik / przesmarował / i po konsultacji wymienił szczotki na nowe. Auto działa jak nowo narodzone. Młody chłopak z wyobraźnią, że coś już w leciwym aucie może się sypnąć. Jak na mój gust, to drogi nie jest.
unikajcie tego auto primo. Moderator widze kasuje posty ale chyba nie na darmo. Co tam sie dzieje to nawet w kabaracie by na to nie wpadli. Wymiana opon trwala 2 dni !!!! Zakończyła się nie powodzeniem bo brakło miejsca na podnośniku, czasu pracownika itp itd. A co najlepsze na innej wulkanizacji gdzie dokończyli zakładanie opon okazało się że nawet źle byly wyważone wszystkie. A dwie założone niezgodnie z kierunkiem toczenia. Także jak macie czas tydzień i nie obchodzi was że koła będą bić to można tam jechać, będzie zabawnie
Takich mamy ludzi, braci, rodakow. Przecież wszyscy dobrze wiemy że nie tylko mechanicy walą w h***!
Jak czytam te wasze opinie na forum to stwierdzam że wg Was wszyscy są do bani mechanicy niczego nie potrafią, nauczyciele nieroby i tumany, pielęgniarki też, sprzedawcy nieuprzejmi.
.. ciekawe jak oceniacie własne umiejętności?