Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Meble kuchenne

Ilość postów: 158 | Odsłon: 32523 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Meble kuchenne

                          Logika kochani... Wybierasz fronty oglądając je na mieście, spisujesz konkretny symbol i wtedy masz pewność. Szukanie dziury na siłę. Mebli na wymiar nie oddasz, o ile są wykonane zgodnie z zamówieniem. Myślcie.

                          mikrus
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Meble kuchenne

                          Witam.O czym wy w ogóle mówicie.Mylicie pojęcia i mylicie usługi. Projektuje i wykonuje meble i jak czytam te wasze wpisy to śmiech mnie wielki ogarnia. Zaplanowanie i wykonanie mebli na wymiar to jest ciężka praca i wyłapanie wszystkich szczegółów, gdzie są ważne nawet milimetry a przy tym idzie wszelkiego rodzaju rzeczy stałych które umieszczone są w pomieszczeniu gdzie ma być kuchnia to nie dla laika. Później dopiero może być niespodzianka przy próbie zamontowania takich mebli. Fronty owszem podejrzysz na mieście, ale powodzenia jak to samo uda kupić ci się przez internet. Po drugie nie widziałeś produktu, ani jego wykonania. Także życzę powodzenia w inwestycji, ale nie wierzcie że kupicie przez internet mebli na wymiar. Owszem kupicie ,ale tylko !!!!jakieś meble. Powodzenia

                          Gość_ruzam
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Meble kuchenne

                          Kolego - kupowaliśmy te meble przez kuchnie.pl, to marka grupy Meble.pl, takie firmy nie mogą sobie pozwolić na lipę, a meble które dostaliśmy są ok. Przy takich zamówieniach trzeba po prostu wiedzieć, czego dokładnie się chce.

                          mikrus
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Meble kuchenne

                          Polecam Pana Adriana Papierza New Style - mebelki cudowne takie jak chciałam wydaja się solidne ale trudno powiedzieć o tym bo mam je od dwóch tygodni ale sa dokładnie takie jak chciałam a Pan jest bardzo dokładny i za wszelką cenę chce żeby klient był zadowolony poświęca swój czas tak długoi i tak często az jest tak jak byśmy chcieli.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Meble kuchenne

                          No to porównaj sobie wycenę mebli w sklepie, który wymieniłem i w tym który podajesz, a się fajnie uśmiechniesz. Oczywiście zrób to porównanie przy dokładnie tych samych materiałach

                          mikrus
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Meble kuchenne

                          Kupić można znormalizowane szafki, meble na wymiar to dostosowanie do danego pomieszczenia. Ja obecnie jestem w trakcie realizacji zamówienia kuchni na wymiar i okazało się ze wszystkie szafki górne maja nietypowe wymiary aby całość wyglądała ok ( takich nie kupię nigdzie). projekt uwzględnia wszystkie przyłącza wystające rurki krzywe ściany i tego typu rzeczy. Dlatego jest bardzo duża różnica miedzy meblami na wymiar i meblami do samodzielnego montarzu.( takie meble miałam kiedyś, udało się super dobrać wszystko)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 158

                          Odp.: Meble kuchenne

                          Witam znam meble.pl z branży firma jest ok z tym że nie bierzesz pod uwagę tego że ktoś do Ciebie przychodzi wszystko mierzy projektuje pod daną kuchnie uwzględnia kąty i krzywizny później montuje od deski do deski aby wszystko grało. W meble.pl kupujesz szafki typowe nie koniecznie dopasowane i sam montując i nie znając się na tym spędzasz tydzień czasu i nie zawsze wszystko wygląda ok ale żona przytaknie że jest ok bo już po tygodniu syfu w kuchni wszystko będzie lepsze:) . Zastanów się więc na logikę skąd się bierze wyższa cena. Poza tym dostajesz cieńsze fronty i korpusy o 2 lub 4 mm kwestia które wzory więc nie ma się co cieszyć że jest tak taniej. Bo nie zawsze taniej to lepiej. pozdrawiam

                          Gość_meble
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Meble kuchenne

                          Meble kuchenne wykonane na wymiar a meble kupione w postaci dobieranych szafek w dużym markecie to dwa odmienne tematy.Mam wieloletnie doświadczenie w tej branży i stwierdzam że: kupując w markecie pojedyncze szafki musimy mieć dużo szczęścia aby je spasować do naszej kuchni gdzie milimetry decydują o spasowaniu mebli do krzywizn ścian,podłóg,wystających rurek,parapetów,puszek itp.Dobre zaprojektowanie kuchni z uwzględnieniem wszystkich detali to godziny spędzone nad projektem.Sam montaż to też niełatwe zadanie polegające na dobrej znajomości zagadnienia i właściwe narzędzia do wykonania.Ludzie często lecą na niską cenę szafek kuchennych w katalogach,kupują a później rozczarowanie bo coś za duże lub za małe bo ściana kąta nie miała i zaczyna się problem co z tym fantem dalej robić.Jeszcze gorzej jeśli coś trzeba dorobić lub przerobić i okazuje się że np jest problem z dobraniem frontu lub płyty czy jakiegoś detalu aby pasował do całości.Książkę mógłbym na ten temat napisać ale...wybór należy zawsze do klienta.To towar i tamto też towarem jest.

                          Gość_m
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Meble kuchenne

                          Meble kuchenne na wymiar są znacznie lepszej jakości niż meble kuchenne gotowe. Wiem bo mam meble kuchenne gotowe w domku letniskowym, w którym sprawdzaja się dobrze i nie ma potrzeby wstawiania porządniejszych Ale nie wiem czy chciałbym takie w domu, w jakim żyję na co dzień. Meble na wymiar mozna zrobić przykladowo do sufitu, nie trzeba potem ścierać kurzy. Poza tym są dopasowane do wymiarów kuchni, tak wiec więcej się w nich mieści.

                          Korzystałem z usług tego studia mebli na wymiar:

                          https://woodworks-studio.pl/realizacje/meble-kuchenne

                          I moge polecić bo jestem bardzo zadowolony, zarówno z terminu realizacji mebli, jak i z ich jakości.

                          gift
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Meble kuchenne

                          Na Żeromskiego polecam.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Meble kuchenne

                          W którym miejscu jest na Żeromskiego?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Meble kuchenne

                          Wpisz sobie w internecie meble na wymiar ul Żeromskiego .

                          Zaraz za światłami jak się jedzie od Sienkiewicza w dół do Castoramy po prawej stronie na wprost szkoly 1 po dawnym gimnazjum 1 ,przed liceum Norwida po prawej stronie.Jest po prawej stronie tski mały parking.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 170

                          Odp.: Meble kuchenne

                          Może nie będzie to rozwiązanie do każdej kuchni, ale jeśli kuchnia jest w miarę prosta jeśli chodzi o umeblowanie to dobrze jest zastanowic sie nad wybraniem dla siebie mebli gotowych. Można w ten sposob skutecznie dociąć blat jak również wstawić odpowiednie zaslepki, które sprawia, ze meble będą dopasowane do pomieszczenia i niewiele będą różniły się od mebli na wymiar. Poza oczywiscie ceną, która będzie znacznie korzystniejsza.

                          Polecam przejrzeć sobie komplety mebli na tej stronie:

                          https://meblearkadius.pl/produkty/meble-kuchenne/

                          Gość_Likis
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Meble kuchenne

                          Gość_Likis
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
12 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -