Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Mazda 323 F - Opinie

Ilość postów: 14 | Odsłon: 1312 | Najnowszy post
  • Mazda 323 F - Opinie

    czy warto kupić taki samochód ?chce kupić na gazie kosztują do 10 000 z poj.1.6 od 2001r proszę o opinie tych którzy już mieli bądź maja albo się znają na samochodach

    olgaa88
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Mazda 323 F - Opinie

      Osobiście jeżdżę tym modelem ale z roku 96. Chwalę. Mimo mankamentów auto wytrzymałe.

      Gość_marek
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mazda 323 F - Opinie

        nie dość że japońce zrzera rdza bo blachy cienkie jak konserwa to jeszcze toto dymi bo każda mazda bieże olej! kup sobie audi, vw, albo bmw to są auta!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: Mazda 323 F - Opinie

        Ja mam z 2001r po lifcie ale diesel 2.0 i mi sprawuje się bez zarzutu na co zwracać uwagę przy tym modelu to nadkola z tyłu bo ruda je lubi żreć ogólnie jak silnik się zachowuje a niskich obrotach czy nie falują sprawdź w bagażniku pod kołem zapasowym czy woda się nie zbiera.

        Gość_wilk
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

        Odp.: Mazda 323 F - Opinie

        Jeździłem przez 10 lat modelem z 91 r. 1.6 8V. Żadnej awarii tylko części eksploatacyjne. Nie do zdarcia.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Mazda 323 F - Opinie

        Droga w utrzymaniu, kupujesz tanio remontujesz drogo. Staroświecki wygląd jeździ się miło.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mazda 323 F - Opinie

          Dla mnie jedna z najlepszych marek. Z 21 lat jazdy samochodami, łącznie dwoma mazdami 323f przejeździłem 10 lat. Wytrzymałe, mało awaryjne, chociaż z gazem miałem trochę problemów, bo silniki są mało tolerancyjne do gazu. Zawieszenie, blachy itp OK. I wygoda jazdy.

          Gość_kierowiec
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

      Odp.: Mazda 323 F - Opinie

      "... bo każda mazda bierze olej..." wypowiedź z 21:59 a odkąd to zapotrzebowanie na olej uzależnione jest od marki auta?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

      Odp.: Mazda 323 F - Opinie

      Nikt nie doradzi ?

      Gość_on
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Mazda 323 F - Opinie

      nikt nie pomoze ?

      olgaa88
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mazda 323 F - Opinie

        ja miałem mazde 323f ba rok 95 1.5 16v jeździłem nią 2 lata jak cos pisz gg10832485

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

        Odp.: Mazda 323 F - Opinie

        tak jak pisałem uważaj na rdzę na tylnych nadkolach bo lubi tam się zadomowić sprawdź wnętrze bagażnika czy wody nie ma. Sprawdź jak auto odpala na zimnym i ciepłym silniku, zawieszenie w mazdach jest twarde więc wszelkie nierówności dołki będzie się czuć ale w zakręty wchodzi pięknie, wygłuszenie jest troszkę słabsze niż w innych autach, części oryginalne są droższe rozrząd tylko oryginalny !!! Jak chcesz to możesz zobaczyć jak wygląda wnętrze ile miejsca i w ogóle tylko ze ja mam diesla 2.0. jak coś to daj znać

        Gość_wilk
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

        Odp.: Mazda 323 F - Opinie

        fajne autko, ładne,ponoć małoawaryjne,miałem kupić ale okazało się ciut za małe na moje potrzeby.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mazda 323 F - Opinie

          Wygląda toto jak ŁADA SAMARA ta mazda bez kitu, to jest obciach tym jeździć, a z tyłu tak mu śmiesznie jakieś drążki od zawieszenia wystają, aha i tak mazda z tego słynie że bieże olej szczególnie w dieslu bo tam pierścionki pękają poczytaj sobie opinie a dopiero się udzielaj. Lepiej sobie kup VW, BMW, będziesz śmigał bezproblemowo i znacznie dłużej niż mazdą.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Druk Technika Drukarki Komputery Serwis
Branża: materiały eksploatacyjne do drukarek
Dodaj firmę