Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Jak oceniasz Salę Weselną u Dula?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Marsz przeciwko Ustawie 447

Ilość postów: 15 | Odsłon: 1560 | Najnowszy post
 • Marsz przeciwko Ustawie 447

  Marsz w Warszawie przeciwko Ustawie 447, kilkadziesiąt tysięcy osób na marszu a w mediach państwowych oraz TVN i Polsat nawet słowa.

  Gość
  Zgłoś
  Odpowiedz
  • Odp.: Marsz przeciwko Ustawie 447

   No bo Żydzi nie występują przeciw własnym interesom.

   Gość
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Marsz przeciwko Ustawie 447

    To teraz widać czyje są media.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Marsz przeciwko Ustawie 447

     to już od dawna wiadomo tylko was kupili 500+ to udawaliscie ślepych

     Gość
     Zgłoś
     Odpowiedz
     • Odp.: Marsz przeciwko Ustawie 447

      Babcia zawsze mi mówiła .Nasze kamienice wasze ulice. Myślałem że do tego nigdy nie dojdzie ,a tu masz .Babcia musiała być wizjonerką ,a ja o tym nie wiedziałem. Pokój jej duszy.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

   Odp.: Marsz przeciwko Ustawie 447

   a myślisz, że ta impreza niby hitlerowców w lesie to był przypadek?

   Gość
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Marsz przeciwko Ustawie 447

    "Izraelskie radio publiczne KAN podało, że delegacja rządowa z Jerozolimy przybędzie jutro do Warszawy na rozmowy w sprawie rewindykacji mienia pożydowskiego w Polsce."

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
     • Odp.: Marsz przeciwko Ustawie 447

      Czyżby Izrael spieszył się, by podpisać stosowane dokumenty z syjonistami Morawieckim i Kaczyńskim , zanim zacznie być procedowana ustawa autorstwa Kukiz 15, penalizująca jakiekolwiek rozmowy w sprawie odszkodowań za mienie bezspadkowe ?

      Zaraz po marszu niepodległości żydzi w trybie pilnym wysyłają delegację do Polski z żydowskiego Ministerstwa ds. Równości Społecznej, z dyrektorem generalnym ministerstwa Avi Cohen-Skali na czele.

      Nie budzi wątpliwości, że chodzi o to żeby zdążyć z zawarciem stosownych rządowych umów zanim zacznie się procedowanie nad ustawą autorstwa Kukiz 15. Można sobie wyobrazić taki scenariusz że syjoniści z PIS, po podpisaniu dokumentów, zostaną, chronieni przez Mossad i Armię Amerykańską, wywiezieni w bezpieczne miejsce razem z rodzinami.

      Scenariusz wydaje się być tym bardziej prawdopodobny, że od dzisiaj w Moskwie prowadzi rozmowy Mike Pompeo. Czy przedmiotem rozmów jest kwestia wykonania ewentualnego porozumienia z syjonistami w rządzie polskim i układ w tej sprawie z Rosją ?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Marsz przeciwko Ustawie 447

       Przez długi czas Fundacja im.Dobrego Pasterza i Stowarzyszenie Wolne Społeczeństwo alarmowały, że proces adopcji zagranicznych dzieci z Polski odbywa się wbrew przepisom prawa, że do adopcji trafiają dzieci zdrowe, a rodzeństwa nagminnie są rozdzielane, że nikt nie wie co z tymi dziećmi się potem dzieje, nikt nie ma z nimi kontaktu. Na początku tego roku okazało się że ich apele nie były bezpodstawne, a kontrola ministerstwa potwierdziła wszystkie te zarzuty. Krajowemu Ośrodkowi Adopcyjnemu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, kierowanemu przez panią Barbarę Passini, cofnięto akredytację.

       Media chętnie udzieliły pani Passini głosu w tej sprawie - Gazeta Wyborcza i OKO.press rozpisywały się o nagonce rządu z pobudek religijnych pod przykrywką "dobrej" zmiany" - kiedy jednak ujawniono fakty, które były podstawą decyzji ministerstwa w tej sprawie - nagle zgodnie zamilkły, gdy tylko okazało się, że pani Passini bezczelnie kłamała - nie zamieścili nigdzie sprostowania, nie zdementowali swoich pomówień, nagle ta sprawa przestała być istotna na tyle, by poświęcić jej rubryczkę.

       Skandal dotyczący instytucji adopcji zagranicznych nie jest jednak osadzony w próżni. Jeśli faktycznie - tak jak podnoszą to niezależni działacze, instytucja adopcji zagranicznej od lat jest przykrywką dla handlu ludźmi - to problem jest znacznie szerszy, ale mechanizmy działania, bezczynność organów ścigania i poczucie bezkarności osób w to zamieszanych mogą być takie same.

       Na poniższym wideo świadek, do którego dotarł Paweł Bednarz Paweł, ujawnia szokujące informacje - m. in. to, że w handel dziećmi zamieszana jest policja i wysoko postawione osoby na co są dowody, jednak śledztwa w tej sprawie zostają umorzone.

       Jak wynika z raportu NIK, co roku w Polsce ginie coraz więcej ludzi:

       "Jeszcze w 2010 r. było to niespełna 14400 osób, natomiast w 2014 r. liczba osób zaginionych przekroczyła 20 tys. - alarmuje "Gazeta Polska Codziennie". Szczególnie przeraża fakt, że problem dotyczy także najmłodszych – w ciągu zaledwie czterech lat liczba zaginięć dzieci do 17. roku życia wzrosła ponad dwukrotnie!

       Policyjne statystyki są bezlitosne – każdego roku w Polsce ginie ok. 17–20 tys. osób, z których nigdy nie odnajduje się ok. 2 tys. Szczególnie niepokoi, że od trzech lat liczba zaginięć wzrasta co roku o kolejne 2 tys. – alarmuje Najwyższa Izba Kontroli. Z danych zgromadzonych przez Komendę Główną Policji wynika, że w 2014 r. zaginęło w Polsce 20845 osób, podczas gdy zaledwie cztery lata wcześniej – w 2010 r. – liczba ta wynosiła 14393. W grupie wiekowej do 17. roku życia tendencja jest jeszcze bardziej przerażająca – w 2010 r. zaginęło 3469 dzieci, a w 2014 już 8104 (z tego zdecydowana większość w grupie wiekowej 14–17 lat)."

       źródło: http://niezalezna.pl/66238-coraz-wiecej-dzieci-ginie-bez-sladu

       Co ciekawe - w radzie największej fundacji zajmującej się poszukiwaniem osób zaginionych - Fundacji Itaka zasiada nie kto inny jak pani Barbara Passini.

       Osoby takie jak pan Paweł Bednarz i świadek przedstawiony w filmiku ryzykują życie ujawniając to, co wiedzą. Media prawdopodobnie wciąż nic nie zrobią w tej sprawie. Jeśli my jako społeczeństwo nie będziemy domagać się rzetelnego śledztwa i wyjaśnienia wciąż wzrastającej liczby zaginięć dzieci, jeśli pozwolimy by po cichu najbardziej bezbronnym wciąż działa się największa krzywda, to nic się w tej sprawie nie zmieni. A po latach znowu może się okazać, że to my mieliśmy rację.

       Wideo w całości dostępne jest tu: https://youtu.be/LUyU2nLO0OM

       Więcej o skandalu wokół adopcji zagranicznych: http://przeczywistosc.pl/adopcje-zagraniczne-przemilczany-skandal/

       Podpisz petycję: http://petitiongo.org/pl/petition/initiative-for-family-protection-in-europe

       Gość
       Zgłoś
       Odpowiedz
       • Odp.: Marsz przeciwko Ustawie 447

        KTO blokuje ten materiał filmowy i komentarz na FB ?

        Dlaczego PiS boi się powiedzieć prawdę o 447 Senator Jan Żaryn wRealu24! (nagranie z 8 maj 2019) źródło inf: https://www.youtube.com/watch?v=Q7ogAFzoDjE

        Z wiarygodnością prezesa @pisorgpl p. J. Kaczyńskiego

        w sprawie ustawy S.447 JUST Act. 300 mld dol USA

        jest tak jak z Ujawn. przeszłości Tuska, Schetyny, J.Kaczyńskiego oraz ANEKSU, Agentury WSW/SB w mediach,sądach(SN,TK),partiach politycznych, gospodarce(bankach), Kościele katolickim...

        Konkluzja z pytaniem retorycznym...

        Zostało to zrealizowane ? Liczą się fakty, a nie obietnice.

        13.05.19 r., godz.00.17

        Robert Majka

        Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Marsz przeciwko Ustawie 447

         Żądam, aby wszelkie rozmowy z Izraelem w całości transmitować NA ŻYWO w TVP.

         Gość
         Zgłoś
         Odpowiedz
         • Odp.: Marsz przeciwko Ustawie 447

          USTAWA ALBO ŚMIERĆ !

          "Zgodnie z zapowiedzią śledzimy losy ustawy anty-447, zgłoszonej do laski marszałkowskiej przez posłów Kukiz 15. Dziś wiele się wyjaśni, w każdym razie musimy być przygotowani , że trzeba będzie znowu wyjść na ulicę. Zapewniamy władzę, że nie odpuścimy, będziemy trzymać sprawę jak rottweiler kiełbasę w pysku.

          Szybko doczekaliśmy się reakcji. To nie mogło ujść płazem, kiedy Polak podniósł rękę na swego Pana Seweryna Kahane, parafrazując wiersz głowy rodziny Kornhauser, ojca żony Prezydenta Dudy. Nasze dziewczyny z zespołu Tulia nie przeszły eliminacji w Tel Awiwie. Każdy myślący wiedział , że tak się stanie. Media rządowe podały kolejną "hiobową" wieść, mianowicie zakup baterii rakiet Patriot "nagle" znalazł się w zamrażarce. Możemy mieć tylko nadzieję, że Pompeo nie pojechał do Rosji żeby przekonać Putina, by napadł na Polskę.

          Polacy wiedzą , że to nie kto inny jak elity USA sfinansowały i zbudowały III Rzeszę i ZSSR , a potem spuściły komunizm i nazizm ze smyczy, by wytłuc Słowian, Cyganów, biednych Żydów, zmienić porządek świata, zepchnąć z piedestału Europę, zająć miejsce hegemona świata i okradać naród amerykański, strasząc go wykreowanymi przez siebie potworami.

          Już chyba wiecie , tam w Londynie ( wiemy, wiemy gdzie to wszystko jest knute ) i Nowym Jorku, gdzie mamy Wasze wizy do USA, co ? Wolimy Europę, Niemcy, Francję, to nasi sąsiedzi od tysiąca lat. Nikt tam nam niczym nie grozi i nie chce nas okraść.

          Co do Putina, wielu Polaków Go podziwia, ja także. To chyba pierwszy przywódca Rosji który nie macha Kałasznikowem każdemu kto stanie mu na drodze. To pierwszy przywódca Rosji, który myśli , jest gospodarzem, nie rujnuje kraju i odkłada rezerwy walutowe na czarną godzinę, przygotowuje kraj na tsunami. W Moskwie myślą i widzą i to nam się podoba, liczymy na to że widzą także to, że w Polsce jest wielu myślących Polaków."

          https://nczas.com/2019/05/15/pilne-pis-zdjal-z-porzadku-obrad-projekt-przeciwko-ustawie-447-polska-lezy-plackiem-przed-przedsiebiorstwem-holokaust/?fbclid=IwAR2G73SoxcMPVKqBLmmjnoHsmbPJTC1Gzg078gK5kNVcpzDTvFWQiBX9goE

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Marsz przeciwko Ustawie 447

           Gość
           Zgłoś
           Odpowiedz
           • Odp.: Marsz przeciwko Ustawie 447

            TVPiS, czyli FABRYKA KŁAMSTW

            Jeśli ktoś sądził, że TVPiS przekroczyło już wszelkie granice manipulacji i kłamstw to był w grubym błędzie. Otóż Wiadomości TVP zmontowały materiał, który przedstawia PiS jako autorów marszu #STOP447, a premiera Morawieckiego jako... przemawiającego na tej manifestacji! Naprawdę, to nie żart (link do video w komentarzu). Prawda jest taka, że nie było tam ani jednego polityka obozu rządzącego, a rząd prowadzi rozmowy o roszczeniach wobec Polski!

            Jak bardzo trzeba być zakłamanym, jak bardzo trzeba być wystraszonym obywateli, a przede wszystkim jak wiele trzeba mieć do ukrycia w sprawie roszczeń żydowskich, aby faszerować ludzi takimi oszustwami. I zarazem jaki to brak szacunku dla ludzi, którzy organizowali ten wielki patriotyczny marsz w obronie Ojczyzny i wobec tych, którzy tłumnie przybyli manifestować. Najpierw nazywają nas wszystkich "ruskimi agentami", za to, że odważnie podejmujemy temat wielkiego zagrożenia dla Polski, jakimi są roszczenia żydowskie. A gdy prawda o tym wyszła na jaw, to próbują wmówić ludziom, że to ich temat i ich troska!

            Szanowny PiS-ie, Jerzy Urban musi pękać z dumy, gdy widzi waszą obrzydliwą propagandę, a Goebbels mógłby się od was uczyć. Polecamy nie wierzyć już w ani jedno słowo wypowiadane na antenach TVP. No chyba, że wypowiada się polityk Konfederacji. Ale nas od tygodni nie zapraszają, wydano nam zakaz, więc nie uświadczycie tam jakichkolwiek słów prawdy niewygodnej dla rządzących. Apelujemy do Was kochani, 26 maja pokażmy co sądzimy o tych kłamcach. Są tyle samo warci co PO.

            https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2251964738213540&id=757876837622345

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
W tym wątku znajdują się 13 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).
Losowe zdjęcie
Miniatura zdjęcia „Pomnik”Pomnik
Zdjęcie dodał/a: Nata

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -Losowa firma:
Biuro Tłumaczeń "Kameleon"
Branża: Tłumaczenia
Dodaj firmę