Mandaty na Traugutta pod biedronka
Policja wlepia mandaty pod biedronka za parkowanie jest zakaz a ludzie parkują bo niema gdzie
Jak nie ma gdzie to niech nie parkują a nie stają jak święte krowy na zakazie utrudniając ruch brawo policja tak trzymać.
Tak.macie rację.Jednak są w Ostrowcu biedronki,które maja nie przystosowane parkingi do ilości klientów np na Traugutta,na Polnej,na Mickiewicza,na Stawkach.Chcieliby miec dużo klientów,a parkingi na 10 samochodów.
Gość 9:42 i co w tym dziwnego? Skoro jest znak zakazu to parkować nie wolno. Troszkę dalej jest duuuzy parking, spacerek dobrze zrobi, bo niektórzy jakby mogli to by w drzwiach parkowali. Jestem kobietą, niosłam całą zgrzewkę wody i inne zakupy właśnie na ten większy parking, bo pod biedronką nie było miejsca by zaparkować i jakoś mi się nic nie stało.
Dokładnie popieram kobieta i dała radę. Zakaz to zakaz po coś tam jest ustawiony.
Wszędzie zamiast zwiększać to zmniejszają parkingi pod to biedronko właśnie tesko biedronka na ogólnej i mandat
Kobieta niosła zgrzewkę wody na duży parking bo wstydzi się przyznać że ma problemy z parkowaniem pojazdu tam gdzie jest dość mało miejsca.
Zgrzewka wody na grila majowego?WSTYD!!
dobrze powinni jebac tam dzien w dzien a paring jest raptem 50 metrow dalej i to mega wielki ale jak szlachta zapomniala jak sie chodzi to niech placi po 100
Ludzie to już powariowali, szkoda że w sklepie nie da się parkować. Wcześniej chodziło się do pracy, sklepu, lekarza itp. Teraz wszyscy zapomnieli do czego służą nogi. Jak trzeba przejść 100 metrów to lament, że szok
A kto mówi że w sklepie parkować to akurat jest za sklepem i od zawsze ludzie tam stawali i nikt nie lepil mandatów teraz szukają pieniędzy na 500 plus. A po za tym nie Przegonia tych lumpow co żebraka na wino
Brawo policja po 100zl dla cwaniaków a jak nie to do sądu blisko jest. Zakaz znak stoi to nie pakujemy szukamy miejsca w pobliżu i tam zostawiamy auto. POJEDZIE dostawa tirem i musi kierowca się głowic jak podjechać aby nie uszkodzić samochodów na zakazie.
Pod sadem te na zakazie stale parkuja, na Klimkiewiczowskiej, bo jasnie panstwu nie chce sie przejsc kilkudziesieciu metrow. Taki kraj...zakaz zakazem, a zaparkowac mozna gdzie popadnie
Co to za tłumaczenie, że ludzie od zawsze tam stawali? Jak już to od zawsze łamali prawo, bo znak zakazu parkowania stoi jak byk.
Do gościa 12:39 a gdzie napisałam, że ta mineralka na majówkowego grilla? To zakupy się robi tylko na długie weekendy? :D Gratuluję światłego toku rozumowania.
P.S. Wiesz co jest dużo większym wstydem??? PRÓŻNOŚĆ.
50 metrow dalej jest duży parking. Ja jakoś nie mam problemu by z niego przejść do sklepu. Więc o co chodzi?
Brawo Policja, karać tam mandatami święte krowy ile wejdzie, popieram bo się nie chce przejść na parking obok z zakupami .