Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Mam dylemat, jakie auto kupić: golfa 3, 92 r., 1,4 czy corsę B, 1,4, 96 r.?

Ilość postów: 14 | Odsłon: 938 | Najnowszy post
  • Mam dylemat, jakie auto kupić: golfa 3, 92 r., 1,4 czy corsę B, 1,4, 96 r.?

    witam. mam dylemat jakie auto kupic golfa 3 92r. 1,4 czy corse b 1,4 96r.

    Gość_genny
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Mam dylemat, jakie auto kupić: golfa 3, 92 r., 1,4 czy corsę B, 1,4, 96 r.?

      A inna opcja? Golf 3 jest gorszy blacharsko od 2. Miałam 2 i nie była zardzewiała. Corsy też rdzewieją strasznie. Miałam opla i nie psuł się, jednakże miałam kadetta, później Astrę 2 i bez zarzutu, a corsy widzę obrdzewiałe strasznie. Golf 3 jest zardzewiały na pewno. Nie wiem co Ci doradzić, ale ja mając ograniczony budżet kupiłabym golfa 2, tyle, że sprawdziłabym najpierw ile trzeba będzie w niego włożyć kasy.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mam dylemat, jakie auto kupić: golfa 3, 92 r., 1,4 czy corsę B, 1,4, 96 r.?

        golf 3.a jakie auto z 92 r nie będzie pordzewiałe???Szpachla,lakier i git.Normalne,że na 25 letnim samochodzie coś musi być,nie ma cudów.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mam dylemat, jakie auto kupić: golfa 3, 92 r., 1,4 czy corsę B, 1,4, 96 r.?

          Raczej golf3 ja mam 1.8 GT z 93r i naprawde swietnie sie trzyma blacharsko. Przez tyle lat kilka niewielkich ognisk pod tylna szyba. Chociaz kiedys mechanik mowil mi ze wersja GT jest duzo lepsza blacharsko od zwyklej CL ale czy to prawda nie wiem. Pewne ze jak kupisz to dolicz do budzetu z 500 .

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Mam dylemat, jakie auto kupić: golfa 3, 92 r., 1,4 czy corsę B, 1,4, 96 r.?

            Golf 3 lepszy wybór.Najlepiej silnik 1.8 z LPG.Oszczędny,w miarę przestronny,wygodniejszy od Corsy,tanie części zamienne.Po zakupie trzeba się liczyć z wydatkami na t.zw.dopracowanie auta.Doliczyć koniecznie do ceny zakupu koszty ewentualnych napraw,gdyż takie auto musi mieć jakieś niedociągnięcia-większe lub mniejsze.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

            Odp.: Mam dylemat, jakie auto kupić: golfa 3, 92 r., 1,4 czy corsę B, 1,4, 96 r.?

            ja ma golfa 3 94r. do sprzedania, do blacharki trzeba by trochę zainwestować ale siadasz i jedziesz - niezawodny i nie do zdarcia - najlepsze silniki 1,9 TDI 90km, polecam

            Gość_Tomi
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Mam dylemat, jakie auto kupić: golfa 3, 92 r., 1,4 czy corsę B, 1,4, 96 r.?

              czy ja wiem... diesle tak stare chyba nie są najlepsze, wybrałabym benzynę, to tak tylko z tego co się słyszy od specjalistów. miałam volvo z 1999r diesel ale jednak teraz już bym starego diesla nie kupiła.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

          Odp.: Mam dylemat, jakie auto kupić: golfa 3, 92 r., 1,4 czy corsę B, 1,4, 96 r.?

          Jakie auto z 92 roku nie rdzewieje? Volvo 940, 850, Audi 80.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Mam dylemat, jakie auto kupić: golfa 3, 92 r., 1,4 czy corsę B, 1,4, 96 r.?

      oba złom

      Gość_nn
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mam dylemat, jakie auto kupić: golfa 3, 92 r., 1,4 czy corsę B, 1,4, 96 r.?

        Nie każdego stać na nowe.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Mam dylemat, jakie auto kupić: golfa 3, 92 r., 1,4 czy corsę B, 1,4, 96 r.?

      Golfa 3 - 25 lat auto, bedzie mozna wrzucic od razu na zolte blachy :D

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mam dylemat, jakie auto kupić: golfa 3, 92 r., 1,4 czy corsę B, 1,4, 96 r.?

        i takie złomy potem zanieczyszczają nam środowisko

        Gość_mania
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

        Odp.: Mam dylemat, jakie auto kupić: golfa 3, 92 r., 1,4 czy corsę B, 1,4, 96 r.?

        Moja zona tez jezdzi 3 1.8 i nie nazeka. Obecne auta nie wytrzymaja tyle czasu. W moim np zepsul sie imobilaizer i nie chce odpalac a uniej nigdy sie nie zepsuje bo go nie ma . Dorobienie kluczyka u niej grosze u mnie 160zl. :)

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

        Odp.: Mam dylemat, jakie auto kupić: golfa 3, 92 r., 1,4 czy corsę B, 1,4, 96 r.?

        Golf 3 super samochód, ja jeżdżę od 8 lat a 15 lat mamy go w rodzinie i nigdy nie zawiódł, silnik nie do zdarcia a blacharkę zawsze można zrobić, ważne żeby auto jeździło bo o to przecież chodzi.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
PHU Jeremi Auto
Branża: sklep motoryzacyjny
Dodaj firmę