Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

Ilość postów: 26 | Odsłon: 3840 | Najnowszy post
  • Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

    Nie chce mi sie nic, czekam tylko na kase. Nie lubie sie z praca. Jak wyjsc z tego dolka ?

    Gość_ona
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

      Nie tylko ty, wiekszosc młodych matek nie wraca juz do pracy tylko zeruje na wypłacie męza i mops.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

        Co robisz ze swoim życiem to twoja sprawa ale pamiętaj że rodzice nie żyją wiecznie i kiedyś zacznie im to przeszkadzać idż poszukaj roboty jakiejkolwiek z czasem może ci się spodobać niezależność finansowa,Nikt kokosów nie zarabiał na początku więc się nie przerażaj ,masz pomoc w postaci rodziców to skorzystaj bo jak już pisałam rodzice wiecznie nie będą żyć i emerytury też się nie dziedziczy.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

        Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

        wez moze troche pomysl zanim cos takiego napiszesz i kazdego włożysz do jednego worka......ja nie wróciłam do pracy,a to tylko dlatego ze nie mam nikogo kto mógłby zajac sie dziecmi te pare godzin kiedy wroca ze szkoły a mąż pracuje od rana do nocy, z mopsu nie korzystałam nigdy a milionów nie mam wiec troche pomyśl ok

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 32

        Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

        Złap na brzuch jak leń jesteś,bo żaden porządny facet nawet na taką nie spojrzy.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

          ryzykowne kiedys by to zadziałało teraz faceci jak sie dowiedza ze tatusiem zostaja to uciekaja gdzie pieprz rośnie.

          Gość_ania
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

            Zawsze mogli, tylko kiedyś była taka presja społeczna że jak przytrafi się dziecko to od razu ślub. A teraz wolą uciec w cholerę jak nieplanowane i płacić alimenty - bo tylko tyle im grozi z tego tytułu. I może lepiej, bo się panienkom łapiącym perfidnie na brzuch trochę ukróci i zamiast ślubu zostają z dzieciakiem i alimentami.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

              Nie macie racji . Od alimentów ucieczki nie ma. Komornik jak siądzie to nie popuści.Fundusz płaci a dłużnikowi komornik do końca zycia bedzie kasę ściągał. Więc taki facio z dwojga złego zostanie z taką i bedzie robił na nia do końca życia.Próżniak od dzieciństwa nie zmieni się nigdy zwłaszcza jak ma już 20+. No i zmarnowane życie z taką. Dlatego trzeba uważać na takie panniska próżniaczki.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

                I tylko tyle. Wolą płacić niż brać ślub i się męczyć - może i lepiej.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 37

                Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

                Ooo!! to jesteś podobna do naszej Anieli. :):):) Złapać nie sztuka, ale jak byś miała tak jak ona ganiać za chłopem i rogi nosić to lepiej siedź sama .

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

      Wszystko to kwestia czy jesteś po prostu leniwa, czy tylko nie masz pomysłu dla siebie? Może poszukaj jakieś zawodu, który będzie ciekawy i pozwoli godnie żyć. Potem idź na szkolenie/studia aby zdobyć wiedzę, a potem praktykę w danym zawodzie.

      Masz ten komfort, którego większość osób nie ma. Idą do pracy, zakładają rodzinę, biorą kredyty i do końca życia pracują bo muszą, najczęściej w kiepskiej pracy za kiepskie pieniądze.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

      Bo to miasto nie zachęca do żadnego działania tylko dołuje i ciągnie w dół. Trzeba mieć niezłe prochy albo syndrom różowych okularów żeby chcieć tutaj coś robić z własnym życiem tutaj. Najlepiej jest wyjechać, odciąć się i o razu człowiek poczuje się lepiej.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

        O tak wyjechać pracować ciężko bo łatwo nie będzie ale skoro masz dom i rodziców spróbuj w naszym grodzie.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

          Ja też mam podobny problem - mam 29 lat z tym że jestem mężczyzną. Mam ukończone studia magisterskie na kierunku ekonomia i bezskutecznie szukam czegoś u nas w mieście. Szukam po różnych ofertach w internecie, gazetach itp. To a to jestem za stary a to za młody a to brak doświadczenia itp a to znowu szukają kobiety czy osoby uczącej się. To samo w galerii czy innych sklepach jak tylko wywieszą ogłoszenie na szybie. Dodam że byłem w instytucjach typowo ekonomicznych - UM, Starostwo, UG Bodzechów to się okazuje że nic nie umiem jeśli chodzi o wiedzę ekonomiczną i jakieś tam przepisy prawne, których nie rozumiem. A co do fizycznej to nie mam predyspozycji co już się okazało jak przed ekonomią studiowałem rok geodezję albo jak chciałem pracować w kinie u nas i zamiast do obsługi projekcji dali mnie do noszenia sprzętu. Obecnie utrzymuję się z renty wynikającej z owej niewydolności organizmu i pomocy rodziców. Co zrobić? Renta to grosze - 600 parę zł a niektórym źle za 1200 - najniższą krajową. Ja powiedzmy że tyle mam z pomocą rodziców ale co dalej - chciałbym się usamodzielnić itp wykorzystać to co włożyłem w studia.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

      miałam podobnie do 28 roku na utrzymaniu, ale w wieku 29 znalazłam pracę i pracuję tam do dziś (ponad 8 lat), także nie należy tracić nadziei, nie należy się poddawać tylko walczyć o swoje

      na początek poszukaj pracy jakiejkolwiek, nawet roznoszenie ulotek, sprzątanie, zbiór owoców, nie ma to jak niezależność finansowa

      Gość_ks
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

        Mój syn ma 30 lat i do niedawna był na naszym utrzymaniu,ale uczył się i teaz jest samodzielny.To nauka czyni samodzielnymi:)Mgr nie wystarcza:)

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

          Złap na brzuch jakiegoś jelenia i trzymaj się go,zawsze pare groszy do domu przyniesie a ty bedziesz żerować na nim jak braknie rodziców hehehe.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

          Odp.: Mam 29 lat i dalej jestem na utrzymaniu rodzicow - co robić?

          Zawsze możesz zrobić jak moja znajoma, złapać byle zdesperowanego naiwniaka, niezbyt uroczego ale już mającego swoje lata (taki to już na nic nie patrzy byle by się ożenić z byle kim),"niechcący" zajść w ciąże, potem szybki ślub na odwal się, i zamieszkasz u niego i jego rodziny i będą Cie sponsorować z wdzięczności że w ogole go chciałaś, a ty będziesz mogła żerować na nich ile się da.bajka.

          Gość_wiciu
          Zgłoś
          Odpowiedz
11 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Bistro za Miastem
Branża: restauracja
Dodaj firmę