Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Reklama
Użytkownik
Hasło
Pogoda dla Ostrowca
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy wiążesz swoją karierę zawodową z Ostrowcem?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...

Forum

Mam 22 lata i jestem prawiczkiem

Ilość postów: 32 | Odsłon: 2434 | Najnowszy post
  • Mam 22 lata i jestem prawiczkiem

Witam mam 22 lata i jestem prawiczkiem. Trudno by w to uwierzyć ale taka prawda. Czekałem na tą jedyną lecz mam dosyć czekania , wiec dzisiaj po dyskotece zastanowiłem się i postanowiłem to zmienić i nie czekać dłużej. Założyłem ten wątek żeby się przekonać czy jakaś dziewczyna kobieta chciała by się skusić na jakąś romantyczną przygodę . Wiek bez znaczenia pozdrawiam ;)

Odpowiedz
    • Odp.: Mam 22 lata i jestem prawiczkiem

O cho, jesteś taki dzielny z powodu tego mocnego postanowienia zmiany. Trzymamy tu wszyscy kciuki z Ciebie. Jeszcze tylko podaj personalia, może Cię ktoś zna.

Odpowiedz

wybacz, ale raczej żadna nie będzie chetna na faceta bez doświadczenia. jak chcesz zadowolić kobietę skoro nigdy tego nie robiłeś? pewnie twój "debiut" będzie szybki i szybciutko "skończysz" a kobiety tego nie lubią. ale może jakaś amatorka niedoświadczonych sie znajdzie. albo jakaś desperatka, która dawno tego nie robiła

Gość
      Odpowiedz

biedny jesteś chłopie

Odpowiedz

ooooooo tak kazdy z was od razu byl ekspertem w te klocki mistrzowie sie znalezli

Gość
        Odpowiedz

No , eksperci przeciez ciupciali od 6 miesiąca zycia.

Gość
          Odpowiedz

Trafi na cnotliwą i będą się razem edukować.

Gość
          Odpowiedz

Oby się znalazła pewna dziewczyna, kobieta. Doświadczenie w całowaniu mam, trochę też w macanu i na razie tyle

Odpowiedz

Czy tylko mnie to przypomina wątek założony przez nijakiego heyboy??????

Gość
            Odpowiedz

Seks to nie dziedzina sportu, żebyś postanowił, że dzisiaj właśnie idziesz na trening. Jesteś bardzo młody nie rób tego z byle kim , bo lepiej poczekać na tę właściwą, a do tego doświadczenia Ci nie potrzeba , serce wszystko podpowie.

Gość
            Odpowiedz

A kogo to obchodzi?! Człowieku twoje osobiste życie nikogo nie obchodzi, tym bardziej że Cię nikt nie zna. Jak Ci to tak bardzo przeszkadza, to jedź, zapłać i od razu wyleczysz się z tego kompleksu (innych przytłaczają poważne sprawy, i chodzą jak osłupiali myśląc o nich, Ty na szczęście [nie]masz taki[ego] problem[u]). Ehh...

Gość
      Odpowiedz

Ja mojego chłopaka poznałam późno i jego pierwszy raz ze mną był tragiczny ;/ nigdy nie przeżyłam gorszego sexu (z resztą trudno nazywać to sexem). Faceci mają pod górkę z tym. Dziewica to przysmak jak to określają znajomi, ale prawiczek ?

Gość
      Odpowiedz

Miśku Wielki,jestem dojrzałą ,wyuzdaną kobietą,która już wie z doświadczenia,jak taki owoc jakTy smakuje najbardziej.Więc?

Gość
        Odpowiedz

chętnie się spotkam kontakt na skype : misiek8872 albo e-mail : misiekcounterstrike@op.pl

Odpowiedz

Czekam dalej drogie panie mam nadzieje że jakaś odważna się znajdzie

Odpowiedz

Jesteś Cudo,szkoda,że nie można Cię mieć na zawsze.Całusek gorący,taki jak Ty cały

Gość
              Odpowiedz

w burdelu rozwiążą ci ten problem

Gość
                Odpowiedz

A ja wiem dlaczego jesteś prawiczkiem :) Wystarczy spojrzeć na Twojego maila... Zabrakło czasu?

Gość_Goebels
              Odpowiedz
12
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
Losowe zdjęcie
Miniatura zdjęcia "Poczta - lata 50-te"Poczta - lata 50-te
Zdjęcie dodał/a: Gość

1997-2014 © www.ostrowiecnr1.pl | Cele i Zasady Portalu | Dla Webmasterów | Blog o ostrowiecnr1.pl | Kontakt