Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Macdonald

Ilość postów: 67 | Odsłon: 5577 | Najnowszy post
  • Macdonald

    Praca w Mac Cafe w macdonaldzie w polecacie czy odradzacie?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Macdonald

      jak chcesz praktycznie za darmo pracowac to powodzenia i nie jest sie tylko na mac cafe mozesz byc tez na kuchni

      Gość_xx
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Macdonald

      Pracowałam na stanowisku McCafe przez prawie rok. Zdecydowanie odradzam. To praca dla ludzi totalnie zdesperowanych. Jak ja pracowałam to płacili 12.50 brutto, teraz się dowiaduję od ludzi którzy poszli na rozmowy że szanowna pani personalna proponuje im 12.00 brutto. Śmiech na sali. Myślą, że to jest niewiadoma jaka praca i że każdy by tam chciał iść.

      Mobbing jest na porządku dziennym. Wyśmiewanie, oczernianie przed innymi pracownikami, do tego według nich ciagle nic nie robisz, podczas gdy zapier*alasz równo. Jak masz wolne to zawsze dzwonią i pytają czy przyjdziesz bo nagle im brakuje ludzi, jak się nie zgodzisz to jest źle widziane. Nie dają uż, trzeba się prosić kilka dni wcześniej. Masakra. Do tego jak stoisz na mccafe to non stop cię ściagają na serwis i na robienie napoi, czyli stoisz na raz na kilku stanowiskach, a jak nie wyrabiasz to drą na ciebie mordę. Timery (czyli takie znaczki z opisem przydatności produktu) są zmieniane co chwila, a jedzenia po tym terminie przydatności nie wyrzuca się. Raz jak przyszłam do roboty po kilkudniowym wyjeździe to zastałam zapleśniały sernik. Ale grunt że „timer” się zgadzał. Do tego ślisko w chuj i potem śmierdzisz cała tym żarciem. Jak jest kontrol to musisz kłamać ze np. Dali ci wszystkie ubrania co masz wpisane w umówię. Praca na stojàco 10 godzin dziennie, nie możesz sobie usiàsc. Do tego kiedyś usłyszałam ze nie mogę isc się napić od kierowniczki zmiany, bo ona tez nie Piła. A myślałam ze wtedy zemdleje. A jak była wycieczka to usłyszałam ze jak jest wycieczka to nie pijemy. Pewnie, to mam tam paść trupem. Mnóstwo rzeczy do nauki. Szkoła życia. Ale jak nie masz gdzie i masz wybór albo wyładować pod mostem albo tam isc robić to wybierz maka. Natomiast jeśli możesz isc do jakiejkolwiek innej pracy to idź do niej i pierdziel makdonalda w cholerę.

      hiena75
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Macdonald

        Bleeee nie ruszę już sernika

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Macdonald

          Dziadostwo jednym słowem

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Macdonald

            Chyba pani personalna nie może proponować 12 zł, bo minimum zgodnie z przepisami jest brutto 14,70

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Macdonald

              tam sir zarabia 12.50 brutto

              Gość_jshe
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

              Odp.: Macdonald

              to prawda kolezanka pracowala prawie rok i tez za 12.50 brutto wiec szukaja darmowa sile robocza

              Gość_kolezanka
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

              Odp.: Macdonald

              to idz i zobacz

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

              Odp.: Macdonald

              Ktoś jeszcze wierzy w te przepisy??

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

              Odp.: Macdonald

              14,70 brutto jest od tego roku, na umowę-zlecenie. Wtedy mogły przepisy regulujące stawkę minimalną nie obowiązywać. Zresztą... umowa-zlecenie przy takiej pracy? No litości, to nie roznoszenie ulotek.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Macdonald

                Nie wiem jak jest teraz, ja pracowałam zanim jeszcze Sala wykupił McDonalds w ostrowcu. No cóż, lekko nie jest, ale nikt nie mówił ze bedzie. Fakt, to stanie i udawanie ze coś się robi kiedy już wszystko zrobione a gości nie ma jest słabe i mega męczące. Pensja niska ale za to zawsze na czas, żadnych opóźnień. Poza tym w mojej opinii mccafe akurat jest najlżejsze, dużo lepsze niż siedzenie w tej gorącej kuchni. Minusem jest to, ze na zmianie jest jedna dziewczyna, zmiany się 2 godziny nakładają wiec tylko wtedy możesz iść na przerwe. Czyli jeśli masz zmianę 6:30-16 to na przerwe najwcześniej pójdziesz o 14, a jeśli masz druga zmianę 14-00:30 to przerwe tez masz koło 15, kiedy jesteś jeszcze najedzona i niezmeczona. Ale nigdy nikt mi nie zabronił iść do łazienki czy się napić. Czasem wieczorem nawet szlam do socjalnego coś zjeść ale z słuchawka mcdrive przy uchu zeby mnie wezwali jakby ktoś przyszedł. Ogólnie bardzo dobrze wspominam te prace, jako sezonowa, dla uczniów i studentów jak najbardziej.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

                Odp.: Macdonald

                ale ona napisala ze teraz jest 12, wiec klamie. jak i polowa jest wyolbrzymiona. nie w takie prace ludzie maja. niech idzie uklada koste brukowa przez 12 h w upale, to zateskni za praca w macu

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Macdonald

                  To jest prawda ja pracowałam ponad rok temu mało płaca (jak za taka prace) nie jest lekka nogi Ci w tyłek w chodza po 11 godzinach pracy w wakacje tez jest upał szczególnie jak na kuchni stoisz.. praca nie jest fajna ani sie nie zarobi tylko nerwy możnA sobie popsuć w której pracy nie płacą za połowe przerwy ?

                  Gość_zosiaaa
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

                  Odp.: Macdonald

                  a czym zajmuje sie ten pan biznesmen Sala

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

                  Odp.: Macdonald

                  McDonald’s to najgorsza knajpa na swiecie!

                  W USA to tylko niedorobieni tam pracuja I tacy co nigdzie pracy nie moga znalezc!

                  A wogole to tam jest strode,brod I...

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

        Odp.: Macdonald

        odradzam tej pracy 9 zl do reki to nikt nie bedzie pracowal i atmosfera w pracy jest beznadziejna pracowalem miesiac wiec wiem co mowie przewaznie sie 10 godzin pracuje I jak ma sie dzien wolny to dzwonia za toba zeby sie przyszlo do pracy bo ludzi nie maja.. najpierw niech zaczna placic godnie to pracownicy sie znajda i polowe "managerow " przydaloby sie zmienic.

        Gość_uprzejmy
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Macdonald

          A tak wogóle to smacznego życzę tym którzy nadal chcą tam się żywić, następnym razem jak będziecie zamawiać hamburgera to przypomnijcie sobie w jakich warunkach pracują pracownicy, za ile i może apetyt Wam przejdzie. Ja już od dawna nie wspieram nawet złamanym groszem tej korporacji.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Kamo Polska Kamil Pastuszko
Branża: Elektryczne usługi
Dodaj firmę