Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ludzie, którym się wszystko należy, bo podatek płacą?

Ilość postów: 7 | Odsłon: 177 | Najnowszy post
  • Ludzie, którym się wszystko należy, bo podatek płacą?

    Dlaczego tak jest?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Ludzie, którym się wszystko należy, bo podatek płacą?

      A z czego jest utrzymywane "wszystko" jak nie z podatków?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ludzie, którym się wszystko należy, bo podatek płacą?

        Oj tam oj tam..następna kasa z naszej kieszeni

        https://tysol.pl/gospodarka/von-der-leyen-w-gdansku-32-mld-euro-juz-dzis-kolejne-6-mld-wkrotce-dla-ukrainy,181301

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ludzie, którym się wszystko należy, bo podatek płacą?

          Niedługo AI będzie płacił podatki.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Ludzie, którym się wszystko należy, bo podatek płacą?

            Opodatkowac 800+ bo to dochod

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Ludzie, którym się wszystko należy, bo podatek płacą?

      Sprawdź tempo zadłużania nas wszystkich, można się zadziwić.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

      Odp.: Ludzie, którym się wszystko należy, bo podatek płacą?

      Czy to jest tytuł jakiejś nowej produkcji filmowej?

      Ten wpis jest bardzo niejednoznaczny. Nie wiadomo:

      * czy chodzi o Polskę czy o inny kraj,

      * czy autor krytykuje konkretną grupę ludzi,

      * co dokładnie rozumie przez „wszystko należy się”,

      * czy pyta o przyczyny społeczne, psychologiczne, ekonomiczne, polityczne czy prawne.

      Żeby zrozumieć intencję autora, można zadać takie pytania doprecyzowujące:

      1. O jakim kraju lub społeczeństwie mówisz?

      2. Kogo masz na myśli, pisząc „ludzie”?

      3. Co konkretnie rozumiesz przez „wszystko im się należy”?

      4. Czy chodzi Ci o świadczenia socjalne, usługi publiczne, prawa obywatelskie czy coś innego?

      5. Czy mówisz o osobach, które płacą wysokie podatki, czy o podatnikach w ogóle?

      6. Czy opisujesz własne doświadczenie z konkretną sytuacją?

      7. Jakie zachowania tych osób skłoniły Cię do zadania tego pytania?

      8. Czy pytasz, dlaczego niektórzy mają postawę roszczeniową?

      9. Czy uważasz, że płacenie podatków nie daje podstaw do określonych oczekiwań wobec państwa? Jeśli tak, dlaczego?

      10. Czy interesuje Cię wyjaśnienie psychologiczne, społeczne, ekonomiczne czy polityczne tego zjawiska?

      11. Czy chodzi o przekonanie „płacę podatki, więc wymagam sprawnych usług publicznych”, czy raczej o oczekiwanie specjalnego traktowania?

      12. Czy mówisz o jednostkach, czy o szerszym trendzie społecznym?

      13. Jakie przykłady sytuacji masz na myśli?

      14. Co skłoniło Cię do wniosku, że te osoby uważają, iż „wszystko im się należy”?

      15. Co dokładnie chcesz zrozumieć przez pytanie „Dlaczego tak jest?” — przyczyny takiej postawy czy ocenę, czy jest ona uzasadniona?

      Jeśli celem jest maksymalne wyjaśnienie niejasnego wpisu jednym komentarzem, można napisać:

      > Nie bardzo rozumiem, o czym dokładnie mówisz. Kogo masz na myśli, pisząc „ludzie”? O jaki kraj chodzi? Co oznacza „wszystko im się należy”? Czy mówisz o oczekiwaniu sprawnych usług publicznych w zamian za płacone podatki, czy o postawie roszczeniowej i żądaniu specjalnego traktowania? Podaj proszę kilka konkretnych przykładów sytuacji, które masz na myśli.

      Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Ilando" Grzegorz Drogosz
Branża: Komputery
Dodaj firmę