Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czego brakuje w Ostrowcu?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Loty Kuchcińskiego

Ilość postów: 258 | Odsłon: 3188 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 74

             Odp.: Loty Kuchcińskiego

             14:34. Ciekawe kiedy ty płatny trollu wycofasz się ze wszystkich oszczerstw, oskarżeń i znieważeń ważnych ludzi w naszym mieście, wybranych w demokratycznych wyborach przez mieszkańców Ostrowca? Lista twoich "zasług" jest bardzo długa. Nie wiem, czy za swojego żywota zdołasz się z tego oczyścić, więc nie strasz innych, a sam martw się o swój tyłek.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Loty Kuchcińskiego

             Ty tak serio 14:41 ? Naprawdę wszędzie widzisz jednego człowieka, bez względu na to kto pisze ? Aż żal kogoś takiego jak Ty. Szkoda że w naszym mieście nie ma dobrego specjalisty, może by Ci pomógł.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Loty Kuchcińskiego

             14:52. Płatnym trollem, dyżurującym na forum 24 godziny jesteś tylko ty. Nie zwracam już nawet uwagi na to ile robiłeś ze mnie wariata, aby zdyskredytować to, co piszę. Stare sbeckie metody. Tylko skąd ty je znasz? Czyżbyś był nawróconym kameleonem, dawniejszym chętnym współpracownikiem SB? Nawet wiem jakie mieli i mają na ciebie haki, że do dziś musisz służyć wiernie swoim panom.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Loty Kuchcińskiego

             Choroba postępuje u Ciebie bardzo szybko 15:24.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 86

             Odp.: Loty Kuchcińskiego

             Gościu 14:41 Nie odróżniać mówienie prawdy od zniewagi. Ci których ona dotyczy wolą siedzieć cicho.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Loty Kuchcińskiego

             15:36. Wiesz, ile jest rodzajów prawdy? Twoja jest ta ostatnia. Przypomnę ci również, że co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie i swoją prawdę możesz pisać o własnej rodzinie i znajomych. Poza tym kręgiem, który jest za wysoki na twoje nogi, już jesteś intruzem i hejterem, który powinien ponieść konsekwencje za swoje słowa. Jak by coś mogę być świadkiem.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Loty Kuchcińskiego

             Adwokat i świadek w jednej osobie...dobre.

             A na poważnie... gościu, myślę, że obciach, który tu robisz ludziom, których popierasz w szeregach lokalnej władzy, chluby im nie przynosi i nikt z nich oficjalnie się do ciebie nie przyzna, bo wiesz....kamikadze. :))

             Felice123
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Loty Kuchcińskiego

             Znowu fałszywa troska. Powiedz mi, czy jak zmieniasz płeć, to przebierasz się w damskie ciuchy? To byłaby kolejna twoja dewiacja. Nie przesadzasz z tymi zboczeniami?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Loty Kuchcińskiego

             Bynajmniej....o żadnej trosce mój post nie traktował, ale ...poniekąd sypnąłeś się....miło z twojej strony. :))

             Żegnam

             Felice123
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Loty Kuchcińskiego

             Uciekasz, jak zwykle przyciśnięty do muru. Sam już nie wiesz co piszesz? Martwisz się, że robię obciach lokalnym władzom, to jak to nazwać, jak nie fałszywą troską? Kombinuj, kombinuj, w końcu może coś mądrego wymyślisz, ale nie licz na wygraną, bo ze mną ciężko się wygrywa. Próbuj, a nóż?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Loty Kuchcińskiego

             Zdaje się, że w tym odstawionym na tym forum - w wątku pt. "Ostrowiec miasto na dnie" - teatrzyku z serii Doktor Jekyll i pan Hyde, to o tobie mieliśmy się mimochodem dowiedzieć, że możesz posiadać tzw. żółte papiery, a wówczas .......fakt...ciężko konkurować walcząc o wygraną z wariatem....a nawet powiedziałabym, że to byłoby nieetyczne....chyba, że to tylko dla ew. zabezpieczenia, co bardziej obstawiam. :))

             Felice123
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Loty Kuchcińskiego

             Buuuuuhahaha, co ty genderze dwupłciowy znowu bredzisz? Stary numer wariatów takich jak ty, polega na tym, że wszystkich nazywają wariatami, bo wiedzą jak boli być wariatem. Podwójna moralność i służenie wielu bogom, to twoja specjalność na tym forum. Długo ci zeszło z odpowiedzią, bo aż trzy godziny. To się nazywa błyskotliwość umysłowa na miarę walca drogowego buuuhahaha. Skup się, może coś uda ci się wymyślić np. w czasie godziny. To już będzie sukces w twoim wydaniu.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Loty Kuchcińskiego

             Gościu, okoliczności zaostrzenia twojego stanu zdrowotnego z pewnością mogłyby być związane z chwilą, w której dowiedziałbyś się, że ciemniak12 i ja to dwie różne osoby ...także płciowo...co oczywiste.

             Nie będę jednak życzyć ci takiego doświadczenia, bo byłby progress w sferze twojej wątłej psychiki, a takie życzenie byłoby niemoralne. Żyj już sobie w swoim światku i ciesz się swoimi "detektywistycznymi" osiągnięciami. Gdy chodzi o mnie, niczego mi te twoje " projekcje" nie zabierają, co więcej, miło mi bardzo być w ten przedziwny sposób porównywaną z tak mądrym i prawym człowiekiem, jakim dał się, na tym forum, poznać ciemniak12. Myślę, choć mogę się mylić, że i On też - w duchu chrześcijańskiej miłości bliźniego - nie chciałby pogorszenia twojego stanu zdrowia.

             Felice123
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 72

             Odp.: Loty Kuchcińskiego

             Sam jesteś płatnym trollem. Czy drżą ze strachu to nie wiem ale z pewnością w kampanii wyborczej im to nie pomoże. PIS pokazało że liczy się z opinią ludzi a przez to jest partią wiarygodną w przeciwieństwie do opozycji, która nawet programu żadnego nie ma. No cóż, na jesieni będzie znowu bolało, oj będzie.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Loty Kuchcińskiego

             Ja nie muszę dorabiać i wszystko robię w czynie społecznym, bo nie jestem płatną gnidą, tak jak ty. PIS dzisiaj pokazał, że nawet w robieniu show jest cieniutki wyjątkowo. Gdyby ta afera "odlotowa" ujawniła się już po wyborach, to jak zwykle mieliby opinię publiczną w poważaniu, tak jak przez całe 4 lata rządów. Marnym jesteś propagandzistą sukcesu twoich płatników za trolling.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Loty Kuchcińskiego

             Ja również nie muszę, jeśli coś piszę to robię to dla czystej przyjemności, tak jak większość ludzi na tym forum. Jeśli zaś chodzi o PIS to pokazał majstersztyk, jak zwykle. Opozycja i kibicujące jej media zostaną pobici własną bronią. Oby tak dalej. PIS w przeciwieństwie do swoich poprzedników pokazał że dba o ludzi i spełniał swoje obietnice wyborcze. Między innymi dlatego będą rządzić kolejną kadencję. Innym powodem takiego stanu rzeczy jest słabość opozycji, która jest mało wiarygodna. No to tyle trollu z 14:48.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Loty Kuchcińskiego

             Majstersztyk hahaha. Kilka dni myśleli na Nowogrodzkiej co tu zrobić i wymyślili marny show z którego wszyscy się śmieją do łez, ale to i tak jutro nie zamknie dyskusji w Sejmie. Jak się ma kasę z pożyczek, to można udawać chwilowo dobrodzieja, tylko zaciągnięte długi ktoś będzie musiał spłacić w następnej kadencji. Jak myślisz kto to będzie spłacał, partia PIS czy ci, co teraz w ramach kiełbasy wyborczej mamieni są darami od Pana? Ważne, żeby oddali głos na PIS, a potem szybko wszystko zwrócą we wszelkich podwyżkach cen i kolejnych podatkach.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Loty Kuchcińskiego

             Śmiać się mogą jedynie głupcy tacy jak Ty 15:07. Nie mam zamiaru się z Tobą przekomarzać. Jeśli już o pożyczkach mowa to może napiszesz też kto będzie spłacał długo Nowoczesnej ? Nie ma sensu dyskusja z kimś takim jak Ty. Po wyborach przekonasz się że ludzi myślących Twoimi marnymi kategoriami jest garstka w porównaniu z tymi, którzy widzą że nasz kraj zmienia się na lepsze. No to tyle.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -