Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

Ilość postów: 18 | Odsłon: 1489 | Najnowszy post
  • Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

    Witam :)

    Który lokal w Ostrowcu polecacie na imprezę okolicznościową dla 15/20 osób(pełnoletnich). Chodzi mi o to aby była osobna sala lub coś w tym stylu, można zamówić dania gorące(dobre i smaczne), przystawki na stół itp. i była możliwość wniesienia Swoich %%%?

    Pozdrawiam

    Gość_Grzegorz
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

      Dom weselny Retro w Świrnie.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

        Świrna to nie Ostrowiec...

        Gość_Grzegorz
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

          Jak to nie? Świrna zalicza się jeszcze do Ostrowca. No ale jeśli Świrna Ci nie pasuje to może być np Pod Parowozem na Kolejowej. Takiej małe imprezy często organizowane są też w Słonecznej Werandzie.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

            Nic nowego, victoria, panorama

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

              Lokal Zacisze ul Hubalczyków .

              Gość_EWA
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

            Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

            jak świrna sie zalicza do ostrowca?? chyba ty ją zaliczasz

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

              Victoria, venus

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

                Panorama. Super jedzenie.polecam

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

                Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

                Ja polecam Venus. Można zamówić w małej salce na górze. Robiłam imieniny i było super. Gościom trzęsie podobało.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

      Polecam Regase, miła obsługa, świetne jedzenie.

      Tylko co do sali, to niestety jedna, ale myślę że można ograniczyć wstęp

      Gość_;)
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

        Dzięki wielkie :)

        Gość_Grzegorz
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

          Victorii nie polecam. Miałam tam chrzciny dziecka i nie byłam zbyt zadowolona. Miejsce ciemne. Dosyć ponure. Do tego obiad większości nie smakował. I ciasno jest.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

            A ja tam polecam z całego serca mieliśmy przyjęcie weselne tam. To skoro bylo Ci ciasno to musiało byc ze sto osób na tych chrzcinach. Ehh ludzia nie dogodzisz.

            Gość_ona
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

              Było 20 osób. Chodziło mi że ciasno przy stole. Zresztą nieważne.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

                Polecam a propos, sam robiłem tam imprezę ale bylem tez gościem. Jedzenie wspaniałe i miła obsługa :-)

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

      Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

      ja polecam apropos :)

      Gość_aga
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Lokal w Ostrowcu na imprezę okolicznościową dla 15 osób - jaki polecacie?

        Polecam Zacisze.☺

        Gość_Gosia
        Zgłoś
        Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę